Danimarka Medyum Hocaları

Manevi alemlere olan ilgi, her geçen gün çok daha hızlı artmakta ve insanlar her geçen gün dünyanın bunaltıcılığından, bu alemlerin kudretine sığınmaktadır. Bu alemlerin bizlere sunduğu çok sayıda nimeti düşününce, insanların bu alemlere neden bu kadar hızla bağlandığını anlamak oldukça kolay.

Manevi alemlere olan bu ilginin artıyor olması iyi ve olumlu bir gelişme olsa da, bu alemlerin bu kadar popüler olmasını fırsat bilen ve kendilerini medyum hoca gibi tanıtan dolandırıcıların da sayısının arttığını unutmamak gerekli. Bu dolandırıcılar, aynı gerçek hocalardanmış gibi, insanları kandırmak amacıyla pek çok sahte yorum ve internet sitesiyle iyi bir imaj çizmektedir. Kimi zaman kendilerini Danimarka medyum hocalarından, kimi zaman başka ülkedenmiş gibi tanıtarak, insanları tuzağa çekmektedir.

Dolandırıcı medyumların kullandığı çok sayıda yöntem olması nedeniyle, bu kişilerin gerçek hoca olup olmadığını anlamak her geçen gün çok daha güç hale gelmekte. Ancak, bu şarlatanların yapamadığı tek şey olan ilim kısmını kullanarak, gerçek medyum hocaları diğerlerinden ayırt etmek gayet kolay.

Örnek vermek gerekirse, Danimarka medyum hocalarından biriyle çalışmak isteyen bir kişi, internet üzerinde yaptığı aramada onlarca farklı insanla karşılaşabilmektedir. Bunlardan hangisinin gerçekten Danimarka medyum hocalarından, hangisinin başka bir ülkede yaşayan dolandırıcılardan olduğunu anlamak fazlasıyla kafa karıştırıcı olabilmektedir.

Gerçek bir medyum hocayı ayırt edebilmenizin en kolay yolu, hocanın bilgisinden geçer. Bilgi, dolandırıcıların asla elde edemeyeceği bir meziyet olduğu için, yalnızca gerçek medyum hocaların bu bilgiye sahip olduğuna kesin olarak emin olabiliriz.

Yine aynı örnek üzerinden devam etmek gerekirse, eğer Danimarka medyum hocalarından biriyle çalışmak istiyorsanız, öncelikle hocanın bilgisini sorgulamanız, sorularınıza verdiği yanıtların ne kadar nitelikli olduğunu gözlemlemeniz gereklidir. Eğer bunları yaparken tam cevaplar alıyorsanız, gerçek medyum hoca olma ihtimalinin çok yüksek olacağı söylenebilmektedir.

Web sitemize gelen medyum şikayetlerini okumak ve kendiniz de katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir