Güvenilir Medyumları Nasıl Anlarız?

Medyumluk mesleği her açıdan gizemlerle dolu bir uğraştır. Sadece hocaların yaptığı çalışmaların gizemi değil, nasıl etki ettiğinin ve hangi yöntemlerin kullanıldığının da sırlı olduğu bir meslektir. Gerçek medyum hocalar hiçbir zaman yöntemlerini ve bilgilerini sıradan insanlarla paylaşmayacağı için bu durum çoğu insan için kafa karıştırıcı bir hal almaktadır.

Güvenilir medyum hocalar, yaptıkları çalışmalar konusunda katı ve nettir. Yapacakları çalışmayı başlamadan önce belirler, öncelikli olarak çalışma yapacakları kişinin enerjisini okuyarak işe başlarlar. Bu araştırma sürecinden sonra yöntemini anlatırlar. Eğer yöntem doğru şekilde belirlenmezse yapılacak olan çalışma tutmayacağı için medyum hocanın bu aşamayı doğru yürütmesi çok önemlidir.

Çalışacağınız medyum hocanın güvenilir medyum hocalardan biri olup olmadığını anlamanın tek yolu yaptığı işe olan saygısını ölçmekten geçer. Eğer medyum hoca çalışmasına saygılıysa, işini doğru şekilde yürütebilmek için gereken adımları atıyorsa güvenilirdir. Bu adımların başında kendine başvuran kişiye karşı dürüst olmak gelir.

Dürüst bir medyum hoca yapılamayacak çalışmalar konusunda nettir. Eğer bir büyü veya vefk uygulaması tutmayacaksa, tutma ihtimali düşükse bunu karşı tarafa net biçimde bildirir, tutmayacak büyüleri yapmayı kabul etmez. Eğer düşük bir ihtimal varsa yine bunu karşı tarafa söyleyerek kabul etmesi durumunda çalışmaya başlar.

Güvenilir medyum hocalar hiçbir zaman insanların duygularını ve zor durumlarını suistimal etmezler. Her zaman insanlara fayda sağlamak için en gerçekçi bakış açısıyla bakar, yapılması gerekeni açık biçimde söylerler.

Gaybın sonsuz enerjisinden yararlanmak, hayatımızı düzene sokacak çalışmalar için medyumlarla çalışmayı istemek gayet doğal. Güvenilir bir medyum hocanın bu alemler konusunda size oldukça iyi rehberlik edeceğine de emin olabilirsiniz. Eğer doğru araştırmayı yürütür, kiminle çalışacağınıza doğru şekilde karar verirseniz manevi alemlerin gücüne hayatın her anında şahit olabilirsiniz.

Web sitemize gelen medyum şikayetlerini okumak ve kendiniz de katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 hakkında “Güvenilir Medyumları Nasıl Anlarız?” görüş

  1. Evlilik için yaptırmış olduğum çalışma ile ilgili yorumlarımı paylaşmak istiyorum. Ali Gürses hoca ile görüştüm. Yaptırdığım çalışma için bana bakım yapılması gerektiğini söyledi. Dediği şekilde hareket ettim, yaklaşımı ve söyledikleri güven veriyordu, dediği de oldu zaten. Kısmet açma vefkinde karar kıldık, karmaşık bir çalışma olduğunu biliyordum ama Ali Gürses hocanın yönlendirmesiyle hiç sorun yaşamadan başarılı şekilde tamamladık işlemi. Çok uzun sürmedi, bir haftada evime kadar ulaştı işlem. Kargoyla gönderdi, hiç sıkıntı yoktu o noktalarda da. Çalışmanın etkisi de yaklaşık bir hafta sürede ortaya çıktı. Tabi aniden kısmet belirmedi hayatımda ama birilerinin beni sevdiğini öğrendim, ailemle tanıştı derken şu an her şey yoluna girmiş durumda. Bu konuda sıkıntısı olanlar için öneririm kendisini Ali beyin mail adresi medyumalibey@gmail.com genelde hep mailden iletişim kurduk telefonu da 05355906275 umarım sizlere de faydası dokunur 🙂

  2. BİR SÜRÜ DOLANDIRICININ ARASINDAN ADAM GİBİ ADAM ALİ GÜRSES HOCA GERÇEKTEN BU İŞİ YAPAN İNSANLARDAN BİRİ OLARAK KALMIŞ GERÇEKTEN. YAPTIĞI İŞLEMDEN DAVRANIŞLARINA KADAR HERŞEYİYLE ÇOK NET VE DÜRÜST BİR MEDYUM HOCA. ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN. HER GECE ÇIĞLIKLARLA KABUS GÖRMEME NEDEN OLAN DERDİ ÇÖZDÜ BİTİRDİ. YAPTIĞI VEFKİN GÜCÜ ELİME ALDIĞIM ANDA HİSSEDİLİYOR SİZE YEMİN EDERİM. YAKLAŞIMIYLA DÜRÜSTLÜĞÜYLE GERÇEK BİR İLİM EHLİ OLDUĞUNU BELLİ EDİYOR. İNŞALLAH BU YORUMUMU BİRİLERİ GÖRÜR DE DERDİNE BENİM VESİLEMLE DERMAN BULUR. ALLAH RAZI OLSUN KENDİSİNDEN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir