Büyü Yapan Hocalar

Büyü yapan hocalar tarafından kimi zaman kullanılan ve büyü yaptıran insanların kafasını karıştıran malzemelerin etkisi aslında kadim dönemlerden beri uygulanan çalışmalardan gelmektedir. Dünya üzerinde pek çok büyü yapılıyor olsa da bu büyülerin her birinde malzeme kullanılmamaktadır. Büyüler, medyum hocalara gelen taleplere göre kimi zaman malzemeli kimi zaman ise sadece medyumun nefes gücü ile yapılabilir.

Büyü yapan hocalar, bir büyüye başlamadan önce özel olarak incelemeler gerçekleştirir. Tüm gerçek medyum hocalar tarafından aynı şekilde yapılan bu incelemenin sebebi, yapılacak olan çalışmada kullanılacak yöntemlerin belirlenmesi içindir.

Medyum hocalar, kullanacakları yöntemi kimi zaman malzemelerden yararlanacakları teknikler arasından seçebilir. Hangi çalışmanın yapılacağına göre bu yöntemler değişecektir. Ancak, tüm büyülerde önemli olan malzemeler değil medyum hocanın nefes gücüdür.

Büyü yapan hocalar, malzemelerin enerjilerini kendi enerjileri ile birleştirir. Bu birleşme neticesinde ise istenen etkinin alındığı, başarılı bir çalışma ortaya çıkar. Medyum hocalar, enerji şartlarının uygun olması halinde istenen her türlü çalışmayı herhangi bir malzeme kullanmadan yapabilir.

medyum ali hoca

Büyü yapan hocalar, kimi zaman büyüleri sadece nefes gücüyle de yapmaktadır. Bu gibi durumlarda, büyülerin etkisinin azalması veya değişmesi söz konusu olmamaktadır. İşinin ehli olan bir medyum hoca tarafından, hangi yöntem ile büyü yapılıyor olursa olsun her zaman en iyi sonuçlar alınır.

Malzemeli Büyüler Daha Mı Etkili?

Büyü yapan hocalar malzeme kullanmayı tercih ediyorsa, bu durumun temel sebebi, büyü yapılacak kişinin bu tarz bir çalışmaya daha uygun enerjiye sahip olmasıdır. Büyü çalışmalarında, hangi büyü yapılıyor olursa olsun kişinin enerjisi ile uyumu çok önemlidir.

Medyum hocalar, yaptıkları her büyüde aynı durumu göz önünde bulundurur. Malzemelerin kullanılıp kullanılmayacağı sadece enerjinize göre belirlenecektir.

Malzeme kullanılarak yapılan büyülerin daha etkili olması gibi bir şey asla söz konusu olmamaktadır. Büyüler, ne şekilde yapılıyor olursa olsun etkili olmaları için hazırlanır. Bu nedenle, büyü yapan hocalara güvendiğiniz sürece en iyi sonucu alabilirsiniz.

Büyülerde Kullanılan Malzemeler Ne İşe Yarar?

Malzemelerin büyü çalışmalarında kullanılması, büyünün etkisini artıran ve aynı zamanda büyü uygulamalarının daha hızlı sonuç vermesini sağlayan ilavelerdir. Malzeme kullanıldığı zaman, malzemeye ait olan enerjiler de büyüye dahil olur.

Ancak, unutulmaması gereken bir nokta vardır. Büyü yapan hocalar, yaptığı çalışmada malzeme tercih etmiyorsa, bu durumda büyünün en etkili ve hızlı yapımı yolu bu şekilde demektir. Çünkü, her insanda farklı bir enerji bulunur ve çalışmalar her daim insanlara özel olarak hazırlanmak zorundadır.

Hangi tür bir büyü yapılıyor olursa olsun her zaman usta medyumlar ile çalışmak çok önemlidir. Büyü yapan hocalar arasında, bu işi hakkıyla yapan medyumları diğer insanların tecrübeleri sayesinde bulmak mümkündür.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini ana sayfada okuyabilirsiniz. Tümüne ulaşmak ve dilerseniz yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Büyü Yapan Hocalar” hakkında görüş bildirdi

 1. Normalde büyüden falan çok korkan bir insanım yani hiç yaklaşmam bile ama mecbur kaldım.
  Ali Gürses hoca sağolsun ilk defa böyle bir çalışma yaptırdığımı söylediğimde emin olmadan yaptırma dedi ve her türlü sorumu cevapladı hatta bazı sorularım sonradan bana bile mantıksız gelmeye başlamıştı ama ali gürses hoca hepsini içtenlikle tek bir kelime kötü söz etmeden yanıtladı
  Allah razı olsun hocamdan bana bağlama büyüsü yapmayı tavsiye etti konuştuklarımızdan sonra da benim içime sindi bu çalışmayı yaptırmak, ben de karar verdim tamam hocam yapalım dedim
  İşlemi yapması bir hafta sürdü etkisinin de 40 güne kadar görüleceğini söyledi, ben olsun hocam beklerim demiştim
  Çalışmayı elime aldığım andan itibaren etkisini hissettiğime inanıyorum belki garip gelir inanmayan olur ama ben elimde tutarken bir enerji hissetmiştim zaten bir hafta geçmeden de istediğim sonucu aldım
  Çok nefesi kuvvetli bir hoca pek anlamasam da bu işlerden gördüğümü söylüyorum hocanın yaptığı çalışma benim istediğim etkiyi verdi diğer kısımları bilmem ama benim gördüğüm bu o yüzden rahatlıkla tavsiye ederim internette başka ali hocalar da var bahsettiğim ali gürses medyumalibey@gmail.com mail adresi 05355906275 telefonu yanlış yönlendirmek istemem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir