Tarafsız Medyum Şikayetleri

Günümüzde medyumlardan hizmet almak oldukça popüler hale geldi. Çünkü bizlerin bazı manevi sorunları olabiliyor ve bu sorunların çözümü ise medyum hocalarda mevcut. Medyumlara başvuran insan sayısı arttığı için, haliyle bu sektördeki dolandırıcılık da arttı. Dolandırıcılığın artması suyu bulandırıyor ve gerçek medyum bulmayı çok zor hale getiriyor. Hatta gerçek medyum bulduğumuzda bile bu durumu sorgulamamıza yol açıyor. Bu dolandırıcılıkları en aza indirgemek ve ileride tamamen bitirmek için sitemiz gibi birçok site mevcut. Bu tarz sitelerde medyum şikayetleri yazarak diğer insanların bilinçlendirilmesi sağlanıyor. Tarafsız medyum şikayetleri neden dikkate alınmalı başlıklı yazımızda bu soruya cevap verdik.

Medyum Şikayetleri

Günümüzde bir konu hakkında şikayet yazmak için en uygun yer internet siteleri. Hemen hemen her konu, her şirket hakkında şikayet yazıları yazabiliyorsunuz. Medyumlar hakkında da şikayetler yazılmaktadır ve medyum seçimi yapmadan önce bu şikayetleri okumak oldukça önemlidir. Tarafsız medyum şikayetleri neden dikkate alınmalı? Bunun sebeplerinden bahsetmek gerekirse;

  • Bir medyum hakkındaki en şeffaf ve tarafsız bilgileri o medyuma daha önce gitmiş, görüşmüş ve deneyimlemiş bir insandan alabilirsiniz. O medyumun kendi hakkında açıkladığı bilgiler doğruyu yansıtmayabilir, hiçbir insan ticari bir işte kendi hakkında olumsuz şeyler söylemez. Ancak deneyimlemiş ve bir şeylerden memnun kalmamış insanlar tamamen tarafsız bir şekilde şikayet yazarak sorunlarını açık bir şekilde dile getirebiliyorlar.
  • Herhangi bir medyumla görüşeceğinizde dolandırılmamak için tarafsız medyum şikayetlerini okumalısınız. Bu şikayetlerde dolandırılan insanların da yazdığı yorumlar mevcuttur. Daha önce dolandırılmış birisi dolandırıldığı kişinin ismini ve yaşadıklarını herkese açık şekilde duyurur. Bu sayede siz aynı kişi tarafından dolandırılmaktan kurtulursunuz.
  • Medyum hocalara çok farklı sebepler ile gidilebilir. Çünkü medyum hocalar oldukça fazla konu ile ilgilenmekte ve hizmet vermektedirler. Ancak her konuda aynı uzmanlıkta olmayabilirler. Bazı konularda daha zayıf, bazı konularda ise çok iyi olabilirler. Medyum şikayetleri okuyarak medyumların zayıf olduğu konuları öğrenebilir ve buna göre alanında uzman medyum seçimi yapabilirsiniz. Sizin bir medyumla görüşme sebebiniz ne ise, o konuda uzman bir medyumla görüşebilirsiniz.

Tarafsız medyum şikayetleri neden dikkate alınmalı sorusuna cevap olarak yukarıda bahsettiklerimizi söyleyebiliriz. Günümüzde hiç kimseye doğrudan güvenmemek gerekiyor. Buna medyum hocalar da dahil. Çok güvenilir görseniz bile iyice araştırma yapmalı ve emin olmalısınız. Piyasada çok fazla dolandırıcı bulunduğunun bilincinde olmalısınız.

İnternette medyum hoca bulmak çok zor. Çünkü internette çok fazla dolandırıcı bulunuyor. Bu sahte medyumları anlayabilmek içinse objektif yorumları ve şikayetleri okumak gerekli. Sitemizde kendi yaşadıkları deneyimleri açıklayan insanların yorumlarını okuyabilir, siz de bu konuyla alakalı yorumlar yazabilirsiniz. Yorum yazmak veya okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir