Stuttgart Medyum Hocalar

Medyumlar, çok eski zamanlardan beri insanların hayatlarında bulunsalar bile hiçbir zaman günümüzdeki kadar ilgi ve alaka görmemiştir. Bilim, tıp ve teknoloji geliştikçe insanlar maddiyata doymuşlar ve maneviyata aç bir hale gelmişlerdir. Bu anlamda manevi dünyalardan aldıkları güçler ile insanların manevi ihtiyaçlarını karşılayan Stuttgart medyum hocalar epey popüler olmuştur.

Medyumlar insanların manevi boşluklarını doldururlar. Mesela başarıya karşı aç olan bir insana başarı büyüsü yapabilirler. Kişi eğer evlenmek istiyorsa ona kısmet açma büyü yapabilirler. Eve karşı ilgisiz olan bir erkeği eve bağlayabilirler. Bunun gibi farklı seçenekler eşliğinde insanlara yardımcı olan hocaların tek istekleri onların mutluluğunu görmektir.

Hocalar, insanlara iyi niyet çerçevesinde yapacakları yardımlardan çok mutlu olurlar. Çünkü onlar hayatlarının tamamında büyük bir özveri ile bu mesleği yaparlar ve karşılığında tek bekledikleri bir tatlı gülümseme olmaktadır. Bu açıdan kendi özel güçlerini insanları mutlu etmek için kullanmaktan asla çekinmezler.

Almanya’da en çok Türk vatandaşlarının yoğun olduğu Berlin, Hamburg, Münih, Köln, Frankfurt, Stuttgart, Düsseldorf, Dortmund, Essen, Leipzig, Bremen, Dresden, Hannover, Nürnberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Beilefeld, Bonn, Münster, Karlsruhe, Mannheim, Augsburg, Weisbaden, Gelsenkirchen, Mönchengladbach, Braunschweig, Chemnitz, Kiel, Aachen, Halle, Magdeburg, Freiburg, Krefeld, Lübeck, Oberhausen, Erfurt ve Mainz şehirlerinden medyum arayışına giriliyor.

Medyum Hocaların Özel Güçleri Nelerdir?

En merak edilen soruların başında gelen özel güç meselesi günümüzde daha çok gündeme gelmiştir. Bir medyum hoca doğuştan bazı güçleri bünyesinde taşır. Üstelik bunu ilk defa fark eden Stuttgart medyum hocalar dünya dışı varlıklar ile iletişim kurabilirler. Bunu başlarda belli belirsiz bir şekilde yaşayan hocalar işin aslını yani kendilerinin medyum olduğunu anladıklarında yapacakları çalışmalar ile bu iletişimi kontrollü bir şekilde kurarlar.

Hocaların manevi dünyada ilişki kurabildikleri varlıklar şunlardır:

  • Ölen kişilerin ruhları
  • 3 harfliler
  • Diğer manevi dünya varlıkları

Kurulan ilişki ile birlikte hocalar insanlara bilgi aktarabilir ve yapacakları büyülerde bu varlıklardan destek alabilirler. Özellikle ruhlar aracılığı ile gelecekten ve geçmişten bilgi almak gibi kabiliyetleri bulunur.

Stuttgart medyum hocalar tarafından yapılan işlemlerden bir tanesi de büyü yapmaktır. Hocalar, uzun süreli çalışmaları sonrasında dünyadaki enerjiyi kontrol altında tutma yetisi kazanırlar. Bu yeti sayesinde insanlara büyü yaparken enerjilerin gücünden faydalanırlar. Evrendeki enerjileri kendi üzerinde toplamayı başarmış olan hocalar, bunu büyü yapacağı yere göndererek orayı daha elverişli bir hale getirirler.

Hocalar sadece büyü işlemi de yapmaz. Aynı zamanda bakım işlemi de yaparlar. Bakım işleminde de enerjiyi sıklıkla kullanırlar. Kişi üzerindeki kötü ve negatif enerjiyi alırlar ve onlara pozitif ve dinamik bir enerji verirler. Bakım yapılan kişi kendisini çok iyi hisseder ve işlerinde büyük bir şans onunla beraber gelir.

Stuttgart medyum hocalar arasında bu işleri yapan hocalar olduğu kadar insanların duygularını sömüren hocalarda bulunur. Bu hocalar eşliğinde yapılacak olan büyü işlemlerinin başarılı olma şansı yoktur. O nedenle büyü için bir hocaya gitmeden önce hoca hakkında internet üzerinden araştırma yapılması gerekir. Bu araştırmalarda ise kullanıcı yorumları ilk sırada veri kaynakları olarak dikkat çeker.

Web sitemizde sizlerden gelen yorumlar tarafsız bir şekilde olduğu gibi yayınlanır. Bu yorumları okumak ve varsa tecrübelerinizi anlatmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Stuttgart Medyum Hocalar” hakkında görüş bildirdi

  1. Arkadaşlar öncelikle teşekkür ederim destek mesajlarınız için, burda daha önce durumu anlatmıştım ne yapabilirim diye, o arkadaşların yazdığı yorumlar sayesinde Ali Gürses hoca ile çalışmaya karar verdim. Bilmeyenler için kısaca bahsedeyim yine ne olduğundan, eşimle tartışmalarımız sebebiyle boşanmak istiyordum ama ailesinin baskısı tehditleri nedeniyle boşanamıyordum. Medyum Ali Gürses’e soğutma büyüsü yaptırdım. Ali hocanın telefonu 05355906275 maili medyumalibey@gmail.com başka alilerde var internette yanlış yönlendirmek istemem. Neyse ailesi ve eşim benden soğudu, kendileri boşanmak istedi. Büyü süreci çok kolay geçti, bir haftada ali hocadan geldi çalışma, sonra 10 günlük bir süreçte yavaş yavaş etkileri ortaya çıktı, oturmaya başladı. En son da dediğim gibi sonuca ulaştım. Çok şükür bu iğrenç insan ve ailesi hayatımdan çıktı artık benden uzaklar. Şimdi kendi ayakları üzerinde duran bir kadınım, bundan sonra da böyle olacak. Ali Hocanın bana abi gibi yaklaşmasını ve gerçekten yardımcı olmak için her şeyi yapmasını da hiç unutmayacağım. Dünya bu güzel insanların hatrına dönüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir