Üzerimde Büyü Var mı?

Gayb alemlerinde var olan enerjiler iyi veya kötü olarak ayrılamaz. Bu enerjiler her zaman sabittir ve sadece enerjileri kullanan kişiler tarafından iyi veya kötü amaçlarla kullanılabilir. İyi amaçlarla kullanılan enerjiler kişilerin yuva kurmasına yardımcı olup hayatlarını düzene sokabilirken kötü amaçlı çalışmalar büyü belirtileri ile kendini göstererek insanların maddi veya manevi zararlara uğramasına neden olabilir.

Kötü niyetli bir insan tarafından büyü yapıldığı zaman ilk olarak kişinin sahip olduğu enerji alanı etki altına girer. Kişi kendini kötü hissetmeye ve sürekli sıkıntılı bir ruh hali yaşamaya başlar. Büyü belirtileri bu şekilde kendini göstererek ortaya çıkar.

Bir süre sonra büyünün etkisi artmaya başlar ve net olarak zarar vermeye başlar. Büyü belirtileri görüldüğünde kısa süre içerisinde engellenen bir büyü çalışmasına kıyasla çok daha büyük zararlar ortaya çıkar. Kimi zaman yuvalar yıkılabilir, kimi zaman büyülenen kişiler işlerinden olabilir.

Büyü belirtileri çoğu zaman tek başlarına bir zarar vermezler ancak bu belirtiler dolaylı olarak hayatınızı etkileyecektir. Özellikle zaman geçtikçe davranışlarınız nedeniyle çevrenizdeki insanlar sizden uzaklaşabilir, tek başınıza kalabilirsiniz. Büyü belirtilerini kendinizde fark etmiyor olsanız bile çevrenize istemsiz bir baskı kurabilir, zor duruma düşebilirsiniz.

Büyü Belirtileri Görüldüğü Andan İtibaren Dikkat Edilmelidir

Büyü belirtileri ilk görüldüğü anlardan itibaren kişiler iyi bir gözetim altına alınmalıdır. Eğer bu belirtiler sadece geçici süreliyse herhangi bir müdahaleye gerek kalmayacaktır. Çoğu zaman büyü yapılmamış olan kişiler büyülendiğini düşünmektedir.

Ancak bu belirtiler giderek artıyor ve kişilerin hayatlarını etkileyecek seviyelere ulaşıyorsa dikkatli olunması çok önemlidir. Bu aşamadan sonra mutlaka bir medyum hoca ile görüşülmeli, gereken çalışmalar için adımlar atılmalıdır. Aksi takdirde büyüyü bozmak için çok geç olabilir.

Üzerinizde büyü olduğunu anlamanın yolları her zaman için dikkatli olmaktan geçer. Geçmişte yapmadığınız şeyleri yapmaya başladıysanız, daha tedbirsiz ve dikkatsiz olduysanız ve hayatınızda başarısızlıklar çoğaldıysa yabancı bir enerji etkisine girmiş olma ihtimaliniz yüksektir. Büyü belirtileri kimi zaman kişinin iç dünyasında herhangi bir sıkıntı yaratmadan sadece çevresel olarak bile ortaya çıkabilir.

Büyü Belirtileri İlerleyen Dönemlerde Tehlikeli Olabilir

Büyü belirtileri başlangıç için sadece birer uyarı olarak kabul edilse de ilerleyen dönemlerde oldukça tehlikeli hale gelebilir. Bu nedenle görüldüğü ilk andan itibaren dikkatle takip edilmelidir.

Belirti olduğunu düşündüğünüz şeyleri engellemeye gayret etmeniz gerekmektedir. Örneğin, bir kişinin sürekli olarak uykusu kaçıyor veya çok uyuyorsa bunu yapmamayı denemesi gerekir. Her türlü çabaya rağmen kendine engel olamıyorsa büyü belirtisi olarak kabul edilebilir.

Elbette büyü belirtileri ile sıradan psikolojik durumlar karıştırılmamalıdır. Bu nedenle üstünüzde büyü olduğundan emin olmanın tek yolu medyum hocalara enerjisel okuma yaptırmaktır.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetlerini ana sayfada bulabilirsiniz. Okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 hakkında “Üzerimde Büyü Var mı?” görüş

  1. hoca ariyorsaniz ozellikle gurbetci kardeslerim icin soyluyorum ali gurses beyi inceleyebilirsiniz benim calistigim en basarili hocalardan kendisi bugüne kadar almanyada cok hocayla tanistim calistim ama hicbiri bu hoca gibi ilgili davranmadi kendisinin isi cok saglam ve durust biri medyumali.com sitesine bakin telefonu icin

  2. Rızık ile ilgili bir işlem yaptırmıştım hangi çalışma olduğunu bilmiyorum sanırım vefkti ama rızkımızı artırması için evin bereketi için yaptırılmış bir işlemdi çalışmayı aldıktan sonra bir haftada bir sürü güzel haber aldık belki tesadüftür diye yorumu yazmak için biraz bekledim ama tesadüf olmadığından eminim artık hocanın dediği sürede evimizin bereketi kat kat arttı allah bin kere razı olsun ali gürses hocadan yaptığı işlemin etkisi hala devam ediyor üzerinden kaç ay geçmiş olmasına rağmen hala güzel haberler alıyoruz ilk başta yaşadığımız tüm o sıkıntılı günler dönemler bitmiş oldu bu sayede hocanın çok talep aldığını biliyorum ama yine de tavsiye edeyim özellikle zor durumda olan kardeşlerim için gaybi dünyadan başka çıkış yok bana kalırsa ben hoca ile hep tel üzerinden mesajlaştım ama mail adresini de biliyorum ikisini de yazacağım 535 590 62 75 telefonu medyumalibey@gmail.com mail adresi bende hocayı telden rahatsız etmeyin eğer soru soracaksanız mail atın zaten ilk fırsatta cevaplıyor biz çalışırken de öyleydi hiç yanıtsız bıraktığı bir sorum olmadı hep iletişimdeydik hocayla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir