Bağlama Büyüsü

Bir büyü yapılırken bu aleme ait olmayan çok güçlü enerjiler kullanılmaktadır. Bağlama büyüsü gibi büyülerde iradeye doğrudan etki eden bu enerji türleri konusunda bilgi sahibi olmayan kişiler tarafından bu tarz bir çalışma yapılması mümkün değildir.

Medyum hocalar büyü yapabilmek için daha küçük yaşlardan itibaren yoğun bir eğitim alarak çalışmaya başlar. Havas, İlm-i Ledün, numeroloji ve daha pek çok farklı ilim konusunda eğitim alan büyücü hocalar en sonunda manevi alemlerin enerjilerini insanların yararı için kullanabilecek seviyeye ulaşır.

Bağlama büyüsü yapılırken medyum hocalar ilk olarak gaybi enerjileri tanımak ve incelemek zorundadır. Bu aşama büyünün ilk adımını oluşturur. Bu aşama ile birlikte, hangi büyü yönteminin kullanılacağı ve kişiye istenen sonucu vermek için nasıl bir çalışma yapılacağı öğrenilir.

Medyum hocalar bu belirlemeden sonra gereken yöntemlere ait duaları ve hesaplamaları yapar. Bağlama büyüsü de dahil olmak üzere bazı büyü çalışmalarında okunacak duaların özel saatleri ve sayıları bulunur. Bu saatlerde okunmazsa veya herhangi bir hesaplama hatası yapılırsa büyü tutmayacaktır. Bu nedenle çalışma yapacak olan medyum hocanın büyünün her aşamasında dikkatli olması gereklidir.

Bağlama büyüsü yapılırken okunan dualar da herkes tarafından bilinemez. Bu duaları öğrenmek için uzun yıllar boyu süren eğitimlerden geçmek gereklidir. Bu eğitimler sadece hak eden kişilere verilir. Sadece çocukluk yaşlarından itibaren bu işle uğraşan ve kendini geliştiren medyum hocalar büyü yapabilir. Yine aynı şekilde, nefes gücü yüksek olmayan kişiler hiçbir şekilde bu eğitimlere dahil edilmez, medyum olamaz.

Evde Bağlama Büyüsü Yapılır Mı?

Bağlama büyüsü tüm diğer büyü çalışmalarında olduğu gibi oldukça yüksek uzmanlık gerektiren bir çalışmadır. Bu çalışmayı evde yapmak gibi bir şey söz konusu olamaz. Medyum hocalar bu çalışmayı yapabilmek için kendilerini geliştirmek ve bilgi edinmek zorundadır.

Sıradan bir insan, hiçbir koşulda medyum hocalar kadar bilgi sahibi olamaz. İnsanların sahip oldukları maneviyat bilgisi sadece dualar ile sınırlıdır. Medyumlar ise bu bilgiyi büyü amacıyla kullanabilecek kadar eğitim alırlar. Bu nedenle, bağlama büyüsü de dahil olmak üzere herhangi bir büyüyü evde yapmak mümkün değildir.

Evde Bağlama Büyüsü Yöntemleri Gerçek Mi?

Bağlama büyüsü veya herhangi bir başka büyü olması fark etmeksizin hiçbir büyü çalışması evde yapılamaz. Büyü yapılırken kullanılan yöntemler el verme yöntemi ile sakladığı ve sadece eğitimini alan kişilere verildiği için internette gördüğünüz yöntemlerin hiçbir geçerliliği yoktur.

Bu yöntemler insanların umutlarıyla oynamak isteyen kötü niyetli kişiler tarafından yayınlanmaktadır. Hiçbir gerçek medyum hoca bildiği tekniği dışarı ile paylaşmaz. Bu sayede büyü enerjileri kötü niyetli insanların eline geçmekten korunur.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Bağlama Büyüsü” hakkında görüş bildirdi

 1. Geçtiğimiz sene bir arkadaşıma yüklü bir mevla borç verdim üç ay sonra ödeyeceğini söyledi benim durumum sıkışık değildi isteyemedim ödemedi durumu düzeldi yine ödemedi birkaç kez sordum ama sordukça gururuna yediremeyecek diye düşünüp sormamaya başladım üstüne yattı diyeyim size hallederiz yaparız ederizle
  Işlerim kötüye gidince geri almak istedim ama arkadaşımla aram bozulmasın diye düşünürken yanlış olmasın sanırım facebookta bi kişinin benzer bi sıkıntı için işlem yaptırdığını gördüm ali gürses isimli hocayla
  Aradım 0535 590 62 75 numarası derdimi anlattım bana bir çalışma tavsiye etti konuştuk yaptık çalışmayı kendisinin çok yardımı oldu bana
  Arkadaşım bir hafta sonra borcunu hiçbişey demeden ben sormadan getirdi
  Ali hocayı aradım hemen teşekkür ettim yardımı için
  Ali gürses hocayı kesinlikle öneriyorum herkeze ben çok memnun kaldım mevla yüklü olmasına rağmen kısa sürede nasıl oldu nasıl geldi bilmiyorum işlerimde büyük sıkıntıyı bu sayede atlattım diyebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir