Almanya Medyum Hocaları

Dünyanın her yerinde medyum hocalara rastlamak mümkün. Bu hocaların bazıları işlerini çok iyi yapıyor olsa da, bazı hocalar sadece kandırma ve dolandırma amaçlı faaliyetler göstermektedir. Özellikle farklı ülkelerde bulunan ve Türkiye’de yaşamayan insanların, uzak olmalarından faydalanarak bir takım işler çeviren bu insanlar, Almanya gibi Türk nüfusun kalabalık olduğu yerleri mesken tutmaktadır.

Almanya medyum hocaları arasında, işini çok iyi yapan ve her büyüye istenen sonucu elde edebilen insanlar bulunuyor olsa da, bu insanların adını kullanarak, kendi menfaatleri doğrultusunda dolandırıcılık yapan pek çok kişiye de rastlamak mümkün. Özellikle, isim yapmış medyum hocaların adını kullanarak bu işi yapan dolandırıcılar, vefk isteyen kişilere boş kağıtlar veya işe yaramayan muskalar göndererek, hem zaman hem de maddi açıdan zarara uğratmaktadır.

Medyumluk çalışmaları, Türkiye’nin her şehrinde olduğu gibi, dünyanın her noktasında da gerçekleştirilir. Almanya medyum hocaları arasında bulunan şarlatanlar kadar, Türkiye’de de aynı ölçüde şarlatan olabileceğini unutmamak gereklidir. Dolandırıcılar, sınır dinlemeden, ister Türkiye, ister Almanya olsun, her ülkede faaliyet gösterebilirler. Bu gibi durumlarda, en az zararla çıkabilmek ve hiçbir şekilde bu dolandırıcıların ağına düşmemek için mutlaka iyi bir araştırma yapılması ve doğru hocada karar kılınması gereklidir.

Almanya medyum hocaları, başka ülkelerde faaliyet gösteren medyumların yaptığı tüm çalışmaları yapabilecek kapasitededir. Ancak, bu insanların arasına sızmış olan dolandırıcılar, hem medyumluk işini, hem de Almanya medyum hocalarının adını lekelemektedir.

Hiçbir zaman, bir ülkede yaşayan herkese kötü bir yafta yapıştıramayacağımız gibi, aynı şekilde Almanya medyum hocalarının hepsine de dolandırıcı diyemeyiz. Medyumluk işini hakkıyla yapan çok sayıda kaliteli medyum hoca bulabileceğiniz Almanya, kimi zaman gaybi alemler konusunda yaşadığınız tüm sorumlara yanıt verecek anahtarları bile barındırıyor olabilir.

Web sitemize gelen medyum şikayetlerini okumak ve kendiniz de katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Almanya Medyum Hocaları” hakkında görüş bildirdi

  1. İnsanların dürüstlüğünün zor durumlarda daha net ortaya çıktığına inanan bir kişiyim. Ali Gürses hocayı daha önce hiç görmemiş ve çalışmamıştım. Hakkında araştırmalar yapmış olsam da daha önceden hiç çalışmadığım için bir şey diyemiyordum. İki ayrı vefk işlemi için Ali Hoca ile anlaştım. İkisinin de konusu farklı ve biri kardeşim için. Aİle huzuru içindi diyebilirim. Vefklerin ödemesini ben gönderecektim, yanlışlıkla kardeşim de göndermiş. İki kere giden yüklü bir ödeme oldu. Biz daha bunu fark etmeden Ali Gürses hoca beni aradı, fazla ödeme yapılmış diye bilgi verdi. Ben orada anladım bu hocanın dolandırıcılar gibi olmadığını. Hemen ödememizi geri yolladı, beş dakika bile geçmedi. Başkası olsa peşinden koşturur. Vefki bir haftada gönderdi söylediği gibi. Şu an elime geçeli iki gün oldu. Etkisini hissediyorum aslında ama 1 – 40 gün arası süre vermişti vefk işlemi için. Durumun ne olduğuyla ilgili tekrar bilgi vereceğim nasıl gittiğine dair.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir