Süryani Büyüsü Nedir?

Her biri farklı etkilere sahip olan büyü uygulamaları, yetenekli medyum hocalar tarafından istenen her amaç için uygulanabilen çalışmalardır. Bir medyum hocanın bir büyüyü gerçekleştirebiliyor olması, o büyüyü hangi amaçla olursa olsun uyarlayabileceği ve kendi isteği doğrultusunda kullanabileceği anlamına gelmektedir. Bu durum, özellikle adeta birer joker olan süryani büyüsü gibi büyü uygulamalarında daha net şekilde görülmektedir.

Süryani büyüsü pek çok farklı istek için tercih edilebilir. Farklı yapılış yöntemlerine sahip pek çok tür barındırdığı için, ister evlilik, ister ayrılık olsun, her amaçla süryani büyüsüne başvurulabilir. Medyum hocalar, süryani büyüsünü genel olarak evlilik ve bağlama çalışmaları için tercih etmiyor olsa da, teoride bu büyünün evlilik için kullanılması da mümkündür.

Büyücü hocalar, süryani büyüsünü genellikle evlilik bağını oluşturan büyülerin tam tersine, ayni ayrılık ve buna benzer soğutma çalışmalarında kullanmaktadır. Bağlama çalışmaları için daha güçlü alternatifler bulunuyor olması, süryani büyüsü yerine papaz veya canbar büyüsü gibi uygulamaların daha etkili olmasına neden olmaktadır. Bu uygulamalar, özellikle bağlama konusunda süryani büyüsüne kıyasla fazlasıyla güçlüdür.

Büyülerin çalışma mantığına göre, bir uygulamanın evlilik gibi nihai bir sonuç ile tamamlanması için belli şartların sağlanmış olması gereklidir. Bu şartların başında, kişiler arasındaki kutsal sevgi bağının tam olarak oluşmuş olması başta gelir. Evlilik için yapılan büyü çalışmaları da temel olarak bu bağı güçlendirerek işe başlar. Süryani büyüsünün bu tarz bir uygulama için kullanılması da mümkündür.

Süryani büyüsü, akla gelebilecek her istek için uyarlanabilir. Yetenekli bir medyum hoca ile çalışılması halinde, alternatif bulunamayan durumlarda, tıpkı papaz büyüsünde olduğu gibi süryani büyüsünde de her iş için bir yöntem geliştirilebilmektedir. Bu nedenle, bu büyü en sık tercih edilen uygulamalar arasında bulunur.

Web sitemize gelen medyum şikayetlerini okumak ve kendiniz de katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir