Büyüden Korunma Muskası Nedir?

Büyüler insanlar üzerinde çok farklı şekillerde etki edebilmektedir. Büyüden korunmak için muska yaptırdığınız zaman her büyünün etkisinden korunmak mümkün olur. Bunun nasıl olduğu pek çok insanın kafasını karıştırmakta, hatta kimi zaman yanlış düşüncelere kapılmasına neden olmaktadır.

Öncelikle büyüden korunma muskalarının herhangi bir büyü malzemesi veya çalışması içermediğini bilmek gereklidir. Bu çalışmalar sadece kişilerin enerjilerini korumak için çalışır. Herhangi bir büyü malzemesi ile bir tutulamaz.

Büyüden korunma muskası hazırlanırken Kur’an’da geçen sureler okunur. Ayetlerin sahip olduğu enerjisel güç bu çalışmaların temelini oluşturur. Çalışmalar ne kadar yoğun şekilde yapılırsa o kadar büyük bir enerji ortaya çıkar. Medyum hocalar hem kendi nefes güçleri hem de bu enerji ile muskayı hazırlamaya başlarlar.

Muskalar insanların iradesi üzerinde etkili olan çalışmalar değildir. Sadece kişinin korunması için hazırlanmış bir kalkan vazifesi görür. Bu nedenle dinen sakıncası bulunmaz. Dualar ile hazırlandığı için kişiyi Allah’ın izni ile koruyacaktır.

Büyüden Korunma Muskasının Varlıklarla Alakası Var Mı?

Büyüden korunma muskası hazırlanırken herhangi bir varlığın enerjisinden yararlanılmaz. Sadece dualar ve sureler ile hazırlanır. Medyum hoca havas gibi ilimler kullanarak hangi duaları okuyacağını belirler, bu belirleme sonucunda muska yapımına başlanır.

Muskada kullanılacak olan her duanın kendine ait bir enerjisi bulunur. Medyumun görevi, nefes gücü ile birlikte bu enerjileri birleştirmek ve istenen koruma amacı için muskaya yönlendirmektir. Muskaya yazılan dualar bu enerjileri koruyacak ve gerekli olduğu anlarda taşıyıcısının kullanması için saklayacaktır.

Büyüden korunma muskası sadece ilim ürünüdür. Eski dönemlerden kalan pek çok farklı ilimle hazırlanan bu özel çalışma asla bir büyü değildir. Gerçek medyum hocalar bu çalışmaları yıllar boyu aldıkları ilim eğitimi ışığında hazırlayabilmektedir.

Büyüden Korunma Muskası Tehlikeli Midir?

Büyüden korunma muskası tıpkı bir konu ile ilgili okuduğunuz dua ile aynı işleve sahiptir. Tek farkı, çok daha etkili kılacak olan ilimler ve yüksek bir nefes gücü ile hazırlanmış olmasıdır. Tamamen dualar ile hazırlandığı için en ufak bir tehlikesi bile bulunmaz. Aksine insanları kötü niyetli kişilerden koruyarak güvence altına alır.

Büyüden korunmak için muska yaptırdığınız zaman sadece kötü niyetli insanların yaptıklarına karşı koruma altına girmezsiniz. Bununla birlikte çevrenizde kem gözlerden oluşabilecek nazarlar, talihsizlikler ve kazalara karşı da doğal bir koruma kalkanı içine girilmektedir. Bu nedenle, büyüden korunma muskası herkes için gerekli oldukça özel bir çalışmadır.

Bu muskalar tarihin her dönemi kullanılmış ve etkisini defalarca kez ispatlamıştır. Günümüzde de neredeyse her kültürde büyüden korunma muskaları farklı isimler ile görülmekte, insanların ilgisini çekmektedir. Etkili bir çalışma olduğu için uzun yıllardır en çok yapılan manevi uygulamaların başında gelir.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak isterseniz ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir