Tırnak Büyüsü Nedir?

Büyü kavramı dünyanın ilk dönemlerinden beri var olan çalışmaları içermektedir. Bu çalışmalar öte alemlerde var olan enerjileri kullanarak yapılmaktadır. Tırnak büyüsü gibi büyü çalışmalarında ortaya çıkan enerjiler de yine medyum hocalar tarafından aynı etkileri yaratmak amacıyla kullanılmaya devam etmektedir.

Büyülerin her biri ile uzak alemlerde var olan enerjiler ile dünyaya bir takım etkiler aktarılmaktadır. Tırnak büyüsü yapıldığı zaman da yine aynı şekilde bu etkiler ile öte alemlerden istenen etkiler alınır. Medyumlar, bu enerjileri her amaç ile kullanabilmektedir.

Tüm büyülerin farklı bir enerji alanı ve tesiri olabilir. Medyumlar eğitim alırken başta enerji kontrolü olmak üzere her türlü çalışmayı öğrenmek, çalışmak zorundadır. Tırnak büyüsü gibi yöntemler medyum hocaların enerji kontrolünü öğrendikten sonra başladığı uygulamalardır. Bu uygulamalarda ortaya çıkan enerjiler daha zorlu olduğu için medyum hocalar tarafından mutlaka düzgün şekilde kontrol edilmek zorundadır. Eğer medyumlar düzgün bir enerji kontrolü yapamazsa çalışmalar tam olarak doğru şekilde etki etmeyecektir.

Tırnak Büyüsü Hangi Amaçlarla Yapılır?

Tırnak büyüsü yapan medyum hocalar eğer bu çalışmaları doğru şekilde yapabiliyorsa büyüde pek çok farklı etki elde edebilir. Kullanılacak olan yöntemlerin çeşitli olması medyum hocaların farklı etkiler alabilmesini sağlamaktadır.

Öte alemlerde var olan enerjiler sonsuzdur. Bu sonsuzluk sayesinde insanların her türlü büyü çalışması yaptırabilmesine imkan verir. Tırnak büyüsü de dahil olmak üzere yapılan bütün büyü çalışmalarında enerjileri iyi kontrol edebilmek çok önemlidir. Bu nedenle işinin ehli olan medyum hocalar ile çalışmak çok önemlidir.

medyum şikayet

Medyum hocalar tırnak büyüsü çalışmalarını başta ayırma amacıyla yapmaktadır. Ayırma amacıyla yapılıyor olsa da bu büyüde hiçbir şekilde kara büyü enerjisi bulunmamaktadır. Büyünün herhangi bir zararı bulunmaz.

Bu çalışmalar aynı zamanda soğutma ve uzaklaştırma etkisi de yaratabilmektedir. İşinin ehli olan medyum hocalar tırnak büyüsü ile kişileri birbirinden ayırmayı sağlayacak her türlü etkiyi alabilmektedir. Bunun dışında, işinin ehli olan medyum hocalar aynı enerjileri tam tersi amaçlarla da kullanmaktadır. Bağlama gibi çalışmalarda da tırnak büyüsü kullanıldığı kimi zaman görülebilmektedir.

Tırnak Büyüsü Bağlama İçin Yapılır Mı?

Tırnak büyüsü bağlama için yapılabilen bir çalışmadır. Ancak bu çalışmaları yapabilmek için güçlü enerjilere ve nefes güçlerine ihtiyaç duyulur. Medyumların nefes gücünün eksik olması durumunda tırnak büyüsü etkisini göstermeyecektir.

Medyumlar tırnak büyüsü yerine çok daha etkili olan papaz büyüsünü de kullanmaktadır. Papaz büyüsü, tırnak büyüsüne kıyasla hem etki hem de tutma hızı olarak daha başarılı bir çalışmadır. Bu çalışma da yine aynı şekilde sadece işinin ehli ve profesyonel medyum hocalar tarafından yapılmak zorundadır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz sizler de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir