Yumurta Büyüsü

Konu büyü olduğu zaman karşımıza pek çok farklı alternatif çıkabiliyor. Bu alternatifler kimi zaman medyum hocalar tarafından özel olarak geliştirilmiş yöntemleri içerirken kimi zaman maliyetler ve buna benzer faktörler nedeniyle insanlar tarafından daha fazla tercih edilen çalışmalar olabiliyor.

Aşk ve bağlama büyüleri kapsamında ele alınan ve etkili bir çözüm olarak görülen yumurta büyüsü de tam olarak bunlardan biri. Oldukça basit bir yapılışa sahip olan bu büyüde malzemeler yalnızca mum, yumurta ve kağıttan ibaret. Kişiler arasında aşk hali oluşturmak için kullanılan bu üç malzeme ile istenen sonucun elde edilebileceği düşünülmekte.

Yumurta büyüsü tıpkı tüm diğer büyü türleri gibi manevi alemlerden gelen enerjileri kullanır ve bu enerjiler aracılığıyla fiziki alemde bir şeylere neden olur. Bu süreçte kullanılan tüm malzemeler aslında birer araçtır. Araçların çeşidi ve türü, yapılacak olan büyünün niteliğine göre değişkenlik gösterir. Tüm büyülerde olduğu gibi yumurta büyüsünde de büyünün etkisi ile kullanılan malzeme arasında doğrudan bağlantı yoktur.

Yumurta büyüsünün etkili olmasının tek şartı medyum hocanın güçlü bir nefese sahip olmasıdır. Eğer medyum hoca yetersiz bir nefes gücüne sahipse yaptığı büyüden verim almak da aynı ölçüde zor olacaktır.

Yumurta büyüsü gibi basit çalışmalarda bile medyum hocanın nefesi çok önemlidir. Her büyüde olduğu gibi, bu çalışmada da sadece malzeme kullanılmaz, her zaman farklı dualar da işin içine girer. Bu nedenle medyum hoca faktörü büyünün başarısı için kritiktir.

Tecrübeli medyum hocalar aşk amacıyla yumurta büyüsü kullanmayı pek fazla tercih etmemektedir. Bu büyünün etkisinin daha zayıf olması ve çoğu zaman uzun sürelerde az etki göstermesi nedeniyle medyum hocalar papaz büyüsünü tercih eder. Papaz büyüsü bu yönteme kıyasla çok daha etkilidir. Papaz büyüsü hakkında bilgi edinmek için sayfamızda yer alan diğer yazıları gözden geçirebilirsiniz.

Web sitemize gelen medyum şikayetlerini okumak ve kendiniz de katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

5 hakkında “Yumurta Büyüsü” görüş

  1. hocalar ile ilgili arastirma yapanlara tavsiyem medyum ali hoca kesinlikle ozellikle baglama calismasi yaptiricaksaniz guvenebilirsiniz ben baglama caslismasi yaptirdim bir hafta surmaden elime ulasti geldikten sonra hic bilgim olmamasina ragmen guzelce kullanabildim hoca zaten ne zaman arasam ulasmaya calissam tum sorularima cevap verdi yardim etti yani yaptim oldu bittiye getirmiyor istediginiz sonucu alana kadar calisiyor isinin ehli ve guvenilir bir insan sonuc olarak biraz beklemem gerekti 10 gun falan surdu tutmasi ama tuttuktan sonra kesinlikle cok memnun kaldim keske daha once boyle bir sey yaptirmis olsaydim da bu kadar cok dert tasa cekmeseydim dedim cok memnunum

  2. Daha önce çok kez şikayet mesajı yazmıştım. Üç defa dolandırılmış biri olarak ilk defa bir hocaya gönül rahatlığıyla güvenebileceğinizi söylüyorum. İlk defa bir hoca gerçekten ne istediğimi anlayıp dürüst bir şekilde çalışma yaptı. Vefk adı verilen bir işlem yaptırdım bilenleriniz vardır. Yapılması çok zor bir çalışma olduğunu biliyorum. Bugüne kadar çok kez denedim kimi dolandırıcı direkt engelledi parayı alıp bazısı yaptı ama tutmadı derken en sonunda doğru hocayı buldum. Ali Gürses isimli bir medyum var gerçekten de bu işi hakkıyla yapan isimlerden biri. Daha önce başka hocalar ile de çalıştım ama ilk kez birinden bu kadar memnun kalıyorum. Yaptırdığım çalışma sadece bir hafta kadar bir sürede gönderildi. Hoca her aşamasında arayıp bilgi verdi oradan bile güvenilir olduğunu anladım diyebilirim. Tutması da çok fazla vakit almadı. Yalan olmasın ya 10 gün ya 20 gün arası bir sürede tam olarak istediğim sonucu aldım diyebilirim iyi bir hoca arayışında olan arkadaşlara mutlaka öneririm…

  3. Daha önce hiç çalışma yaptırmadım. Evimizin huzurunun kaçması üzerine Medyum Ali Gürses’i buldum. Çok araştırma yaptım herkes tarafından tavsiye edilmesi üzerine kendisine güvendim. Pişman da olmadım gerçekten çok başarılı bir hocaymış. Medyumali.com sitesinde yazan bilgilerden ulaştım kendisine. Bana bir bağlama büyüsü yapmayı tavsiye etti. Yapılan işlemden sonra zaten kısa sürede her şey rayına oturdu. İşlem çok kaliteli gerçekten ama benim asıl teşekkür etmek istediğim konu hocanın ilgi ve alakası oldu. Çalışma bittikten sonra bile arayıp bir sıkıntı var mı diye sordular. Çok teşekkür ederim, kesinlikle tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir