İsviçre Medyum Hocaları

İnsanların manevi alemlere olan ilgisi yeni ortaya çıkmış bir durum değildir. Bu alemlere olan ilgi yüzyıllardır, hatta insanlık tarihinin başladığı günlerden beri görülmektedir. İsviçre medyum hocaları gibi medyumlar tarafından yapılan farklı çalışmalar ile öte alemlerden elde edilen enerjiler dünyamızdaki işlerimiz için kullanılabilmektedir.

Gerçek medyum hocalar, öte alemlerde var olan sonsuz enerjileri çok net şekilde bilir. Dünyaya olan etkileri konusunda da bilgi sahibi olan medyumlar bunları büyülerde kullanmaktadır. Büyülerde kullanılacak olan enerjilerin türü, kullanım yöntemleri ve buna benzer büyü için gerekli bilgiler ise Havas ve Ledün gibi kadim ilimlerle öğrenilmektedir.

İsviçre medyum hocaları gibi tüm medyumlar yaptıkları işlerde çok küçük yaşlardan itibaren edindikleri bu yoğun bilgi birikimini kullanır. Medyumlar tarafından yapılan her çalışma bu bilgiler ışığında tutarlı hale gelir.

Medyumlara verilen eğitim kapsamlı ve zorludur. Pratik ve teorik eğitimin bir arada verildiği bu çalışmalarda büyü için kullanılan tüm ilimlerde de uzmanlık kazanılması sağlanır. İsviçre medyum hocaları gibi dünyanın dört bir yanında çalışma yapan medyumlar bu sayede kendilerini yetiştirmektedir.

İsviçre Medyum Hocaları Tüm Büyüleri Yapabilir Mi?

Bir medyum hocanın büyü yapabilmesi o kişinin kendini bireysel olarak geliştirmesi ile alakalıdır. İsviçre medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyum hocaların yapmış oldukları büyü çalışmaları nefes gücü ve tecrübe temellidir.

Medyum hocanın yeteri kadar tecrübesi varsa ve nefes gücü büyüler için yeterliyse yapamayacağı bir büyü olmayacaktır. İşini doğru yapan tüm medyumların büyü çalışmalarından kesin sonuç elde ettiği görülür.

Öte alemlerde sonsuz bir enerji bulunur. İster İsviçre medyum hocaları ister başka bir ülkede faaliyet gösteren medyumlar olsun bu alemlerin enerjisinden yararlanarak büyü yapmak zorundadır. Çalışmalarda kaynak her daim aynı olduğu için bu kaynağın nasıl kullanılacağını öğrenirken alınan eğitimler de her daim benzer olmaktadır.

Çalışacağınız medyum hocayı iyi araştırdığınız ve işini iyi yapan bir İsviçre medyum hocası olduğundan emin olduğunuz sürece büyü konusunda endişe etmenize gerek kalmayacaktır. Medyumlar gereken her türlü çalışmayı yapacak ve öte alemlerin enerjilerinden yararlanmanızı sağlayacaktır.

İsviçre Medyum Hocaları Bilgili Midir?

İsviçre medyum hocaları da tıpkı diğer ülkelerde çalışmalar yapan medyum hocalar kadar bilgili ve yeteneklidir. Medyumların bilgileri yaptıkları çalışmalar ile görülebilir. İşini iyi yapan bir medyumun her türlü çalışmadan iyi sonuç alacağı kesindir.

Elbette her medyumun aynı olmayacağı unutulmamalıdır. İster İsviçre medyum hocalarından ister başka bir ülkeden biri olsun, çalışmaya karar vermeden önce mutlaka detaylı bir araştırma yapmanız, diğer insanların tecrübelerini okumanız gereklidir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir