Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Tarih boyunca belki de en yaygın büyü uygulamalarından biri olarak kabul gören geri getirme büyüleri, pek çok farklı yöntem ile uygulanabilmekte. Çeşitli malzemeler, ipler, mumlar ve buna benzer eşyalar kullanılarak gerçekleştirilen geri getirme büyüleri, ihtiyaç duyulan çalışmaya göre belirlenen yöntem ile uygulanır.

Geri getirme büyüsü, çok yaygın kullanıldığı gibi, herhangi bir tehlikeye sahip değildir. Büyüyü yaptıran kişi de, büyü yapılan kişi de, geri getirme büyüsü uygulamalarından herhangi bir zarar görmez. Doğru şekilde yapılan büyü sonucunda, büyüyü yaptıran kişinin istediği durum ortaya çıkar ve kimse zarar görmeden mutlu sonuç elde edilir.

Ancak, sevgiliyi geri getirme büyüsü oldukça farklı yöntemler içerebileceği için, doğru şekilde uygulanması elzemdir. Medyum hocalar, bu yöntemlerden hangisinin kullanılacağını, hangi yöntemin en doğru etkiyi yaratacağını belirlerken mutlaka büyü yapılacak olan kişinin durumunu ve enerjisini incelemek zorundadır. Tecrübeli bir medyum hoca, büyünün yapılacağı kişinin tam olarak ihtiyaç duyacağı çalışmayı gerçekleştirecektir.

Çalışmaların çok fazla çeşidi olduğu için, bu büyü yapılırken doğru şekilde uygulanmaması ters tepkilere yol açabilir. Örneğin, geri getirme amacından saparak, tam aksine kişiden daha fazla uzaklaşmasına neden olabilir. Bu durum, büyü doğru şekilde uygulanmazsa çok büyük tehlikeler yaratabileceği gibi, istenen sonucun da alınamamasına neden olur. İşte bu yüzden, geri getirme büyüsünün evde yapılması veya işini bilmeyen medyum hocalara bırakılmaması kesinlikle elzemdir. Eğer büyü doğru yapılırsa, istenen her türlü sonuç çok kısa sürede alınabileceği gibi, eğer doğru uygulanmazsa büyünün etkisi görülmeyebileceği gibi, tam ters etkiler de ortaya çıkabilir.

Hangi büyü olursa olsun, uygulayacak olan kişinin nefesinin gücü ve bilgisi çok önemlidir. Bu nedenle, büyü yaptırmadan önce mutlaka gerekli araştırmayı yapmalı, medyum hoca hakkında yapılan yorumları okumalısınız.

Web sitemize gelen medyum şikayetlerini okumak ve kendiniz de katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir