Büyü Yaptıranlar

Maneviyat dünyanın her yerinde aynı şekilde varlığını sürdürmektedir. Bugün Türkiye’de büyü yaptıranlar olduğu gibi başka ülkelerde de bu insanlara rastlamak mümkündür. Sadece başka ülkelerde değil, farklı kültürlerdeki insanların da büyü yaptırdığına, kimi zaman Türkiye’deki medyumların kullandıkları tekniklerin gücüne başvurduklarına bile rastlamak mümkündür.

Büyüler insanların hayatına yeni girmiş olan bir kavram değildir. Bugün kullanılan büyülerin bile çok büyük kısmı kadim dönemlerden günümüze ulaşmış ve bu sayede etkileri konusunda bilgi edinilmiştir. Büyü yaptıranlar kimi zaman günümüzün büyülerini kullanırken yeri geldiğinde medyum hocalar tarafından kadim dönemlerdekiyle birebir aynı yöntemlerin kullanıldığına rastlamak mümkündür.

Büyülerin nasıl işlediğini anlamak manevi alemlerin gücünü tanımak için çok önemlidir. Büyü söz konusu olduğunda bilinmesi gereken ilk konu, tüm bu çalışmaların her daim bizden çok daha güçlü alemlerin etkisiyle ortaya çıktığıdır. Büyü yaptıranlar, en kolay gibi görünen büyü çalışmasında bile her daim maneviyatın sonsuz gücünden yararlanmaktadır.

Bu gücün kudreti tüm dünyayı değiştirebilecek kadar fazladır. İnsanlara hediye edilen kısmıyla bile büyü yaptıranların hayatları değişmekte, yaşantılarında bambaşka bir gidişata rastlanmaktadır. Tüm bu alemlerin işleyişi ve kudreti düşünüldüğünde ne kadar güçlü olduğu çok net anlaşılmaktadır.

Büyülerin çalışma mekanizmasında hiçbir zaman dünyamızda olduğu gibi bir zaman sınırlaması bulunmamaktadır. Bir büyü etki ederken dünyada var olan kurallardan, mesafelerden ve zamandan bağımsız işlemektedir. Bu nedenle büyüleri ve diğer enerjileri dünyevi kurallar ile düşünmek hiçbir zaman doğru değildir.

Uzaktan Büyü Yapılır Mı?

Büyü yaptıranların yorumları okunduğu zaman genellikle çalışmaların medyum hocaya uzakta olan kişiler tarafından yaptırıldığı görülmektedir. Bu kişiler de aynı şekilde büyülerden tam olarak istedikleri etkileri almış ve hayatlarını değiştirecek olan sonuçlar görmüştür.

Gerçek medyum hocalar nefes güçlerinin kudretini en doğru şekilde kullanabilmek ve maneviyatı insanların yararına sunmak için ciddi eğitimler almaktadır. Büyü yaptıranlar bu eğitime güvendiği sürece nerede olursa olsun medyum hocalar ile çalışabilir, etkili büyü çalışmaları yaptırabilir.

Büyülerin mesafeden bağımsız olarak hareket ediyor olması sayesinde uzaktan yapılan büyülerin daha az etkili olması gibi bir durum da asla söz konusu olmayacaktır. Yapılan tüm büyülerden her daim, nerede olursanız olun yüksek etkili sonuçlar alınmaktadır.

İstisnai Durumlar Olabileceği Unutulmamalıdır

Büyü yaptıranlar çoğu zaman istedikleri büyüyü dünyanın neresinde olursa olsun yaptırabiliyor olsa da kimi zaman istisna sayılabilecek durumlarla karşılaşılabileceği asla unutulmamalıdır. İstisnai durumlarda medyum hocaların uzaktan büyü yapamaması görülebilir. Böyle bir durumda, çalışma öncesinde medyum hoca tarafından bilgi verilecek ve gerekli yönlendirmeler yapılacaktır.

Büyü yaptıranların yorumları, doğru medyum hocaları seçebilmek ve en etkili büyüyü yaptırmak için oldukça etkili bir araçtır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri, tarafsız bir şekilde ana sayfada yayınlanmaktadır. Okumak, soru sormak ya da kendi deneyiminizi paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Büyü Yaptıranlar” hakkında görüş bildirdi

  1. Bazınız belki beni yargılar ama benim durumum çok farklı o yüzden benim yerime kendinizi koymadan yargılamamanızı öneririm. Ben ayırma amacıyla papaz büyüsü yaptırdım medyum ali hoca ya ama büyüyü kendime ve kocama yaptırdım. Aile baskısı zoruyla evlendik, evde huzurum hiç yok. Çok baskıcı biri, boşanmanın lafını bile açtırmıyordu. Çaresiz kaldığım için bu yola başvurdum, uzaklaşayım da yaşamım daha huzurlu olsun diye düşündüm. Bir haftada çalışma geldi, hızlı tutması için ne gerekiyorsa yapalım demiştim ali hocaya, bana 1-21 gün arasında tutar zaten papaz büyüsü, en hızlı çalışmalardan biridir dedi. Bendeki etkinin tam gününü net hatırlamıyorum ama 7-10 gün arasında sonuç almıştım. Şu an çok şükür bana işkence gibi gelen o evden kurtuldum ailemin yanındayım huzurluyum mutluyum. Böyle olacaksa hiç olmasın evlilik ömür boyu tek kalayım çok daha iyidir diye düşünüyorum. Yaşamayan bilemez bunu yaşayan da bana hak verir mutlaka. Benzer derdi olanlar kendisinden bilgi alsın derim medyumali.com web sayfası 05355906275 telefonu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir