Kilit Büyüsü

Bazı büyüler malzeme kullanılmadan yapılabiliyor olsa da kilit büyüsü istenen etkiyi verebilmek için mutlaka malzemelere ihtiyaç duyar. Bu malzemelerin neler olduğu yapılacak olan büyüde kullanılan yönteme göre değişecektir. Ancak, bu durum değişken olsa bile büyüde kullanılan temel malzemeler sabittir.

Büyülerde kullanılan malzemelerin tek başına herhangi bir etkisi yoktur. Bu malzemeler medyum tarafından kullanılan nefes gücü ile birleşince anlamlı hale gelir. Kilit büyüsü yapılırken sıradan bir asma kilit hiçbir şekilde büyü enerjisi içermez. Ancak bu kilit üzerine okunacak dualar ve medyumun nefes gücü o kilide istenen anlamı katar.

Kilit büyüsü insanların birbirlerine bağlanması için kullanılan yoğun etkili bir çalışmadır. Bu çalışmanın kesin olarak tutması doğru bir medyum ile çalışmaya bağlıdır. Eğer işinin ehli bir medyum ile çalışırsanız büyüden alacağınız sonuç sizi memnun edecektir.

Kilit Büyüsünde Temel Malzemeler Nelerdir?

Kilit büyüsünde kullanılan ilk malzeme adından da anlaşılabileceği gibi kilittir. Bu kilidin nasıl olacağı ve hangi özelliklere sahip olması gerektiği çalışma yapılacak olan kişiye ve çalışmanın amacına göre değişir.

Kilit büyüsü yapılırken çoğu zaman basit bir kilit bile kullanılabilir. Asma kilitler üzerinden kolayca yapılabilen bu büyüde bazı durumlarda daha karmaşık çalışmalara ihtiyaç duyulur. Örneğin, çalışmanın yapılacağı kişinin enerjisine bağlı olarak kilidin çift anahtar delikli olması gerekebilir. Böylesi durumlarda medyum hoca en uygun malzemeyi temin edecek ve büyünün yapılmasını sağlayacaktır.

medyum şikayetleri

Kilit büyüsünde sadece asma kilit kullanılmaz. Bunun dışında kullanılabilen farklı malzemeler de bulunur. En yaygını çuval ve özel belirlenmiş renklere sahip iplerdir. Bunların neler olacağı yine medyumun yapacağı araştırmalar sırasında ortaya çıkacaktır.

Kilit Büyüsünde Hangi Tılsımlar Kullanılır?

Kilit büyüsünde gerçekten etki sağlayabilmek için mutlaka tılsımlar kullanılmalıdır. Tılsımlar hazırlanırken pek çok farklı ilim konusunda uzmanlaşmış bir insana ihtiyaç duyulur. Her medyum hoca bu tılsımları hazırlayamaz. Bu nedenle herkesin kilit büyüsü yapabilmesi mümkün değildir.

Tılsımların her birinin yapılacak olan büyünün amacına göre farklı özellikleri bulunmaktadır. Hangi tılsımın kullanılacağını anlamak için hem ciddi bir bilgi birikimine hem de büyülenecek olan kişilerin enerjisel okumasına ihtiyaç vardır. Bunlar olmadan hiçbir şekilde ne kullanılacağı konusunda karar verilemez. Kilit büyüsü yapmadan önce medyumların bu tarz bir inceleme gerçekleştirmesi gerekir.

Kilit büyüsü doğru şekilde yapıldığında etkilidir. Ancak bu konuda en etkili olan çalışma papaz büyüsüdür. Papaz büyüsü çok daha zor yapılması nedeniyle farklı enerjileri de çalışma içerisine dahil eder. İşinin ehli bir medyum tarafından yapılan papaz büyüsü, kilit büyüsü gibi büyülere kıyasla çok daha hızlı ve yoğun sonuçlar verir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Eğer gelen yorum ve şikayetleri okumak isterseniz ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir