Avusturya Medyum Hocaları

Bir medyum hoca olabilmek için uzun yıllar boyu eğitim ve elde edilen tecrübe gerekmektedir. Bu işin bu kadar zor olması, medyum hocaların işini hakkıyla yapabilmesini sağlamakta ve gayb enerjilerinin dünyevi alemde çok daha rahat kullanılabilmesine olanak vermektedir.

Bu işin bu kadar zor olması, insanların medyum hocalara koşulsuz bir şekilde, haklı bir güven beslemesini sağlamakta. Bu güven, gerçekten medyum hoca ile çalışmak isteyen insanların işine yarıyor olsa da, dolandırıcıların da insanları ağlarına düşürmelerini kolaylaştırmaktadır. Dolandırıcılar, kendilerini kimi zaman Avusturya medyum hocalarından, kimi zaman başka biri olarak tanıtıp insanlardan para toplamakta ve boş çalışmalar ile umutlarını yıkmaktadır.

Dolandırıcı medyumlardan korunmanın en kolay yolu, bu insanların nasıl çalıştıklarını ve hangi yöntemleri kullandıklarını anlamaktır. Eğer bu insanların yöntemlerini bilirseniz, hangi hocanın gerçek, hangisinin sahtekar olduğunu çok rahat bir şekilde anlayabilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse, kendini Avusturya medyum hocalarından biri olarak tanıtan bir kişiyle karşılaştığınızda, bu insanın tavırlarını iyi izlemeniz gerekmektedir. Eğer, bu hoca size herhangi bir bilgi vermeden, her şeyi yapabileceğini söyleyerek para talep ediyorsa, bu gibi durumlarda kendisi ile ekstra tedbirli olmanızda fayda bulunmakta. Bir dolandırıcıyı ele veren en büyük etmenlerin başında, bu kişilerin sürekli para odaklık çalışması gelmektedir.

Yine aynı şekilde, kendini Avusturya medyum hocalarından biri olarak tanıtan kişinin, gerçekten söylediği yerde olup olmadığını teyit etmeniz de oldukça önemli. Bu kişiler, olduklarından farklı yerlerde görünerek kendilerini anonim kimlikler arkasına saklamakta, böylece yasal yaptırımlardan kaçınmaktadır.

Her ne olursa olsun, bir hoca ile çalışırken her şeyden önce size söylediklerini teyit edebilmeniz önerilmektedir. Eğer hocanın dedikleri tutarsızsa ve söylediği şeyleri doğrulayamıyorsanız, her ne kadar inandırıcı olursa olsun, başka biriyle çalışmanızda fayda var.

Web sitemize gelen medyum şikayetlerini okumak ve kendiniz de katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir