Gerçek ve Sahte Hocalar Nasıl Anlaşılır?

Hayatımızın her alanında rahman dünyaların etkisini görmek mümkündür. Gerçek hocalar, bu dünyaların hiçbir zaman bizden uzaklaşamayacağını, hangi kültür ve inanca sahip olursak olalım her zaman için bizimle olacağını belirtmektedir. Bu alemler, gerçek ve sahte hocalar nasıl ayırt edilir bilen insanlar tarafından sayısız farklı hayırlı niyetle kullanılabilmektedir.

Hayatımızın her zaman özel bir parçası olmuş olan manevi alemlerde, gerçek hocalar tarafından bilinen ve kullanılan özel yöntemler bulunmaktadır. Bu özel bilgiler, tarihin ilk dönemlerinden beri hocalar tarafından kullanılmış, yine aynı şekilde günümüze kadar ulaşmıştır. Çok karmaşık bilgiler içeren bu alemlerdeki tüm çalışmalar, el verme yoluyla, bir silsile halinde günümüze kadar aktarılmıştır. Gerçek hocalar, bu aktarım sürecini üstat hocalarından öğrenerek sürdürmüş, yine benzer şekilde bugün yetiştirilen tüm medyum hocaların da aynı yöntemle eğitim gördüğü bilinmektedir.

Gerçek ve sahte hocalar nasıl ayırt edilir bilmek aslında düşünülenden çok daha kolay bir iştir. Gerçek medyum hocalar, yaptıkları her türlü manevi çalışmayı insanlara yararlı olma gayesi içinde, bir gönül işi olarak gerçekleştirmektedir. Sahte hocaların aksine, bu kişilerin insanları mağdur etme veya zor durumda bırakma ihtimali bulunmamaktadır. Güvenilir bir medyum hoca ile çalıştıktan sonra yapılacak olan işlem her zaman sonuç verecek, isteklerinizin her şekilde yerine gelmesi adına vesile olunacaktır.

Sahte hocalar için insanların düşüncelerinin veya zor durumlarının bir önemi yoktur. Bu kişilerin tek gayesi haksız yere kazanç elde etmektir. Gerçek hocalar, bunların yaptığını aksine her zaman için kendilerine danışan insanları ön plana koymakta, bu kişilere destek olmak adına ellerinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Medyum hoca olmanın türlü zorlukları olduğu bilinmektedir. Gerçek hocalar, bu zorlukları aşacak ve rahmaniyeti tanıyacak şekilde eğitimlerden geçmektedir. Bir hocanın eğitimi ne kadar yoğun ise rahmani çalışmaları o kadar iyi yapabildiği bilinen bir durumdur.

Her Gerçek Hocanın Nefes Gücü Vardır

Gerçek ve sahte hocalar nasıl ayırt edilir konusunda bize yardımcı olan bir diğer nokta ise medyum hocanın doğuştan gelen nefes gücüdür. Nefes gücü, halk arasında yaygın olarak bilinen bir kavramdır. Ancak, medyumluk alanında bu gücün kullanımı ve detayları bilinenden çok daha farklıdır.

Gerçek hocalar nefes güçlerini sadece insanlara dua okurken veya bunun gibi işlemlerde kullanmamaktadır. Nefes gücü, daha çok rahman boyutlardaki enerjilerin istenen şekilde yönlendirilmesi adına kullanılmaktadır. Bu güç, sadece büyülerde değil aynı zamanda büyü enerjisi içermeyen muska, vefk gibi tüm diğer uygulamalarda da önemli bir yere sahiptir. Bu güç olmadan basit bir büyünün bile yapılması asla mümkün değildir.

Nefes Gücü Kullanılmadığında Kaybolmaktadır

Gerçek hocalarda var olan nefes gücü mutlaka aktif olarak kullanılması gereken bir kavramdır. Nefes gücü, doğuştan ne kadar güçlü olursa olsun kullanılmaması halinde körelecek ve kaybolacaktır. Bu nedenle gerçek medyum hocaların ellerinden geldiğince tüm insanlara yardım gayesiyle çalıştıkları, her zaman rahmani alemlerle içli dışlı oldukları bilinmektedir.

Medyum hocalar ile ilgili sizden sitemize gelen tüm yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını okumak, dilerseniz yorum yazmak ya da merak ettiğiniz konularda soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir