Soğutma Büyüsü

Büyülerde onlarca farklı yöntem kullanıldığına rastlamak mümkün. İhtiyaç duyulan çalışmaya ve çalışmanın niteliğine göre, medyum hocalar en verimli olacak yöntemi belirler ve bu doğrultuda çalışmayı gerçekleştirir. Kimi zaman malzemeler, kimi zaman sadece enerjiler kullanılarak büyü gerçekleştirilir.

Medyumların soğutma büyüsü yaparken uyguladıkları çok farklı yöntemler mevcut. Bunların başında, malzeme kullanılarak yapılan uygulamalarda mumlar gelmektedir. Soğutma büyüsünde, kişinin hangi olaydan ayrılacağına ve uzaklaştırılacağına dair durum belirlenirken, öncelikli olarak mumların renklerine başvurulur. Kimi renkler, soğutmaya dair enerjileri tetiklediği için, çeşitli malzemeler kullanılarak bu mumlar eritilir. Mumlar tamamen eridiği zaman ise soğutma çalışması tamamlanır.

Medyum hocaların soğutma büyüsünde sıkça başvurduğu bir başka yöntem de karışımlardır. Tütsü ve çeşitli bitkilerin karıştırılması ile elde edilen büyülü nesneler yakılarak veya toprağa gömülerek soğutma gerçekleştirilir.

Büyülerin tarih boyunca kullanılan çok sayıda farklı yöntemi bulunur. Bunlardan hangisinin, kimin için etkili olacağı tam olarak bilinmediği için, soğutma büyüsünde yapılacak olan uygulamaların ne zaman etkili sonuç vereceğini bilmek de aynı ölçüde zor olmaktadır.

Medyum hocalar, bir konuda soğutma büyüsü yaparken, öncelikli olarak kişilerin durumlarını inceler ve ihtiyaçlarına göre yöntem belirler. Kimi zaman akarsular, kimi zaman toprak, kimi zaman ise mum veya tütsü kullanılabileceği gibi, bazı soğutma büyülerinde hiçbir şey kullanılmadan büyü gerçekleştirilir.

İster malzeme ile, ister herhangi bir malzeme olmadan, sadece büyülü sözcükler ile soğutma büyüsü yapılıyor olsun, yapılan çalışanın doğru şekilde uygulanması için mutlaka tecrübeli bir medyum hocaya ihtiyaç duyulur. Medyum hoca ne kadar tecrübeli ise, yapılan büyü o kadar etkili olur. Aynı şekilde, medyum hoca ne kadar güçlü bir enerjiye, nefes gücüne sahipse, yapılan büyü o kadar kısa sürede etkisini gösterir.

Web sitemize gelen medyum şikayetlerini okumak ve kendiniz de katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir