Kısmet Açma Büyüsü

Bazı büyüler genellikle her medyum hoca tarafından rahatlıkla uygulanabilir. Gerek yapımında kullanılan tekniklerin daha basit olması, gerekse buna benzer diğer faktörler nedeniyle, kısmet açma büyüsü de çok sık kullanılan ve medyum hocaların çoğu zaman başarılı olduğu yöntemler arasında gösterilmektedir.

Medyum hocalar, kısmet açma büyüleri için çalıştıkları zaman, yaptıkları uygulamaların tamamen kişisel yöntemler ile gelişmesine dikkat eder. Eğer medyumlar bu tarz bir uygulama yapmazsa, elde edecekleri sonucun zayıf kalacağını düşünür. Her insanın enerjisinin farklı olması ve kısmet açma büyüsünün tamamen enerji ile alakalı olması nedeniyle bu durum çok daha ön plana çıkmaktadır.

Bir hoca, büyü yaparken her zaman dikkatli olmalıdır. Büyü içerisinde, kendi hisleri ile ilave edeceği farklı uygulamalara rastlanabilir. Eğer medyum hoca, bu tarz konuları atlar ve sadece büyü odaklı hareket ederse, yaptığı büyü etkili olsa bile bazı durumlarda daha uzun sürede etki edebilir. Bu nedenle, kısmet açma büyüsü de dahil olmak üzere, her büyüde hocanın dikkati çok önemlidir.

Çoğu medyum, bu büyüyü kabul etmekte ve yapmakta. Kendine göre farklı yöntemler geliştiren medyumlara rastlanabildiği gibi, klasik yöntemleri kullanarak kısmet açma büyüsü yapan kişilere de sıkça rastlanmaktadır. Çalıştığınız medyum hoca, hangi yöntemi kullanıyor olursa olsun, eğer sonucunda, kısmet açma büyüsü ile elde etmek istediklerinizi size verebiliyorsa, o hocaya güvenebilir ve sorunsuz şekilde çalışabilirsiniz.

Web sitemize gelen medyum şikayetlerini okumak ve kendiniz de katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir