Almanya Medyum Hocaları

Dünyanın her yerinde medyum hocalara rastlamak mümkün. Bu hocaların bazıları işlerini çok iyi yapıyor olsa da, bazı hocalar sadece kandırma ve dolandırma amaçlı faaliyetler göstermektedir. Özellikle farklı ülkelerde bulunan ve Türkiye’de yaşamayan insanların, uzak olmalarından faydalanarak bir takım işler çeviren bu insanlar, Almanya gibi Türk nüfusun kalabalık olduğu yerleri mesken tutmaktadır.

Almanya medyum hocaları arasında, işini çok iyi yapan ve her büyüye istenen sonucu elde edebilen insanlar bulunuyor olsa da, bu insanların adını kullanarak, kendi menfaatleri doğrultusunda dolandırıcılık yapan pek çok kişiye de rastlamak mümkün. Özellikle, isim yapmış medyum hocaların adını kullanarak bu işi yapan dolandırıcılar, vefk isteyen kişilere boş kağıtlar veya işe yaramayan muskalar göndererek, hem zaman hem de maddi açıdan zarara uğratmaktadır.

Medyumluk çalışmaları, Türkiye’nin her şehrinde olduğu gibi, dünyanın her noktasında da gerçekleştirilir. Almanya medyum hocaları arasında bulunan şarlatanlar kadar, Türkiye’de de aynı ölçüde şarlatan olabileceğini unutmamak gereklidir. Dolandırıcılar, sınır dinlemeden, ister Türkiye, ister Almanya olsun, her ülkede faaliyet gösterebilirler. Bu gibi durumlarda, en az zararla çıkabilmek ve hiçbir şekilde bu dolandırıcıların ağına düşmemek için mutlaka iyi bir araştırma yapılması ve doğru hocada karar kılınması gereklidir.

Almanya medyum hocaları, başka ülkelerde faaliyet gösteren medyumların yaptığı tüm çalışmaları yapabilecek kapasitededir. Ancak, bu insanların arasına sızmış olan dolandırıcılar, hem medyumluk işini, hem de Almanya medyum hocalarının adını lekelemektedir.

Hiçbir zaman, bir ülkede yaşayan herkese kötü bir yafta yapıştıramayacağımız gibi, aynı şekilde Almanya medyum hocalarının hepsine de dolandırıcı diyemeyiz. Medyumluk işini hakkıyla yapan çok sayıda kaliteli medyum hoca bulabileceğiniz Almanya, kimi zaman gaybi alemler konusunda yaşadığınız tüm sorumlara yanıt verecek anahtarları bile barındırıyor olabilir.

Web sitemize gelen medyum şikayetlerini okumak ve kendiniz de katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir