Dolandırıcı ve Gerçek Medyumları Nasıl Anlarız?

İnsanlar, metafiziksel olayları her zaman merak etmiş ve anlamaya çalışmıştır. Öte dünyalarda bulunan gizemler, hayatımızı değiştirecek etkiler sunması nedeniyle pek çok kişi tarafından yakından incelenmiştir. Her ne kadar bu alemleri kullanmak ve kontrol etmek istenen bir durum olsa da her insanın gerçek medyumlardan olabilmesi mümkün değildir. Gerçek medyum hocalar, doğuştan gelen yetenekleri ve nefes güçleri sayesinde öte dünyaları tanımakta ve kullanmaktadır. Bu alanda yapılacak olan her türlü işlemin bu kişilere emanet edilmesi, asla sıradan bir insan tarafından yapılmaya çalışmaması gereklidir. Böylesi bir denemenin sadece vakit kaybından ibaret olacağı unutulmamalıdır.

Dolandırıcı medyumlar, gerçek bir medyum hocanın aksine manevi dünya ile ilgili sadece basit bilgilere sahiptir. Bu kişiler, internette yer alan sahte büyü tekniklerini kullanarak insanlara yardım edebileceğini düşünmektedir. Ancak, internetteki bu tekniklerin gerçek dünyada hiçbir karşılığı yoktur. Gerçek medyumlar tarafından da sıkça belirtildiği üzere, gaybi dünyalara ait ilimleri kullanmak için mutlaka el verme yoluyla aktarılan bilgilerin kullanılması gereklidir. Bu bilgiler ise sadece üstat medyum hocalar tarafından verilen eğitimlerde öğrenilebilmektedir. Dolandırıcı medyumlar bu alemlerin gücünü anlayamayacak, hiçbir şekilde isteklerimizin yerine gelmesi adına kullanamayacaktır.

Öte alemlerde var olan sonsuz kudretin gücünü küçümsememek gereklidir. Bu alemlerin gücü, insanların yaşamını baştan aşağı değiştirecek kadar etkilidir. Bir medyum hoca, bu dünyalar ile çalışırken hassas bilgileri kullanarak işlem yapmak zorundadır. Gerçek medyumlar, bunları yaparken hem kendi nefes güçlerini hem de tecrübelerini kullanmaktadır. Sadece büyü yöntemlerini bilerek bir büyü işlemi yapabilmek mümkün değildir. Tüm bu çalışmaların gerçek olabilmesi, hassas bilgilerle tamamlanan çalışmalar sayesinde mümkündür.

Dolandırıcı medyumlar ve gerçek medyumlar nasıl ayırt edilir bilmeniz, bu alemlerin güçlü hediyelerinden yararlanabilmeniz adına yardım edecektir. Güvenilir bir medyum, öte dünyanın en hassas işlemlerinde bile başarı elde edecek, her zaman hayatınızı güzelleştirmeyi başaracaktır. İşinin uzmanları ile çalışan bir kişi, ister aşk büyüleri ister zenginlik büyüsü olsun, her daim gaybın gücüne şahit olacaktır. Gerçek medyum hocalar, tarihin her döneminde kendilerine danışan insanlara yardım etmiş, bugün de bu misyona devam etmektedir.

Medyumluk Antik Dönemlerden Beri Devam Eden Bir Meslektir

İnsanlar, manevi alemlerin gücü ile yeni tanışmamıştır. Bu alemlerin kullanımı neredeyse insanlık tarihi ile yaşıttır. Gerçek medyumlar, öte dünyaları her dönemde bizler için hayırlı bir araç olarak değerlendirmiştir. Büyüler, vefkler ve daha pek çok farklı çalışma ile bu alemlerden yararlanıldığı bilinmektedir.

Elbette tarihin her döneminde dolandırıcı medyumlar ile karşılaştığımız da görülmektedir. Bu sahte medyumlar, bizlerin aslında var olmayan işlemlerden medet ummasına sebep olmaktadır. Gerçek ve güvenilir medyumların aksine, sahte medyum hocaların her işlemi yapılabilir gibi gösterdiği, boş yere umut tüccarlığı yaptığı bilinmektedir. Gerçek medyumlar, olmayacak bir işleme hiçbir zaman tutacakmış gibi yaklaşmamaktadır.

Medyum Hocalar Detaylı Araştırılmalıdır

Gayb, her ne kadar bizler için çok yararlı bir dünya olsa da dolandırıcı medyumlar ve gerçek medyumlar nasıl ayırt edilir bilmemiz çok önemlidir. Bunu bilmeyen bir kişinin sahte medyumlar tarafından mağdur edilme ihtimali çok yüksektir.

Dolandırıcı medyumları tespit etmek için diğer insanların yorumlarından yararlanmak mümkündür. Sahte hocalar kısa sürede ifşa olmakta, gerçek medyumlar her zaman takdir ve tavsiye ile anılmaktadır. Araştırmanızı yaptığınız sürece sahte hocalar konusunda endişe etmeniz yersizdir.

Sizlerden sitemize gelen medyum hoca yorum, tavsiye ve şikayet mesajlarını okumak, dilerseniz yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir