En Son Medyum Şikayetleri ve Yorumları

En son medyum şikayetleri nereden okunur? Medyum şikayetleri, bir medyum hakkında fikir almanın, onun özelliklerini görmenin ve davranışlarını tespit etmenin en iyi yoludur. Şikayetlerde insanlar sürekli olarak hocalar hakkında görüşlerinden bahsederken bazıları olumlu bazıları ise olumsuz görüş olarak yer alır. Ancak önemli olan bunları tarafsız bir şekilde yayınlayan siteler bulmaktır.

Tarafsız olarak medyumlar hakkında yapılan şikayetlerin okunabileceği en önemli yerlerden bir tanesi sitelerdir. Sitelere insanlar girer, yazılan yazıları okur ve sonrasında altına yorumlar yapar. Özellikle yapılan bu yorumlar, medyum hakkında kişinin yaşadığı tecrübeleri içerdiği için bir nevi nasihat hükmündedir. Dolayısı ile güvenilir bir medyum arayışında bu şikayet ve yorumların büyük önemi vardır.

Medyumlar hakkında yapılacak olan araştırmalar ile birlikte hocalar hakkında çeşitli bilgiler edinmek mümkün hale gelir. En son medyum şikayetleri nereden okunur sorusu ile başlayan araştırma sürecinde dikkat edilmesi gerekenler:

  • İlk olarak medyumlar hakkında pozitif ve negatif tüm yorumlar toplanmalıdır.
  • İşlem yaptıracağınız konu hakkında pozitif yorum alan medyumlara öncelik verilmelidir.
  • Genel tabloda ve işlem yaptıracağınız konuda olumlu yorumlar alan 1 – 2 medyum gelene kadar eleme yapılmalıdır.
  • Son olarak ise medyumlar hakkında detaylı bilgi öğrenmek için tarafsız web sitelerine bakılmalıdır.

Bu şekilde yapılacak olan bir araştırma sonrasında kısa bir süre içerisinde güvenilir medyumlara ulaşmak mümkündür. Dolayısı ile medyumlar hakkında yapacağınız araştırmalarda pozitif yorumlara öncelik vermeli ve tarafsız olarak yapılan yorumlara ulaşmaya çalışılmalıdır.

En Son Medyum Şikayetleri Nereden Okunur?

Medyumlar, tarihin ilk zamanlarından beri insanoğlunun bir şekilde hayatına girmiş olan kişilerdir. Bu kişiler genel olarak insanlara yardımcı olmak için pek çok şey yaparlar. Bu yaptıklarından bir tanesi de büyüdür. Büyü, kara büyü, ak büyü ve kırmızı büyü olarak 3 farklı grupta incelenir. En çok yaptırılan işlemler büyü ile alakalı olduğu için medyumlarda bu konuda biraz seçicilik gösterir.

Güvenilir bir medyum dahi olsa aslında her büyüyü yapma gücü yoktur. Çünkü bir tane büyünün çalışılması ve yapılabilmesi uzun ve zorlu süreçlerden sonra öğrenilir. Dolayısı ile büyü konusunda her şeyi yaparım diyen bir kişi zaten güvenilir bir medyum değildir.

Bunun haricinde kara ve kırmızı büyü gibi kötü niyetli, intikam duyguları içeren büyülerin yapılmasını da her medyum istemez. Yani karşınızdaki medyum ayak diretiyor diye veya büyüyü yapamıyor diye onun güvenilmez olduğunu düşünmemelisiniz. Çünkü bazı zamanlarda karşınızdaki çok zor ulaşılabilen hakiki bir medyum olabilir ancak siz bu durumun farkında olmayabilirsiniz. Dolayısı ile en son medyum şikayetleri nereden okunur sorusu ile araştırmalara devam etmelisiniz.

Sitemizde bu konuda sizlere yardımcı olacak yorumlar ve şikayetler bulunmaktadır. Ana sayfada toplanan ve tarafsız bir şekilde yayınlanan yorumlara ulaşarak hocalar hakkında bilgi almak, fikir sahibi olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

2 hakkında “En Son Medyum Şikayetleri ve Yorumları” görüş

  1. hoca ariyorsaniz ozellikle gurbetci kardeslerim icin soyluyorum ali gurses beyi inceleyebilirsiniz benim calistigim en basarili hocalardan kendisi bugüne kadar almanyada cok hocayla tanistim calistim ama hicbiri bu hoca gibi ilgili davranmadi kendisinin isi cok saglam ve durust biri medyumali.com sitesine bakin telefonu icin

  2. İnternettekilerin hepsi dolandırıcı değil ..! herşeyde olduğu gibi bunda da gerçeği var dolandırıcısı var doğru kişiyi bulmak araştırınca mümkün.
    Ben de benzer sıkıntılar yaşadım, benimki çok özel değil o yüzden anlatabilirim, başıma bela olan biri vardı, onun benden soğuması için büyü yaptırdım. Ali Gürses adında bir hoca ile çalıştım medyumali.com internet sitesi. Kendisini de Facebook’ta bir sürü beğeni olan bir sayfadaki yorumlar sayesinde bulmuştum. Görüştükten sonra bana büyüyü bir haftada yaptı ve teslim etti, büyüyü aldıktan sonra zaten hızlı şekilde etkisini de gördüm. Ali hoca sadece büyü değil bir sürü farklı çalışma da yapıyor, mesela vefk varmış ilk defa duymuştum, biraz araştırdım eğer fırsat olursa ondan da yaptıracağım yine sorun olursa yazabilirsin elimden geldiği kadar cevaplarım.
    Eğer dediğin gibi birini bulmak istiyorsan mutlaka havas ilmi bilmesine dikkat etmen lazım. O denilen işlerin hepsi havas sayesinde mümkün oluyor. Benim çalıştığım hoca mesela adı Medyum ali gürses, havas üstadı hocalardanmış, hakkında bir sürü haber var yerli yabancı basında. Gerçekten de denildiği gibi bir insan, zaten yaklaşımından gönül işi olarak yaptığı belli oluyor bu işi, diğer sahtekarlar gibi değil. Benim işlemim sadece bir haftada bitmişti ve gayet hızlı şekilde sonuç almıştım. Senelerdir aynı numarayı kullanıyor 05355906275 telefonu bu tür sıkıntılarınız varsa mutlaka tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir