Belçika Medyum Hocaları

Medyum hocaların büyü konusundaki yetenekleri tamamen bireysel olarak değerlendirilir. Belçika medyum hocaları veya başka bir ülkede faaliyet gösteren medyum hocalardan olması fark etmeksizin tüm medyum hocaların yaptığı çalışmalar, medyumun kendini geliştirdiği ölçüde tutacaktır.

Gerçek medyum hocalar tarafından yapılan büyü çalışmaları çok büyük olasılıkla istenen etkiyi verir. Her medyumun kendine ait bir büyü yöntemi bulunabilmektedir. Bu büyü yöntemleri arasında kimi zaman etki farkı bulunuyor olsa da bu fark çok büyük değildir. Çalışacağınız tüm Belçika medyum hocaları aynı temel enerjileri kullanarak büyü yapar.

Büyüler üzerindeki en etkili durum çalışmayı yapan medyum hocanın nefes gücüdür. Güçlü bir nefese sahip medyumların yaptığı çalışmalar diğerlerine kıyasla daha hızlı tutar ve yoğun etki gösterir. Çalışacağınız Belçika medyum hocasının nefes gücünün yüksek olması, yaptıracağınız büyülerin daha etkili ve hızlı olmasını sağlayabilir. Bu nedenle medyum hoca belirlemeden önce iyi bir araştırma yapmanız tavsiye edilmektedir.

Belçika medyum hocaları da tıpkı Türkiye’de çalışma yürüten medyum hocalarda olduğu gibi yoğun bir eğitim ile bulundukları konuma gelmiştir. Her medyum hocanın kendine göre bir tekniği olsa da kullanılan temel yöntemler aynıdır. Büyülerin uzaktan etki edebileceği de düşünülürse ister Belçika medyum hocaları ile ister Türkiye’de yaşayan medyumlar ile gönül rahatlığıyla çalışmanız mümkündür.

Belçika Medyum Hocaları Her Büyüyü Yapar Mı?

Medyumların hangi büyüyü yapacakları ve hangi çalışmaları kabul etmeyecekleri tamamen kişisel seçimlerine bağlı bir durumdur. Belçika medyum hocaları da yapmak istemedikleri büyüleri kabul etmeyebilir.

Bir medyum hoca hangi alanda kendini daha eğitimli görüyorsa o alanda büyü yapmayı tercih eder. Örneğin, bir Belçika medyum hocası aşk büyüsü yapmayı tercih ederken başka bir medyumun bu büyüyü yapmak istemediği görülebilir.

Medyumlar, aldıkları eğitim sayesinde istenen her türlü büyü çalışmasını yapabilir. Ancak, medyumlar hiç kimseyi mağdur etmek istemeyeceği için kendilerini eksik gördükleri konularda büyü yapmayı kabul etmeyecektir. Belçika medyum hocaları için de bu durum geçerlidir. Bu nedenle, çalışma yaptırmaya karar verdikten sonra medyum hocaya konuyu açmanız ve çalışmayı kabul edip etmeyeceğini sormanız gerekmektedir.

Belçika Medyum Hocaları Hangi Büyüleri Daha İyi Yapar?

Her medyum hoca kendine ait bir eğitim sürecinden geçer. Yıllar boyunca edindikleri tecrübeler doğrultusunda kimi büyüleri daha etkili şekilde yaptıkları görülebilir. Ancak, bu durum Belçika medyum hocaları için genellenebilecek bir şey değildir. Her medyumun kendine göre bir uzmanlığı bulunabilir.

Çalışacağınız medyumlar hakkında iyi bir araştırma yaparak hangi alanda uzman olduklarını kolayca tespit edebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz büyü özelinde en iyi medyumu seçebilir, beklediğiniz etkiden çok daha fazlasını alabilirsiniz.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

3 hakkında “Belçika Medyum Hocaları” görüş

  1. Yıldızname ile ilgili bir yorumum olacak. Özellikle iş konusunda yaptırmak istiyorsanız medyumali.com sitesinden medyum ali gürses ile iletişime geçin. Sitede numarası ve diğer bilgileri yazıyor.
    Benim yaptırmış olduğum yıldızname daha önce yaptırdığım çalışmalardan çok farklıydı. İş ile ilgiliydi, özellikle bazı yatırımlarımız için ne olacağına dair fikir almak adına yaptırdık. Beklediğimizden çok daha detaylı ve özenle hazırlanmış bir şey geldi elimize. Hatta bazı noktalarında aklımızın ucundan bile geçmeyen şeyler gördüm diyebilirim.
    Yıldızname işi düşünüldüğünden çok daha zor bir çalışma, daha önce çok yaptırdığım için biliyorum. Ali Gürses hoca bu konuda çalıştığım insanlar arasında en başarılısı diyebilirim. Gayet net ve anlaşılır bir şekilde istediğim etkiyi bilgiyi veren bir yıldızname hazırladı.

  2. Çok dolandırılmış biri olarak bir hoca ile ilgili ilk defa gerçekten başarılı olduğuna dair bir yorum yazıyorum. Medyum ali gürses, vefk konusunda bugüne kadar gördüğüm en başarılı hocalardan biri. Annem için bir vefk kendim için ayrıca bir vefk çalışması yaptırdım. Hoca hepsini bir hafta gibi hızlı bir sürede teslim etti. Asıl özellikle vefkin nitelikleri çok sağlamdı. Normalde daha önceden yaptırdığım vefklerden daha farklı şekilde özenli geldi. Vefkin amacını maalesef buradan yazamayacağım çünkü kişisel ve özel bir konu, bu konularda paylaşmayı seven bir insan değilim. Tek diyebileceğim hocanın vefki hiç beklediğim kadar detaylı ve özel yaptığı olabilir. Tabi doğal olarak bunun bir sonucu olarak etkisi de hızlı şekilde görüldü. İşinin arkasında duran ve güvenilir bir hoca kesinlikle ali bey. Genelde mailden iletişim kurduk medyumalibey@gmail.com hızlıca dönüyor telefonu 5355906275 ihtiyacı olanlar en azından bir bilgi alsın derim.

  3. Aldatılmış olmama rağmen eşimden hiçbir şekilde ayrılmak istemedim. Kendisine ne kadar kızgın olsam da affetmiştim ama o aldatmasını bir fırsat bulup aldattığı kadınla evlenmek istediğini söyledi. Çocuklu bir kadın olarak ben bile affetmişken onun böyle bir şey yapmasını içime sindiremedim, kendime de yediremedim. Bu yüzden biraz araştırma yaptıktan sonra kendisine hem soğutma büyüsü hem de bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdim. O kadından soğuması için bana bağlanması için. Medyum Ali Gürses isimli hoca ile iletişime geçtim. Kendisi bana bu iki çalışmanın aynı anda olmasının gereksiz olduğunu, benim durumum için daha uygun bir işlem olduğunu anlattı, benim istediğime kıyasla daha uygun fiyatlı bir çalışma önerdi üstelik. Kendisi gerçekten bu işi para için yapmayan gönül işi olarak gören bir medyummuş bunu anlamış oldum. İşlem tamamlandıktan sonra her şey resmen hayallerimdeki gibi oldu. Eşim o bahsettiğim kişiden tamamen uzaklaşıp koptu. Sadece aklında ben olduğunu söyledi ve yaptıklarından dolayı çok özür diledi. Hocanın yaptığı çalışma sayesinde oldu bu durum. Kendisine her zaman dua ediyorum. Buradan ihtiyacı olan kişiler inşallah yazdığım yorumu görüp çözüm bulursa bana da dua ederler. (Ali beyin telefonu 05355906275 mail adresi medyumalibey@gmail.com genelde mailden iletişim kurduk mutlaka dönüyor)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir