Soğutma Büyüsü

Büyülerde onlarca farklı yöntem kullanıldığına rastlamak mümkün. İhtiyaç duyulan çalışmaya ve çalışmanın niteliğine göre, medyum hocalar en verimli olacak yöntemi belirler ve bu doğrultuda çalışmayı gerçekleştirir. Kimi zaman malzemeler, kimi zaman sadece enerjiler kullanılarak büyü gerçekleştirilir.

Medyumların soğutma büyüsü yaparken uyguladıkları çok farklı yöntemler mevcut. Bunların başında, malzeme kullanılarak yapılan uygulamalarda mumlar gelmektedir. Soğutma büyüsünde, kişinin hangi olaydan ayrılacağına ve uzaklaştırılacağına dair durum belirlenirken, öncelikli olarak mumların renklerine başvurulur. Kimi renkler, soğutmaya dair enerjileri tetiklediği için, çeşitli malzemeler kullanılarak bu mumlar eritilir. Mumlar tamamen eridiği zaman ise soğutma çalışması tamamlanır.

Medyum hocaların soğutma büyüsünde sıkça başvurduğu bir başka yöntem de karışımlardır. Tütsü ve çeşitli bitkilerin karıştırılması ile elde edilen büyülü nesneler yakılarak veya toprağa gömülerek soğutma gerçekleştirilir.

Büyülerin tarih boyunca kullanılan çok sayıda farklı yöntemi bulunur. Bunlardan hangisinin, kimin için etkili olacağı tam olarak bilinmediği için, soğutma büyüsünde yapılacak olan uygulamaların ne zaman etkili sonuç vereceğini bilmek de aynı ölçüde zor olmaktadır.

Medyum hocalar, bir konuda soğutma büyüsü yaparken, öncelikli olarak kişilerin durumlarını inceler ve ihtiyaçlarına göre yöntem belirler. Kimi zaman akarsular, kimi zaman toprak, kimi zaman ise mum veya tütsü kullanılabileceği gibi, bazı soğutma büyülerinde hiçbir şey kullanılmadan büyü gerçekleştirilir.

İster malzeme ile, ister herhangi bir malzeme olmadan, sadece büyülü sözcükler ile soğutma büyüsü yapılıyor olsun, yapılan çalışanın doğru şekilde uygulanması için mutlaka tecrübeli bir medyum hocaya ihtiyaç duyulur. Medyum hoca ne kadar tecrübeli ise, yapılan büyü o kadar etkili olur. Aynı şekilde, medyum hoca ne kadar güçlü bir enerjiye, nefes gücüne sahipse, yapılan büyü o kadar kısa sürede etkisini gösterir.

Web sitemize gelen medyum şikayetlerini okumak ve kendiniz de katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 hakkında “Soğutma Büyüsü” görüş

 1. Normalde büyüden falan çok korkan bir insanım yani hiç yaklaşmam bile ama mecbur kaldım.
  Ali Gürses hoca sağolsun ilk defa böyle bir çalışma yaptırdığımı söylediğimde emin olmadan yaptırma dedi ve her türlü sorumu cevapladı hatta bazı sorularım sonradan bana bile mantıksız gelmeye başlamıştı ama ali gürses hoca hepsini içtenlikle tek bir kelime kötü söz etmeden yanıtladı
  Allah razı olsun hocamdan bana bağlama büyüsü yapmayı tavsiye etti konuştuklarımızdan sonra da benim içime sindi bu çalışmayı yaptırmak, ben de karar verdim tamam hocam yapalım dedim
  İşlemi yapması bir hafta sürdü etkisinin de 40 güne kadar görüleceğini söyledi, ben olsun hocam beklerim demiştim
  Çalışmayı elime aldığım andan itibaren etkisini hissettiğime inanıyorum belki garip gelir inanmayan olur ama ben elimde tutarken bir enerji hissetmiştim zaten bir hafta geçmeden de istediğim sonucu aldım
  Çok nefesi kuvvetli bir hoca pek anlamasam da bu işlerden gördüğümü söylüyorum hocanın yaptığı çalışma benim istediğim etkiyi verdi diğer kısımları bilmem ama benim gördüğüm bu o yüzden rahatlıkla tavsiye ederim internette başka ali hocalar da var bahsettiğim ali gürses medyumalibey@gmail.com mail adresi 05355906275 telefonu yanlış yönlendirmek istemem

 2. Selam herkese… Vefk konusunda ihtiyacı olanlar için Medyum Ali Gürses ile yaptığım çalışmayı anlatmak istiyorum. Memnun kaldığım için herkese öneririm. Buraya yaşadıklarımı detaylıca yazacağım, aklında sorusu olanlar yazarsa yine cevap verebilirim.

  Medyum Ali Hoca’ya vefk yaptırdım. Bu vefk için bir süredir araştırma yapıyordum. Okuduklarım kadarıyla kendisi oldukça vakıftı bu konuda, dedikleri kadar da olmuş.
  Çalışmanın sonuçlarını yaklaşık 15-20 günde aldım. Daha sonra iş yerim için de vefk yaptırdım, o da aynı şekilde etkili oldu.
  Çalışmayı bir haftada gönderdi. Hem ilk çalışmayı hem de daha sonrasında iş yerim için yaptırdığım vefk aynı sürede geldi. Bu sürede de telefonda istediğim zaman ulaşabiliyordum, her türlü soruma yanıt verdi.

  Hocanın hem davranışları hem de yaptığı çalışmanın sonuçları gerçekten çok güzel. İnşallah derdi ve problemi olan kişilere rehber olabilirim ve sorunlarının çözümlerine dediklerim yardımcı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir