Papaz Büyüsü

Büyü, her ne kadar kişilerin gayb alemlerinden yararlanarak isteklerini gerçekleştirebilmeleri için yapılan uygulamalar olsa da, kimi zaman istenmeyen olaylara da neden olabilir. Örneğin, çok sevdiğiniz bir insanın mutsuz olacağını düşünüyorsanız, ona yapılan büyünün bozulmasını istemeniz oldukça doğal.

Büyü, tarih boyunca olumlu amaçlar için kullanılmış olsa da, aynı ölçüde zararlı ve tehlikeli konularda da kullanıldığını görmek mümkündür. Bu doğrultuda, yapılan bir büyünün bozulmasını istemek ve bu konuda çeşitli çalışmalarda bulunmak oldukça doğaldır. Papaz büyüsü, hem iyi hem de kötü çalışmalar için rahatlıkla kullanılabileceği için, bu büyünün bozulması için medyum hocalara başvurmak da oldukça sık rastlanan bir durumdur.

Papaz büyüsü, bir kez uygulandığı zaman, dışarıdan bir müdahale yapılmadan ve büyü bozma çalışması gerçekleştirilmeden kendiliğinden bozulmaz. Bu yüzden, eğer bir kişiye papaz büyüsü yapıldığından şüpheleniyorsanız, mutlaka bir medyum hoca ile görüşmeli ve durumu incelemesini istemelisiniz.

Papaz büyüsü, etkili bir büyü olduğu için, bu büyünün bozulabilmesi için, büyüyü bozacak medyum hocanın papaz büyüsü yapmayı bilmesi şarttır. Büyünün nasıl yapılacağını bilmeden, büyünün bozulması imkansızdır.

Papaz büyüsü bozma çalışmalarında çok farklı yöntemler uygulanabilmektedir. Kimi zaman yapılan büyü çalışmasının tersi olacak şekilde benzer yöntemler kullanılırken, kimi zaman büyü yapılırken yapılanlardan tamamen bağımsız, farklı uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

Medyum hocaların bir büyüyü bozarken kullanacağı yöntemler tamamen büyüyü yapan kişinin nefes gücüne ve büyülenenin enerji seviyesine bağlıdır. Eğer büyü yapan hoca başarılı değilse, medyum hoca kolaylıkla büyüyü bozacaktır. Aynı şekilde, büyülenen kişinin enerjisi ne kadar yüksekse, büyü bozma çalışması o kadar etkili olur.

Papaz büyüsünün nasıl bozulacağını tam olarak söylemek mümkün değildir. Bunun kararını ve uygulamasını, yalnızca büyüyü inceleyen ve gerekli bilgi birikimine sahip medyum hoca gerçekleştirebilir.

Web sitemize gelen medyum şikayetlerini okumak ve kendiniz de katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Papaz Büyüsü” hakkında görüş bildirdi

  1. Önce ali gürses hocaya teşekkür ederek başlamak istiyorum. Bu mesajımı yayınlarken hem hocamın dürüstlüğüne ve işinin ehli olması hemde çalışma haricinde ekstra yardımlarıyla sağolsun sıkıntımızı kolayca çözdüğünü de belirtmek istiyorum. Oğlumun sıkıntılı bir dönemden geçmesi sebebiyle kötü alışkanlıkları vardı. Ne kadar konuşsak da deli dolu bir çocuk olduğu için ikna edemedik. Zor durumda bıraktı sadece bizi değil kendini de. aile mizi kötü etkielyen bir durumdu demek istediğim. Ali gürses hocayı sosyal medyadan buldum. Çok fazla takipçisi olunca biraz araştırdım neredeyse herkes memnuniyetle anıyor ve işinin ehli olduğunu söylüyor. Böyle olduğunu görünce ben de güvenip bir işlem yaptırmayı istedim. 05355906275 nolu telefondan ulaştım konuyu dinledikten sonra vefk adı verilen bir işlem önerdi. Daha önce tecrübem olmadığı için çalışmanın detaylarını bilmiyorum ama bir haftada dediği sürede bana ulaştı gönderdiği işlem. Gelen çalışmayı kullandıktan sonra pek çok açıdan değişimler ortaya çıktı. İşlemin ilk haftasında oğlum kötü alışkanlıklarını kendisi bırakmak istediğini ve bizim desteğimizi istediğini söyledi. 10. gün civarında da tamamen bıraktı. Allah’a şükür şu an bir sıkıntımız yok. Her şey yolunda gidiyor. İnşallah da daha iyiye gidecek. Ali Gürses hocaya yaptığı bu çalışma için çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir