Sahte Hocalar ve Gerçek Hocaları Nasıl Anlarız?

İnsanlar, her daim diğer alemlerden yararlanmış ve çok çeşitli çalışmalar yaparak öte alemleri hayatlarında kullanmayı öğrenmiştir. Medyumluk mesleğinin önemli temsilcileri, bu alemlerle alakalı çalışmalarını nesiller boyu aktararak bugünlere kadar ulaştırmıştır. Gerçek medyumlar ile çalışan kişilerin bu alemlerle alakalı pek çok konuda başarılı işlemler yaptırabildiği görülmektedir. Güvenilir bir medyum hocanın yapacağı her türlü çalışmada, gayb dünyasının sonsuz gücünün varlığı görülmektedir. Sahte medyumlar, bu dünyaları kullanmak için gereken bilgi birikimine sahip olmadığından, asla medyumluk mesleğini yerine getirememektedir.

Medyum hocaların bu alemleri öğrendiği dönemler tarihin ilk günlerine kadar uzanmaktadır. Bilgiler, bizlere birer hediye olarak verilmiş ve hayatımızı güzelleştirmek adına kullanmamız sağlanmıştır. Gerçek ve güvenilir hocalar, bu dünyalar ile ilgili tüm çalışmalarında bu bilgilerden yararlanmaktadır. Gaybın zaman içinde değişmesi ve bozulması gibi bir durum söz konusu olmadığı için her zaman yapılacak olan çalışmaların aynı olduğu bilinmektedir. Gerçek bir medyum hoca, binlerce yıl önceden yapılan işlemleri bugün de kullanarak insanlara faydalı olmayı başarmaktadır.

Sahte medyumlar, asla gerçek medyum hocalar gibi kendine danışan kişileri düşünmemektedir. Gerçek ve güvenilir medyum hocaların hiçbir zaman kimseyi mağdur etmediği bilinmektedir. Ancak, sahte hocalar için önemli olan tek nokta paradır. Çalışmanın tutup tutmayacağı veya gerçekten mümkün olup olmaması onlar için önemli değildir. Bu dolandırıcılar, kendilerine danışan insanların zor durumlarını haksız kazanca çevirip kullanmanın peşindedir.

İyi araştırma yaptıktan sonra sahte hocalar kolay şekilde anlaşılabilir. Bu kişiler, her zaman için kendi menfaatlerini ön plana koydukları için kolayca ifşa olmaktadır. Yine aynı şekilde, daha önce bu medyum hocalara çalışma yaptırmış olan insanların yorumları ve şikayetlerinden yola çıkarak nasıl bir yol izlenmesi gerektiği de belirlenebilmektedir.

Gerçek hocalar hakkında şikayet bulunmadığı unutulmamalıdır. Bu alanda uzman olan ve kendini yetiştirmiş olan kişilerin asla yalan söylemeyeceği görülür. İşinin uzmanı olan medyum hocalar, yaptıkları her türlü çalışmanın doğru sonuç vermesini sağlar. Bu nedenle, böylesi kişilerin hakkında herhangi bir kötü yorum görülebilmesi mümkün değildir.

Gerçek Hocalar Her Zaman Tavsiye Edilir

Bir medyum hoca hakkında araştırma yapılırken, o kişinin daha önce yaptığı işlemleri okumak ve bu işlemlerden ne gibi sonuçlar aldığına bakmak gereklidir. Gerçek hocalar, sahtekarların aksine tüm çalışmalarında öncelikle danışan kişinin isteklerinin yerine gelmesini hedeflemektedir.

Gerçek hocalarla çalışanların, bu medyum hocaları her zaman memnuniyetle andığı ve tavsiye ettiği görülebilmektedir. Araştırmanız sırasında bu hususa dikkat ederek, hangi hoca ile çalışmanız gerektiği konusunda fikir edinebilmek mümkündür.

Sahte hocaların bilgisi olmadığı, maneviyatı anlama ihtimali bulunmadığı için bu kişilerin kötü yorum alması kaçınılmaz olacaktır. Doğru hocaları bulduğunuz takdirde, yapılan çalışmalardan her daim etkili sonuçlar alabilmek mümkündür.

Gayb Dünyasında Her Şey Çok Özeldir

Medyum hocaların öte dünyaları kullanabildiği sayısız alandan bahsetmek mümkündür. Tarih boyunca, her dönemde bu alanlarla alakalı işlemler yapılmış ve insanların istekleri yerine getirilmiştir.

Bugün de sahte ve gerçek hocalar nasıl anlarız bildikten sonra, bu alemleri en iyi şekilde kullanmak ve isteklerimize vesile olmasını sağlamak mümkün olacaktır. Gerçek hocalar, bu işleri bir gönül işi olarak yaptıkları için her daim yardımcı olma gayesi ile çalışacaktır.

Manevi alemlerle alakalı işlem yaptırmak istiyorsanız, doğru hocayı bulmak adına sizlerden sitemize gelen yorum, tavsiye ve şikayet mesajlarını da değerlendirebilirsiniz.

Tüm yorumları okumak, dilerseniz sorularınızı sormak ya da deneyimlerinizi yazarak diğer insanlara yol göstermek için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Sahte Hocalar ve Gerçek Hocaları Nasıl Anlarız?” hakkında görüş bildirdi

  1. Yaptırdığım ikna büyüsü ile ilgili yorumum olacak. Gerçekten çok zor durumda olduğum bir dönemde bu büyüyü yaptırdım, iyi ki de yaptırmışım. Yaptırmadan önce aklımda çok soru işareti vardı, yaptırdığım için çok mutluyum eğer kafanızda soru işareti varsa düşünmeden yaptırın derim. Ali Gürses adında bir medyum hocaya ulaştım. İnternet sitesi üzerinde yazan bilgilerinden konuşmuştum. Medyumali.com internet sitesi medyumalibey@gmail.com mail adresi soranlar için şimdiden yazayım. Eşimin ailesi üzerinde yaptırdığım bir çalışmaydı. Çalışma bir hafta kadar sürdü tamamlandı. Sonrasında önce bana daha yakın olan kişilerde değişim görmeye başladım. En son hiç konuşmadığımız insanların düşüncesi bile değişmeye başladı. Çok farklı bir deneyim oldu kesinlikle. Bugüne kadar hiç büyü ve benzeri bir işlem yaptırmamıştım, bu benim için bir ilk oldu ama kesinlikle yaptırdığım için çok mutluyum. İkna çalışması düşünüyorsanız Medyum Ali Gürses’i öneriyorum. Başka çalışmalarını bilemem ama ben gördüğüm kadarıyla gerçekten de denildiği kadar başarılı bir hocaymış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir