Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü iki kişinin arasında, gaybi alemlerde oluşmuş olan bağların yıkılması ile etki eder. Bu bağlara erişebilmek için, mutlaka gaybi alemleri iyi tanımak ve bu alemlerde kullanılan enerjileri, yöntemleri bilmek gereklidir. Medyum hocalar, bu alanda uzmanlaştıkları için söz konusu bilgilere sahiptir.

Eğitimini almış olan medyum hoca, gaybi enerjileri tam anlamıyla kullanabilir. Bu enerjileri kullanarak, fiziki düzleme etki edebilir, böylece ayırma büyüsünün gerçekleşmesini sağlayabilir. Ancak, medyum hocanın bilgisi kadar, nefes gücünün de önemli olduğunu unutmamak gereklidir.

Bir medyum hocadan ayırma büyüsü yapması isteniyorsa, medyum hoca pek çok farklı yöntem kullanarak bu işi gerçekleştirebilir. Normal şartlarda çok zor bir büyü olarak bilinmeyen ayırma büyüsü, eğer kişilerin enerjileri büyüye karşı doğal bir karşıtlığa sahipse zorlaşabilir. Bu durumda, medyum hoca gerekliyse farklı yöntemler kullanır veya nefes gücüne güvenerek çalışmasına devam eder.

Her ne kadar, ayırma büyüsü zor bir büyü olarak kabul edilmiyor olsa da, bilgi ve deneyim elzemdir. Eğer medyum hoca yeterli bilgiye sahip değilse, hangi büyü yöntemini uygulayacağını bilemeyecek, böylece büyünün tam olarak etki edememesine yol açacaktır. Aynı şekilde, büyünün ve enerjilerin istenen etkiyi vermemesi durumunda, büyücü hocanın ne yapacağını bilememesi tüm çalışmayı boşa götürebilmektedir.

Ayırma büyüsü, kendine güvenen ve bilgisi yüksek olan her medyum hoca tarafından yapılabilir. Ancak bu çalışmanın en doğru şekilde yapılabilmesi için, mutlaka hocanın yeterli deneyime sahip olması gereklidir.

Eğer ayırma büyüsü yaptırmayı düşünüyorsanız, başvuracağınız medyum hoca hakkında araştırma yapmayı unutmayın. Özellikle diğer büyülerine, ne kadar sürede etkili olduğuna ve büyüyü yaptıran insanlara olan yaklaşımlarına bakın. Böylece, hangi hocanın işini iyi yaptığını anlayabilir ve sizin için en etkili olacak ayırma büyüsünü gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz.

Web sitemize gelen medyum şikayetlerini okumak ve kendiniz de katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir