Gerçek ve Dolandırıcı Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Dünyanın her yerinde medyumlar aynı ilgi ile karşılanır. Medyumlar her kültürde insanların manevi alemlere olan ilgisi sonucu oldukça popüler olmayı başarmıştır. Bu popülerlik sonucunda ortaya çıkan dolandırıcı medyumlar ise pek çok kişiyi mağdur etmekten geri kalmıyor. Bu durum ise dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır sorusunu akıllara getiriyor. Profesyonel bir şekilde işine yapan ve insanların yararı için çalışan medyum hocaları dolandırıcı medyumlardan ayırt etmek gerekir. Gerçek hocaların da adını lekeleyen bu dolandırıcılar, insanları maddi ve manevi olarak mağdur eder. Gerçek medyum hocaların ismini kullanarak,  dolandırıcılık yapan sahte medyumlar oldukça fazladır. Manevi alemlerin sonsuz gücünden yararlanmak için kullanılan yöntem ve teknikler sadece profesyonel medyumlar tarafından bilinir. Bu nedenle, bu alanda uzmanlaşmamış kişiler medyum olarak anılamaz. Dolandırıcı medyumlar çok rahat bir şekilde yalan söyleyerek insanları kandırabilir. Bu yalanlar ile pek çok kişi mağdur olmuştur. Dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır öğrendikten sonra bu mağduriyetler önlenebilir. Ancak, her şeyden önce bu kişilerin özellikleri bilinmelidir. Dolandırıcı medyumlar mağdur ettikleri kişilere boş umut vermeleri ile tanınır. Çalışmalar konusunda her zaman kesin olacak derler. İnsanları bu çalışmaların mucizeler ile sonuçlanacağına inandırırlar. Gerçekte böyle bir şey olması imkansızdır.

Dolandırıcı Medyumlar İmkansız Çalışmaların Üstesinden Geleceğine İnandırır

Geleceği görmek, ölen kişiler ile konuşmak ve buna benzer çalışmalar yapmak kesinlikle imkansızdır. Gayb alemleri yakından tanıyan gerçek medyumlar bile böyle çalışmalar yapamazlar. Dolandırıcı medyumlar insanlara imkansız olan çalışmaları birkaç işlemle yapabileceklerini söylerler. Kendilerinin özel yeteneklere sahip olduğunu hatta bu çalışmayı dünya üzerinde sadece kendilerinin yaptığına inandırırlar. Dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır diye araştıranlar, imkansız çalışmalar konusundaki görüşlerini söyleyenlerin sahtekar hoca olduğunu anlamalıdır. Bir medyum, yapılması mümkün olmayan bir çalışmayı kesin yapabileceğini söylüyorsa o kişiden uzak durmanız yararınıza olur. Gerçek medyum hocalar yapılabilecekleri çalışmalara bile başlamadan önce enerjisel incelemeler yapar. Bunun sonucuna göre tutma ihtimali olmayan büyüleri uygulamazlar. Böylece hiç kimseyi mağdur etmezler ve insanların manevi alemlerden fayda görmelerini sağlarlar.

Çalışacağınız Medyumun Kimliğini Kontrol Edin

İfşa olan dolandırıcı medyumlar genellikle gerçek medyum hocaların ismini kullanır. Bir medyumla çalışmaya karar vermeden önce, dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır sorusuna yanıt bulmuş olmanız önemlidir. Bir medyumun ismini ve numarasını tekrar tekrar kontrol etmeden kesinlikle çalışmaya başlamayın. Medyuma ait olan sayfadaki numarayı arayıp gerçekten o kişiyle konuştuğunuzu doğrulayın. Gereken ön araştırmaları yaptıktan sonra dolandırıcı medyumlardan uzak kalabilir, işinin ehli olan gerçek medyumlara ulaşabilirsiniz. Gerçek medyumlar ise sizi hiçbir zaman mağdur etmeyeceği gibi her zaman destek vermeye devam edecektir.

Sitemizde sizden gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerine yer veriyoruz. Medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Gerçek ve Dolandırıcı Medyumlar Nasıl Anlaşılır?” hakkında görüş bildirdi

  1. Buradan bir arkadaşın yazdığı yorum üzerine ben de Ali Hoca ile çalıştım. Dediği gibi gerçekten hakkıyla işini yapan biri. Benim sorunumla alakalı olup olmayacağına bakmadan net bir şey söylemeyelim, mağduriyet yaşatmayalım dedi iki gün zaman istedi, sonrasında bana işlem yapılabileceğini söyledi. Dürüstlüğü buradan bile anlaşılıyor.
    Benim olayım da borç meselesiydi, sevdiğim bir akrabam borç aldı ödemedi, ödemeye gücü var maddiyatı var ama ödemedi. Huyu öyleymiş dedim üstelemedim ama herkesin paraya ihtiyacı var sonuçta.
    Ali gürses hocayla bu konuda çalıştım, bir haftada işlemi tamamlayıp adresime gönderdi. İlgisi alakası on numara bir hoca. Sonuçları da bir ay olmadan aldım, bir ay içinde tüm borcunu taksit taksit getirdi. Tek bir defa bile sormama gerek kalmadı.
    Allah ali gürses hocadan da hocayı bulmama yardım eden o yorumu yazan arkadaşdan da razı olsun şimdi o yorumu bulamadım ama benzer sıkıntısı olan arkadaşlar için öneririm Ali beyi kesinlikle medyumali.com sitesi medyumalibey@gmail.com mail adresi hep mailden iletişim kurduk her gün mutlaka döndü bu yoğunlukta Allah razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir