Sahtekar Medyumları Nasıl Anlarız?

Gayb alemlerinde var olan her şey bizlerin hayrı için oradadır. Medyum hocalar tarafından alınan eğitimler sayesinde kullanılabilen bu bilgiler insanların hayatını hayırlı bir yola sokabilecek kudrettedir. Sahtekar medyumlar tarafından insanların umutlarıyla oynanıp mağduriyetler yaratılıyor olsa da dikkatli olunması halinde gerçek medyum hocalar kolayca bulunabilir.

Sahtekar medyumlar nasıl anlaşılır öğrenebilmek için öncelikle bu kişilerin ne gibi yöntemler ile insanları kandırdığını bilmek gereklidir. Bunu bildiğiniz sürece bir medyumun size olan yaklaşımından nasıl biri olduğunu anlamak mümkündür.

Sahtekar medyumların sadece para için çalıştıkları unutulmamalıdır. Gerçek medyumların aksine bu kişiler Allah yolunda bu işi yapmazlar. Yaptıkları tek şey daha fazla para kazanmak için insanları dolandırmaktır.

Bunları yaparken dolandırıcılık için her daim zaaflarınıza ve umutlarınıza yüklenirler. Sahtekar medyumlar özellikle insanların hemen elde etmek isteyecekleri konularda onlara boş yere umut verir. Örneğin, karşılık bulamayan bir şekilde aşık olan kişiye hemen sevdiğine kavuşabileceğini söyler. Sahtekar medyumlar genellikle bu şekilde çalışmaya ikna ederek insanların umutlarıyla oynamaktadır.

Çalışmayı Kabul Etmeden Önce İyi Araştırmak Önemlidir

Sahtekar medyumlar herkes için farklı bir dolandırıcılık yöntemi izleyebilir. Bu kişiler o an karşılarındaki hedefin isteklerine göre bir yol çizerek hareket edecektir. Bunun için söyleyebilecekler onlarca farklı yalan olabilir.

Sahtekar medyumları anlamak için çalışmaya başlamadan önce iyi bir araştırma yapmanız tavsiye edilir. Bu araştırma sırasında diğer insanların görüş ve tavsiyelerine uymak önemlidir. Özellikle bir medyum hakkında daha önce çalışmış olan kişiler tarafından yazılan yorumlar okunmalıdır.

Bir medyumun mağduriyet yarattığı kişiler ağırlıkta ise o medyumdan uzak durmak önemlidir. Bir medyumun sahtekar medyum olup olmadığını anlamanın tek kesin yolu o kişi ile çalışmaktır. Her medyum ile çalışmanız mümkün olmayacağı için bu konuda diğer insanların tecrübelerinden yararlanmak en doğru seçenek olacaktır.

dolandırıcı medyumlar

Medyum Seçerken İç Sesinizi De Dinleyin

Medyumları araştırırken en önemli silahlarınızdan biri aslında herkeste var olan ve kullanmayı teknoloji ile unuttuğumuz iç sestir. İçimizden gelen bu ses kimi iyi niyetli kimin kötü olduğunu bize anlatır.

Konuştuğunuz kişi sizinle ilgileniyorsa, sorunlarınıza odaklanıyorsa bu kişinin işinin ehli bir medyum olma ihtimali çok daha yüksek olacaktır. Eğer o kişiye karşı kendinizi kötü hissediyor veya ısınamıyorsanız iç sesiniz karşınızdaki kişinin sahtekar medyum olduğunu belirtiyor olabilir. Bu konuya dikkat etmek ve medyumlar hakkında araştırma yaparken her zaman içinize sinen isimlerle çalışmak önemlidir.

Medyumu iyi seçtikten sonra yapılacak çalışmalar çocuk oyuncağı olur. İşinin ehli olan medyumlar, aldıkları eğitimler ve tecrübeleri sayesinde gayb alemlerinden istediğimiz her şeyin gerçekleşmesine vesile olacaktır.

Sitemize sizden gelen tüm yorum ve şikayetler ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 hakkında “Sahtekar Medyumları Nasıl Anlarız?” görüş

  1. BİR SÜRÜ DOLANDIRICININ ARASINDAN ADAM GİBİ ADAM ALİ GÜRSES HOCA GERÇEKTEN BU İŞİ YAPAN İNSANLARDAN BİRİ OLARAK KALMIŞ GERÇEKTEN. YAPTIĞI İŞLEMDEN DAVRANIŞLARINA KADAR HERŞEYİYLE ÇOK NET VE DÜRÜST BİR MEDYUM HOCA. ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN. HER GECE ÇIĞLIKLARLA KABUS GÖRMEME NEDEN OLAN DERDİ ÇÖZDÜ BİTİRDİ. YAPTIĞI VEFKİN GÜCÜ ELİME ALDIĞIM ANDA HİSSEDİLİYOR SİZE YEMİN EDERİM. YAKLAŞIMIYLA DÜRÜSTLÜĞÜYLE GERÇEK BİR İLİM EHLİ OLDUĞUNU BELLİ EDİYOR. İNŞALLAH BU YORUMUMU BİRİLERİ GÖRÜR DE DERDİNE BENİM VESİLEMLE DERMAN BULUR. ALLAH RAZI OLSUN KENDİSİNDEN

  2. selam arkadaşlar ben 2 yıldır issizim normalde çok iyi bir eğitim hayatım oldu iş tecrübelerimde oldu ne yapsam olmadı en son olarak bir arkadaşım vasıtası ile internette medyum araştırmaya karar verdim o bana bir isim verdi ama bende emin olmak için bir sürü medyum araştırdım en son arkadaşımın söylediğinde karar kıldım medyum ali gürses’i araştırdım ve (mısırda havas ilmi aldığını kuantum ve bioenerji ) eğitimi olduğunu kendisi hakkında yapılan yorumları okuyunca ikna oldum aradım ve anlatmaya başladım kendisi önce tamamen beni dinledi en son nasıl bir çözüm yolu olduğunu ve bu çalışmanın başarılı olabilmesi için yaptığı çalışmayı hiçbir koşulda aksatmamam gerektiğini söyledi çalışma geldiği günden itibaren söylediği her şeye tamamen uydum o aralar zaten her şey üst üste gelmişti fakat 2 hafta içersinde işlem yavaş yavaş etkisini göstermeye başladı uzun zamandır başvurduğum ve özellikle çalışmak istediğim bir şirketten arayıp mülakata çağırdılar 2 saatlik bir görüşmeden sonra bana tekrar geri dönüş yapacaklarını söylediler yine bir hayal kırıklığına uğradım sandım fakat 1 hafta sonra işe alındığıma dahil bir telefon geldi her şey için teşekkür ederim Allah razı olsun benzer sorunu olan arkadaşlar tercih edebilir iletişim bilgileri medyumalibey@gmail.com telefon : 0535 590 62 75

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir