İkna Büyüsü

Büyüler, manevi alemde yaratılan enerjisel etkiler sonucunda harekete geçer. Fiziksel alemde sonuçlarını aldığınız bir büyünün kendiliğinden hiçbir koşul altında bozulması mümkün değildir. Ancak bu durum belli konularda istisnalara sahip olduğundan dolayı, hem büyüyü yaptıranların kafası karışmakta hem de medyum hocalar bu konuyu anlatırken zorlanmaktadır.

Yapılan büyü uygulaması, aşk büyüsü, evlilik büyüsü gibi iki kişi arasında sorunsuz bir bağ oluşturan çalışmalardansa, bu büyülerin kendiliğinden bozulması imkansızdır. Taraflardan biri, diğerine karşı çok ciddi tepki göreceği bir şey yapmaz ise, bu bağlar kolay kolay yıkılmaz ve her zaman baki kalır. Ancak, ikna büyüsü söz konusu olduğunda bu durum bir takım istisnalara sahip olabilmektedir.

İkna büyüsü, bir kişinin iradesini bastırarak karar almasına yarar. Bu karar alınana kadar büyünün etkisinin kaybolması veya bozulması mümkün değildir. Karar alındıktan sonra da, ikna büyüsünün etkileri devam eder. Örneğin, bir kişi ikna büyüsü ile aracını satmaya karar vermişse, satış işlemleri tamamlandıktan sonra da bu konuda kendi karar verdiğine emin olacak ve hiçbir şekilde etkiden kurtulmayacaktır. Ancak, bu tarz uygulamalarda, zaman içerisinde büyünün etkisinden çıkılarak, yapılan satıştan pişmanlık duyma gibi bir takım olumsuz durumlar oluşabilmektedir. Bu gibi durumların önüne geçmek için büyülerin belli çalışmalar ile güçlendirilmesi gerekebilir.

Bu tarz bir pişmanlık haricinde, ikna büyüsünün etkisini kaybetmesi veya aniden kişinin kendi kararı olmadığını düşünmesi gibi bir durum mümkün değildir. Nasıl ki büyü çalışmaları sürekliliğini koruyorsa, ikna büyüsü ile ikna edilen kişi de sonsuza kadar yaptığının kendi kararı olduğunu düşünmeye devam edecektir. Bu düşüncenin ne kadar yoğun olacağı, yapılan büyünün yöntemine, kişinin enerji seviyesine ve ikna büyüsünü yapan medyum hocanın nefes gücüne bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Web sitemize gelen medyum şikayetlerini okumak ve kendiniz de katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir