Nohut Büyüsü

Büyü insanların hayatını olumlu anlamda değiştirebileceği gibi kötü niyetli insanların elinde oldukça tehlikeli bir silah haline gelebilmektedir. Medyum hocalar büyü ile alakalı bu durumu çok net bilerek eğitimlerinde de kullanırlar. Gerçek medyum hocalar asla kara büyü uygulamalarına girmeyi tercih etmez ancak bu bir kural olmadığı ve isteyen medyum hocanın yapmakta iradesi doğrultusunda özgür olduğu için zaman zaman kara büyü yapan hocalar da görülebilir.

Nohut büyüsü kara büyü sınıfında değerlendirilemez. Aşk amaçlı kullanılır ve insanların hayatında hayırlı etkiler doğurur. Ancak bu büyünün ikinci bir etkisi daha bulunmaktadır. Dileyen medyum hoca bu büyüyü ayırma ve soğutma gibi amaçlarla da kullanabilir. Etki merkezi tamamen aynı olduğu için medyumlar tarafından istenen şekilde kullanılabilir.

Nohut büyüsü yapılması kolay bir büyü olduğu için pek çok medyum hoca tarafından rahatlıkla yapılabilir. Elbette bir büyü yapılabiliyorsa o büyüden korunmanın veya o büyüyü bozmanı çeşitli yolları vardır. Eğer nohut büyüsü gibi büyülerin etkisinden korunmak istiyorsanız kullanabileceğiniz alternatif yöntemler bulunur.

Vefk ve celbler büyüden korunma konusunda en çok tercih edilen çalışmalardır. Usta bir medyum hocanın yapması gereken bu çalışmalar insanları istenen her türlü büyünün etkisinden koruyabilir. Yine buna benzer şekilde koruyucu muskalar kullanılarak hangi büyü olduğu fark etmeksizin tüm büyülerin etkisinden korunmak mümkündür. Bu çalışmalar oldukça zor olduğu için mutlaka profesyonel bir medyum hoca tarafından yapılmalıdır.

Nohut büyüsü pek de güçlü bir büyü uygulaması sayılmaz. Bu çalışma etkili olsa bile en güçlü büyü papaz büyüsüdür. Papaz büyüsü ile hem çok daha hızlı hem de net sonuç veren çalışmalar yapılabilir. Papaz büyüsü hakkında bilgi edinmek için sitemizde yer alan diğer yazıları okuyabilirsiniz.

Web sitemize gelen medyum şikayetlerini okumak ve kendiniz de katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Nohut Büyüsü” hakkında görüş bildirdi

  1. derdimi nasil anlatsam bilmiyorum cidden hic bitmeyen surekli sikintilar yasadigim bi yasamim var ne zaman duzelecegim diye merak ediyordum hicbisey yolunda gitmiyodu
    allah biliyor bi gece vakti aglarken yatakta internette facebookta ali gurses hocanin sayfasina denk geldim 50000 kisi begenmis olunca dikkatimi cekti dedim bu hoca ile iletisime geceyim icimden bi ses oyle dedi
    direkt mailden iletisime gectim medyumalibey@gmail.com mail adresi gece saati hizlica donus yapti yazistik anlastik bilgileri verdim islem yaptirdim bakim islemi uzerimde lanet bir buyu oldugu ortaya cikti hatta bircok detayini da verdi sok oldum cunku soyledigi tum detaylar dogruydu allah belasini versin kim yaptirdiysa buyuyu ali hoca sayesinde ogrendim ve bozdurdum yemin ederim isim gucum rastgelmeye basladi ne bicim etkisi varmis hayatimda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir