Dolandırıcı ve Sahtekar Medyumlar Kimdir?

Dünyanın pek çok yerinde, kültürler ne kadar farklı olursa olsun manevi dünyaların varlığına rastlamak mümkündür. Pek çok kişi, medyum hocalar aracılığıyla bu dünyalardaki enerjilerden yararlanmış ve hayatlarını her zaman için daha iyi bir yola sokmuştur. Sahtekar medyumları nasıl anlarız bildikten sonra, bizler için de bu dünyanın hediyelerinden yararlanmak gayet mümkün olacaktır. Bu hediyeler sayesinde, rahman boyutlarda istediğimiz her şeyi yapabilmemiz mümkündür.

Sahtekar medyumlar, gerçek bir medyum hocanın sahip olduğu özel bilgilere hiçbir koşulda erişemeyecektir. Bu bilgiler sanılanın aksine herhangi bir kitapta veya kaynakta yer almamaktadır. Tüm bu bilgiler, el verme yoluyla aktarılan ve bir silsile halinde günümüze ulaşan konulardır. Gerçek hocalar, bunları anlayıp kullanabilmek için yerine göre yıllar süren bir eğitimden geçmekte ve kendilerini yetiştirmektedir.

Sahtekar medyumları nasıl anlarız bilmemiz, en basit büyüyü yaptırırken bile başarılı olmak adına çok önemlidir. Dışarıdan bakıldığında farklı görünüyor olsa da manevi dünyalarda aslında basit diye bir şey söz konusu değildir. Bu dünyalarda var olan her türlü rahmani enerji pek çok karmaşık ilim sayesinde anlaşılmakta ve kullanılmaktadır. Bu ilimlere, bilgilere vakıf olmayan insanların ne büyü yapabilmesi ne de rahman enerjileri iyi şekilde tanıması mümkün değildir.

İnsanların rahmani boyutlardan yararlanmasında hiçbir limit veya sınır bulunmamaktadır. Dilediğimiz her konuda büyü yaptırmak, gaybi alemlerin gücünü kullanmak mümkündür. Sahtekar medyumları nasıl anlarız bildikten ve gerçekten bu alanın uzmanı olan hocalar ile çalıştıktan sonra her zaman için bu dünyaların hediyeleriyle karşılaşılacaktır. Gerçek ve uzman bir medyum hoca, gerek ilmi bilgisi gerekse sırlı büyü yöntemlerine erişimi sayesinde bizlere en zor hallerde bile büyü yoluyla destek sağlayacaktır. Gerçek ve güvenilir medyum hocalar için bu konularda hiçbir sınırlama veya zorluk yoktur.

Tüm Rahmani Çalışmalar Oldukça Zorludur

Rahmani çalışmalar yapılırken, medyum hocaların kadim dönemlerden bu yana hayatımızda olan özel ilimlerle işlem gerçekleştirmesi gereklidir. Sahtekar medyumlar, bu ilimlerin adını bile bilmemektedir. Tüm bu ilimler, yalnızca gerçek ve güvenilir medyumların tanıdığı, kullanmayı öğrendiği çalışmalardır.

Rahmani bir işlem yapılacağı zaman bizlerin çıplak gözle göremediği bir alemde, bakım adı verilen uygulamalar ile işleme başlanmaktadır. Bakım sırasında, kişi üzerinde var olan her türlü iyi ve kötü enerji görülmektedir. Sahtekar medyumların yapması imkansız olan bu çalışmada başarılı olmak için mutlaka manevi enerjileri iyi tanıyor olmak gereklidir. Aksi takdirde doğru şekilde bakım yapmak mümkün değildir.

Basit İşlemlerde Bile Özel Enerjiler Kullanılır

Sahtekar medyumları nasıl anlarız bildikten sonra iletişime geçebileceğimiz uzman medyum hocalar çok farklı enerjiler ile bambaşka çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bu hocalar tarafından yapılan her türlü işlemde sayısız farklı zorluk, karmaşık güç kullanılmaktadır. Bu güçleri anlamak bile başlı başına emek isteyen bir süreçtir. Sadece gerçek ve uzman hocaların manevi dünyaların enerjisini kullanması, insanlara fayda sağlayacak işlemler yapması mümkündür.

Medyum hocalar ile ilgili sizlerden sitemize gelen tüm yorum, şikayet ve tavsiye mesajları tek bir sayfada toplanarak yayına alınmaktadır. Gelen tüm bu yorumları görüntülemek, medyum hocalar ile ilgili yorum yazmak ya da merak ettiğiniz konularda soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir