Kaşık Büyüsü Nedir?

Kadim büyü uygulamaları arasında gösterilen kaşık büyüsü, bağlama ve evlilik gibi amaçlarla kullanıldığı kadar, ayırma için de tercih edilebiliyor. Yetenekli medyum hocalar tarafından ayırma amaçlı yapılabilen bu büyü, hocaların nefes gücüne bağlı olarak kısa sürede sonuç vermekte.

Hocalar, büyü uygulamaları üzerinde çalışırken, öncelikli olarak yapılan çalışmanın hızlı ve etkili olmasını hedeflerler. Kaşık büyüsü yaparken de bu durum geçerli olduğundan, medyum hocalar ayırma için bu büyüyü çok sık olarak kullanmazlar. Bir büyünün, belli bir amaç için kullanılıyor olması, o amaç için en verimli seçenek olduğu anlamına gelmemektedir. Örneğin, kaşık büyüsü yerine canbar büyüsü kullanıldığında bağlama konusunda, papaz büyüsü kullanıldığında ise ayırma konusunda kat kat daha etkili sonuçlar alınmaktadır.

Kaşık büyüsü, özel olarak tercih edilmesi durumunda ayırmada kullanılabilir. Bunun için büyü sırasında kullanılan kaşıkların ters bağlanması ve söylenecek olan duaların değiştirilmesi gereklidir. Ayırma amaçlı yapılan kaşık büyüsü, medyum hocanın bilgisi doğrultusunda farklı yöntemlerle de gerçekleştirilebilir. Bir medyum büyü sırasında kaşık dışında bir malzeme kullanmayı tercih ederken, diğeri sadece dualar ile bunu yapabilir.

Kaşık büyüsünün daha iyi alternatifleri olsa da, bazı durumlarda kaşık büyüsü en iyi tercih olabilmektedir. Büyülerin kişilere göre farklı etkileri olabileceği göz önünde bulundurulursa, hangi büyünün kimin için daha etkili olacağını net olarak bilmek sadece medyum hocalar tarafından gerçekleştirilebilecektir. Eğer medyum hoca, kaşık büyüsünün sizin için en doğru yöntem olduğunu belirtiyorsa, hocanın bilgisine güvenerek hareket etmeniz en doğrusudur.

Ayırma büyülerinin ektileri de belirsiz sürelerde ortaya çıkmaktadır. Kimi zaman birkaç günde, kimi zaman bir ay içerisinde ayrılma durumu ortaya çıkabilir. Bu durum, kaşık büyüsünden yapılışına göre değişkenlik gösterebileceği gibi, büyücü hocanın yeteneği ile de doğrudan bağlantılıdır.

Web sitemize gelen medyum şikayetlerini okumak ve kendiniz de katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir