Yumurta Büyüsü

Konu büyü olduğu zaman karşımıza pek çok farklı alternatif çıkabiliyor. Bu alternatifler kimi zaman medyum hocalar tarafından özel olarak geliştirilmiş yöntemleri içerirken kimi zaman maliyetler ve buna benzer faktörler nedeniyle insanlar tarafından daha fazla tercih edilen çalışmalar olabiliyor.

Aşk ve bağlama büyüleri kapsamında ele alınan ve etkili bir çözüm olarak görülen yumurta büyüsü de tam olarak bunlardan biri. Oldukça basit bir yapılışa sahip olan bu büyüde malzemeler yalnızca mum, yumurta ve kağıttan ibaret. Kişiler arasında aşk hali oluşturmak için kullanılan bu üç malzeme ile istenen sonucun elde edilebileceği düşünülmekte.

Yumurta büyüsü tıpkı tüm diğer büyü türleri gibi manevi alemlerden gelen enerjileri kullanır ve bu enerjiler aracılığıyla fiziki alemde bir şeylere neden olur. Bu süreçte kullanılan tüm malzemeler aslında birer araçtır. Araçların çeşidi ve türü, yapılacak olan büyünün niteliğine göre değişkenlik gösterir. Tüm büyülerde olduğu gibi yumurta büyüsünde de büyünün etkisi ile kullanılan malzeme arasında doğrudan bağlantı yoktur.

Yumurta büyüsünün etkili olmasının tek şartı medyum hocanın güçlü bir nefese sahip olmasıdır. Eğer medyum hoca yetersiz bir nefes gücüne sahipse yaptığı büyüden verim almak da aynı ölçüde zor olacaktır.

Yumurta büyüsü gibi basit çalışmalarda bile medyum hocanın nefesi çok önemlidir. Her büyüde olduğu gibi, bu çalışmada da sadece malzeme kullanılmaz, her zaman farklı dualar da işin içine girer. Bu nedenle medyum hoca faktörü büyünün başarısı için kritiktir.

Tecrübeli medyum hocalar aşk amacıyla yumurta büyüsü kullanmayı pek fazla tercih etmemektedir. Bu büyünün etkisinin daha zayıf olması ve çoğu zaman uzun sürelerde az etki göstermesi nedeniyle medyum hocalar papaz büyüsünü tercih eder. Papaz büyüsü bu yönteme kıyasla çok daha etkilidir. Papaz büyüsü hakkında bilgi edinmek için sayfamızda yer alan diğer yazıları gözden geçirebilirsiniz.

Web sitemize gelen medyum şikayetlerini okumak ve kendiniz de katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir