Canbar Büyüsü

Büyü uygulamaları, halk arasında çeşitli amaçlara bağlı olarak farklı isimler ile adlandırılmaktadır. Kimi büyülere kara büyü, kimilerine beyaz büyü gibi yakıştırmalar yapılarak, büyüler sınıflandırılmaktadır.

Hem batı hem de doğu kültürlerinde, medeniyetlerinde ortak olarak, kişilere zarar verme amacıyla yapılan büyülere kara büyü adı verilmektedir. Örneğin, bir kişinin kısmetinin bağlanması veya zarar görmesi için uygulanan büyü çalışmaları kara büyü kapsamına girmektedir.

Canbar büyüsü, kişilerin isteklerinin gayb alemlerinin faydalarının vesilesi ile dünyaya yansıtılmasını sağlar. Bu büyü uygulaması esnasında, üçüncü kişilere herhangi bir zarar verilmeyeceği için, herhangi bir kara büyü uygulaması ile alakası bulunmaz.

İsminin farklı olması ve pek çok medyum hoca tarafından başarılı şekilde yapılamaması nedeniyle, tamamen yanıltıcı biçimde kara büyü olarak algılanan canbar büyüsünün herhangi bir zararı bulunmaz. Bu nedenle, bu büyü uygulamasına kara büyü demek yanlıştır.

Medyum hocaların pek çoğu, canbar büyüsünü yapmaktan çekinmektedir. Çünkü fazla bilgi ve deneyim gerektirdiği için, uygulayacak olan kişiyi yoran, hatta kimi zaman nefes gücünün yetersiz kalmasına neden olan bu büyü, sadece başarılı ve tecrübeli hocalar tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Oldukça etkili bir büyü yöntemi olarak kabul edilen canbar büyüsü, özellikle amatör medyum hocalar tarafından yanlış bir şekilde kara büyü olarak adlandırılır. Ancak, canbar büyüsünün kara büyü ile uzaktan yakından alakası bulunmamaktadır.

Tamamen gayb alemlerinin enerjilerini kullanan canbar büyüsü, insanların isteklerini yerine getirmek için iyi enerjileri kullanır. Zararı olmadığı gibi, sadece zor olması nedeniyle bu yakıştırma yapılmıştır. Eğer gerçekten başarılı bir medyum hoca ile çalışırsanız, canbar büyüsünü rahatlıkla uygulayabilir ve sonuçları çok hızlı şekilde alabilirsiniz.

Canbar büyüsü, pek çok farklı amaç için yaygın olarak kullanılmaktadır. Herhangi bir zarar için kullanılmadığı net olarak görülen bu büyü, kara büyü olarak ele alınamaz.

Web sitemize gelen medyum şikayetlerini okumak ve kendiniz de katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir