Sabun Büyüsü Nedir?

Öte alemlerde var olan enerjiler farklı büyü yöntemleri kullanılarak amaçlarımız için dünyaya aktarılmaktadır. Sabun büyüsü gibi büyüler medyum hocalar tarafından bu alemlerdeki isteklerimizi elde etmemiz için kullanılır.

Gerçek medyum hocalar her zaman insanların yararı için çalışıyor olsa da bazı kötü niyetli medyumlar da bu işi yapmaktadır. Bu kişiler kara büyü gibi çalışmalar ile insanların istenmeyen yollara sapmasına neden olabilir. Sabun büyüsü de sahip olduğu enerjiler nedeniyle kara büyü olarak kullanılabilmektedir.

Sabun büyüsü iyi amaçlarla kullanıldığı zaman insanların hayatını olumlu şekilde etkiler. Kimi zaman aşklara kimi zaman mutlu evliliklere neden olan bu büyünün böylesi bir durumda bozulması istenmeyecektir.

Ancak her büyü gibi sabun büyüsü de farklı amaçlarla kullanılabilir. Bu çalışmanın enerjisinin uygun olduğu ayırma çalışmaları sıkça yapılan çalışmalardan biridir. Ayırma büyüsü yapılırken insanların sahip oldukları enerji alanına kötü niyetli bir şekilde baskı kurulur. Sabun büyüsünün gücü de bu insanların kötü olaylar yaşamasına, en sonunda da büyünün amacına ulaşarak kişilerin ayrılmasına neden olabilir.

Sabun Büyüsü Bozma Yöntemleri

Tüm büyü çalışmaları gibi sabun büyüsü de bozulacağı zaman bir medyum tarafından bozulmak zorundadır. Bir büyüyü bozmak için önce o büyünün nasıl yapılacağını bilmek gerekir. Medyumlar büyü bozma işlemlerini yaparken öncelikle büyünün ne gibi bir enerjiye sahip olduğunu inceler.

Sabun büyüsü bozulurken birden fazla yöntem kullanılabilir. Bu yöntemlerin başında medyum hocalar tarafından yapılan enerjisel çalışmalar gelir. Bu çalışmalar sırasında pek çok farklı faktöre bağlı olarak değişen dualar okunur. Kimi zaman tıpkı bir büyü yapar gibi malzeme kullanılması da gerekebilir.

Sabun büyüsü vefk gibi çalışmalarla da bozulabilir. Medyumlar bozacakları büyüyü inceledikten sonra en hızlı şekilde nasıl bozabileceklerini tespit eder, buna bağlı olarak kullanılacak çalışmayı belirler.

Sabun Büyüsü Muska ile Bozulur Mu?

Muskalar genellikle büyü bozma amaçlı değil büyüden korunmak için kullanılır. İşinin ehli tarafından yapılmış bir muska ile büyüler daha ortaya çıkmadan engellemek mümkündür. Sabun büyüsü yapılmış kişilere de önce büyü bozma çalışması yapılır daha sonra eğer gerek duyulursa büyüden korunma muskasına başvurulabilir.

Muska ile büyü bozma çalışması oldukça nadir görülen bir durumdur. Ancak, öte alemlerde var olan sonsuz enerjilerin kime ne şekilde uyum sağlayacağı bilinemez. Bu nedenle medyum hocaların kimi zaman muska ile sabun büyüsü bozduğu da görülebilir.

Sabun büyüsü bozulması kolay bir çalışmadır. Tıpkı aşk ve diğer amaçlar için kullanıldığı zamanlarda olduğu gibi etkisi oldukça azdır. İyi amaçlar için yapılan çalışmalarda sabun büyüsü yerine çok daha güçlü bir yöntem olan papaz büyüsü kullanılmaktadır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 hakkında “Sabun Büyüsü Nedir?” görüş

  1. ALİ HOCAM SENDEN ALLAH RAZI OLSUN BEN KAÇ KİŞİYE PARA KAPTIRDIM EVLİLİK BÜYÜSÜ YAPTIRACAĞIM DİYE HİÇBİRİ TUTMADI ALİ GÜRSES BEYE BAKIM YAPILINCA ÜSTÜMDEKİ KISMETSİZLİĞİN KÖTÜ NİYETLİ BİRİ TARAFINDAN YAPILAN BÜYÜDEN OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI. BÜYÜ BOZMAYI YAPINCA EVLİLİK BÜYÜSÜNE BİLE GEREK KALMADI. SORUN ÇÖZÜLDÜ BİTTİ. ALLAH SENDEN RAZI OLSUN ÇEVREMDEN BURDAN BAŞKA SİTEDEN HERYERDEN SENİ TAVSİYE EDİYORUM DÜRÜST VE İŞİNİN EHLİ OLDUĞUN İÇİN BURADANDA TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM

  2. Büyülerle alakalı pek bilgim olmasa da detaylı bir araştırma yapıp Medyum ali gürses ile çalıştım ben de. Hakkında tek olumsuz yazı okumadım medyumalibey@gmail.com mailinden iletişime geçtim telefonda hiç görüşmedik bile. Eşimin işten ayrılması ve sadece çocuklarıyla ilgilenmesini istiyordum. Biraz inatçı bir yapısı olduğu için asla ikna edemedim normal yollardan. Eve geliyor, sadece bir saat çocukları görüp uyuyor, sonra işe gidiyor. Böyle bir hayat olmaz. Yuvaya bağlama amacıyla papaz büyüsü yaptırdım. Kendisi çalışmadan sonra evden çıkmaz oldu akşam toplantılarını iptal etti, bana işten ayrılsam evi geçindirebilir miyiz diye sordu çok şükür halimiz vaktimiz yerinde, hiç sıkıntı yaşamayız dedim. Ayrıldı işten. Şimdi tam istediğim durumdayız. Büyüden de bahsedeyim belki benzer şeyler yaşayanlar olur. Bir hafta sürmüyor Ali hocadan gelmesi. Hoca her aşamada destek oluyor soruları cevaplıyor. İyi niyetli ve sözünün eri bir insan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir