Dolandırıcı Medyum Hocalar Nasıl Ayırt Edilir?

Medyumlar, günümüzde en çok aranan kişilerdir. Tıp ne kadar ilerlerse insanlar maddi olarak kendilerini güvende hissederler. Ancak manevi olarak ise bir o kadar zayıf ve inançsız hissederler. Güvenilir hocalar, insanlarda oluşan bu boşluğu ve ihtiyacı giderebilen kişilerdir. Ancak günümüzde güvenilir hocaların olduğu kadar güvenilir olmayan hocalarda vardır. Dolandırıcı medyum hocalar nasıl anlaşılır sorusunun cevabı da bu minvalde oldukça önemlidir.

Dolandırıcı hocalar için tek şey sizden maddi olarak kazanç elde etmektir. Bunun için aslında yapamayacakları hiçbir büyü yoktur. Çünkü tek bir şey öğrenirler ve herkes üzerinde aynısını yaparlar. Büyü yetenekleri olmadığı gibi büyü yapma ehliyetleri de yoktur.

Gerçek bir medyum hoca tarafından yapılan büyünün yapılma aşamaları şu şekildedir:

  1. Öncelikle hoca evrendeki enerjileri toplayarak büyü yapılacak kişideki enerji yoğunluğu hakkında fikir edinir.
  2. Elde ettiği bilgiler sonrasında hoca büyü için eşya, malzeme isteyip istemediğini belirtir.
  3. Sonrasında ise büyü için hazırlıklar başlar.
  4. Gerekirse manevi alemler ile iletişime geçer ve büyü işleminde onlardan destek alır.
  5. Yaptığı işlemi bilen hoca, büyünün ne zaman tesir edeceğini de net bir şekilde söyler.

Dolandırıcı medyum hocalar nasıl anlaşılır diye baktığımızda onların bu tür büyü işlemlerinden haberlerinin dahi olmadığı ortaya çıkar. Sadece kendisine inanan veya inanmış gibi yapan kişiler etrafında vardır o kadar.

Büyü yapılma hadisesi, baştan sona önemli bir ayrıntıdır. Bu işlemler için genel olarak yapılması gereken şey hocaya inanmaktır. Bu nedenle dolandırıcı bir hoca yerine gerçek bir hoca araştırılması her zaman en iyisidir.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozma çalışması yaptırmadan önce kişinin gerçekten bir büyü etkisinde hareket ettiği gözlemlenmelidir. Bu ise kişinin hal ve hareketlerinin takip edilmesi sonucunda anlaşılabilir. Büyü nasıl bozulur diye baktığımızda ise karşımıza şunlar çıkar ki bu aynı zamanda dolandırıcı medyum hocalar nasıl anlaşılır sorusunun da bir cevabıdır.

  • Büyü bozulmadan önce kişi hakkında hocaya detaylı bilgiler verilir.
  • Sonrasında hoca gerek bakım gerekse korunma yolları ile kişiye bakım yapar.
  • Bu doğrultuda ortada bir eşya veya nesne varsa onun bulunmasını ve yok edilmesini sağlar.
  • Büyünün bozulması ile ilgili yaptıkları sonrasında kişi takip edilir ve hareketlerindeki düzelme zaman içerisinde fark edilir.

Gerçek hocalar büyü bozma işlemi anında manevi alemler ile iletişime geçer. Bu iletişim sırasında orada bulunan varlıklardan ricacı olur. Tüm bu işlemler ile birlikte büyünün etkisinin geçmesi beklenir.

Dolandırıcı medyum hocalar nasıl anlaşılır sorusunun cevabı aslında internette gizlidir. Günümüzde sürekli olarak sayıları artan hocalara yönelik olarak yapılan yorumlar insanların gerçek ile dolandırıcı arasındaki farkı görmelerini sağlar. Bu yorum aynı zamanda insanlara rehberlik eder.

Sitemizin ana sayfasında hocalar hakkında yorumlar ve değerlendirmeler yer alır. Sizden gelen yorumların tarafsız bir şekilde yayınlandığı sitemizde ilgili yere ulaşmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Dolandırıcı Medyum Hocalar Nasıl Ayırt Edilir?” hakkında görüş bildirdi

  1. İnsanların dürüstlüğünün zor durumlarda daha net ortaya çıktığına inanan bir kişiyim. Ali Gürses hocayı daha önce hiç görmemiş ve çalışmamıştım. Hakkında araştırmalar yapmış olsam da daha önceden hiç çalışmadığım için bir şey diyemiyordum. İki ayrı vefk işlemi için Ali Hoca ile anlaştım. İkisinin de konusu farklı ve biri kardeşim için. Aİle huzuru içindi diyebilirim. Vefklerin ödemesini ben gönderecektim, yanlışlıkla kardeşim de göndermiş. İki kere giden yüklü bir ödeme oldu. Biz daha bunu fark etmeden Ali Gürses hoca beni aradı, fazla ödeme yapılmış diye bilgi verdi. Ben orada anladım bu hocanın dolandırıcılar gibi olmadığını. Hemen ödememizi geri yolladı, beş dakika bile geçmedi. Başkası olsa peşinden koşturur. Vefki bir haftada gönderdi söylediği gibi. Şu an elime geçeli iki gün oldu. Etkisini hissediyorum aslında ama 1 – 40 gün arası süre vermişti vefk işlemi için. Durumun ne olduğuyla ilgili tekrar bilgi vereceğim nasıl gittiğine dair.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir