Ankara Medyum Hocaları

Sahtekar medyum hocalar, insanları dolandırabilmek için her geçen gün yeni yöntemler geliştirerek karşımıza çıkıyor. Daha önce hiç rastlamadığımız türde, farklı ve bir o kadar zekice yöntemler kullanan bu şarlatanlar, kendilerini bir gün Ankara medyum hocalarından biri olarak, diğer gün İstanbul’daymış gibi tanıtarak, her şehri dolandırmayı başarıyor.

Her konuda olduğu gibi, dolandırıcı medyum hocalar konusunda da, bu şarlatanların yöntemleri bilinirse, nasıl mücadele edilebileceğinin de farkına varılmaktadır. Medyum hocaların isim yapmış olanlarının, özellikle Ankara medyum hocaları arasında tüm Türkiye tarafından tanınanlarının isimlerini kullanan dolandırıcılar, bu kişilermiş gibi davranarak, insanların var olan güvenlerini zedelemektedirler.

Medyumluk işinde, güven her şeyden önemlidir. Bir medyum hocaya güvenmiyorsanız, yapacağı büyünün etkisini de beklemek oldukça mantıksızdır. Çünkü, bir büyünün tutması için sizin de o büyüye inanarak katkı sağlamanız gereklidir. Dolandırıcı medyum hocalar, hiçbir zaman size bu güveni veremez. Gerçek bir Ankara medyum hocası ile çalıştığınız zaman elde edebileceğiniz güven duygusu, bu şarlatanlar ile çalışırken hiçbir şekilde karşınıza çıkmaz.

Medyum hocaların doğruluğunu sorgulamak için temel şeyleri kontrol etmek sizin için verimli olacaktır. Örneğin, Ankara medyum hocalarından birinin ismini kullanan bir dolandırıcıyı ifşa etmek için, o hocanın gerçek numarasını bulup doğrulamak en verimli yöntemdir. Dolandırıcı, yeni numarası olduğu gibi farklı bahaneler kullanarak sizi yanıltmaya yeltenebilse de, eğer gerçek medyum hocanın internet sitesinden bunu doğrularsanız, tuzaktan çok rahat bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Manevi dünyanın bizi her zaman koruyan bir yanı olduğunu unutmayın. Bu dünya ile ilgili bir çalışma gerçekleştirilirken, konuştuğunuz kişiye dair içinizde oluşan iç ses sizi yönlendirecektir. Eğer gerçek bir medyum hoca ile konuşuyorsanız huzurlu, sahtekar biriyle konuşuyorsanız rahatsız hissetmeniz olası. Ancak, elbette böyle bir durumda iç sesin yanılabileceğini unutmayarak ek doğrulamalar yapmanız gerektiğini göz önünde bulundurmalısınız.

Web sitemize gelen medyum şikayetlerini okumak ve kendiniz de katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir