Yıldızname Nasıl Bakılır?

Özellikle manevi ilimlerde, fal konusunda ilgili olan herkesin bildiği, oldukça karmaşık çalışmalardan biri olan yıldızname, geleceğe dair olacaklara ipuçları vererek, insanların doğru adımları atabilmesini sağlamaktadır. Medyum hocaların büyük kısmının uzmanlaştığı yıldızname konusu, hem insanlar tarafından fazlasıyla ilgi görmekte, hem de pek çok kişinin hayatını şekillendirmesine yardımcı olmaktadır.

Yıldızname bakan hocalar, ilimleri doğrultusunda hesaplamalar yaparak bu işi gerçekleştirir. Medyum hocaların yapmış oldukları çalışmalar, tamamen kendi deneyimleri üzerine kurulmuş ve onlarca farklı ilim ile harmanlanmıştır. Hal böyle olunca, yıldızname bakan hocalar fazlasıyla bilgili olmak zorundadır.

Yıldıznamenin normalde birden fazla türü bulunmaz ve her seferinde tek şekilde bakılır. Medyum hocalar, bu yıldıznameleri aynı yöntem ile, farklı işlere yönelik düzenleyebilir. Örneğin, hocalar işle alakalı bir yıldızname bakabilir ve finansal geleceğiniz hakkında size rehberlik edebilir. Aynı şekilde, dilerseniz gelecekteki ilişkiler hakkında bilgi alabilmek amacıyla yıldızname baktırabilirsiniz.

Yıldızname bakan hocalar, açık şekilde bunun bir fal olmadığını ve geleceği net şekilde gösteremeyeceğini belirtmektedir. Medyum hocaların özellikle dikkat çektiği bu konu, yıldızname baktırmak isteyen herkes tarafından da bilinmelidir. Eğer yıldıznameden geleceğinizi söylemesini bekliyorsanız yanılgıdan öteye geçemezsiniz. Yıldızname, sadece geleceğe dair ipuçları vermek için bakılır, asla gaybı bilemez.

Medyum hocalar, yıldıznameleri hazırlarken ilimlerin neredeyse tamamından faydalanır. Çok sayıda farklı ilimle hazırlanan yıldıznameler, bir büyü çalışmasından daha zor olarak bilinir. Bunun sebebi, hocaların bunları hazırlarken, neredeyse olabilecek tüm ilimlerden yararlanmasıdır. Astroloji, astronomi, ebced, numeroloji ve daha pek çok kadim bilgi, yıldızname bakan hocalar tarafından kullanılmalı ve çalışmalarda yer verilmelidir. Aksi takdirde yıldızname gerçeği yansıtmayacak ve sadece basit tahminler olarak kalacaktır. Bu yüzden, yıldızname bakan hocaların bilgisinin üst düzeyde olması elzemdir.

Web sitemize gelen medyum şikayetlerini okumak ve kendiniz de katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir