Medyum Hoca Şikayetleri ve Önerileri Nereden Okunur?

Maddi olarak içerisinde bulunduğumuz dünya üzerinde etki – tepki sonucu bulunur. Yani her şeyin bir nedeni vardır. Gayb aleminde ise böyle bir şey yoktur. Bu dengeyi çok iyi ayarlaması gereken medyum hocalar, dünya ile gayb alemleri arasında bir köprü görevi görürler ve bu şekilde insanlara yardımcı olurlar. Doğru hocayı bulabilmek için ise araştırma yapmak ve medyum hoca şikayetleri nereden okunur sorusuna cevap bulmak gerekir.

Medyumlar, kimi zaman büyü yaparak kimi zaman ise yapılan büyüyü bozarak insanlara yardımcı olur. Bunun için yıllarca çalışmaları gerekir ve hayatlarını bu işe adamaları gerekir. Her geçen gün daha da güçlenirler ancak güçlendikçe bazı şeylerden feragat etmesini öğrenirler. Bu kimi zaman en sevdiği şeyler olabilmektedir. Hayatlarını insanlara yardımcı olmak ve geleceğe bir katkı sunabilmeye adarlar. Bunun içinde insanlarda gelen istekleri asla geri çevirmezler.

Büyü Yapım Aşamaları

Bir büyünün yapılabilmesi için sadece havas ve ledün gibi bilimleri bilmek yeterli olmaz. Doğuştan özel güçlere sahip olan hocaların gayb alemleri ile de irtibat kurması gerekir. Böylelikle büyü neredeyse kesin olarak başarılı olur.

Medyum hoca şikayetleri nereden okunur sorusu sonrasında bulunan güvenilir bir medyum hoca tarafından yapılacak olan büyünün işlem adımları şu şekildedir:

  • Öncelikli olarak büyü yapmadan önce büyü yapacağı kişiyi inceler. Ondaki enerji yoğunluğunu tartar ve sonrasında büyü yapmayı kabul eder.
  • Büyü yapma aşamasında klasik yöntemlerin dışında kendisine enerji toplar. Büyü yapacağı kişiye duruma göre pozitif veya negatif enerjileri yönlendirir.
  • Büyü için gereken dualar okunup muskalar hazırlanır.
  • Eğer büyü zorlu olanlardan bir tanesi ise o zamanda hoca büyü yapılacak olan kişinin en yakın eşyasını ister. Böylece büyünün iyi ve hızlı bir şekilde sonuç vermesini sağlar.

Bunun gibi işlem adımları ile birlikte bir hoca tarafından yapılacak olan büyü işlemi genellikle başarılı olur. Burada önemli olan hoca seçimi konusunda dikkatli olunmasıdır.

Büyü Nasıl Bozulur?

Medyum hoca şikayetleri nereden okunur sorusu ile karşımıza çıkan medyum hocalar büyü yapma işlemleri haricinde başkası tarafından yapılmış olan büyüyü de bozma kabiliyetine sahiptir. Büyü bozmak için pek çok farklı yöntem olsa dahi genellikle ortamda bir nesne aranır. Eğer ki o nesne bulunup yok edilirse büyü zaten kendiliğinden ortadan kalkar.

Büyü bozulma aşamasında hocalar daha sonra kişiye uygun bir muska hazırlar ve onu korumaya alırlar. Muska hazırlamak çok dikkat gerektiren ve detay bir iştir. Bu nedenle hocalar muska hazırlarken her zaman için titiz davranırlar. En iyi şekilde büyü bozumu yaptırılabilmesi için gerçek bir hocanın bulunması gerekir. Bu hocaya ise medyum hoca şikayetleri nereden okunur araştırması ile ulaşılabilir.

Web sitemizde sizlerden gelen hocalar hakkında bilgi veren yorumlar tarafsız bir şekilde yayınlanmaktadır. Bu yorumlara ulaşmak ve hocalar hakkında bilgi almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Medyum Hoca Şikayetleri ve Önerileri Nereden Okunur?” hakkında görüş bildirdi

  1. İnsanların dürüstlüğünün zor durumlarda daha net ortaya çıktığına inanan bir kişiyim. Ali Gürses hocayı daha önce hiç görmemiş ve çalışmamıştım. Hakkında araştırmalar yapmış olsam da daha önceden hiç çalışmadığım için bir şey diyemiyordum. İki ayrı vefk işlemi için Ali Hoca ile anlaştım. İkisinin de konusu farklı ve biri kardeşim için. Aİle huzuru içindi diyebilirim. Vefklerin ödemesini ben gönderecektim, yanlışlıkla kardeşim de göndermiş. İki kere giden yüklü bir ödeme oldu. Biz daha bunu fark etmeden Ali Gürses hoca beni aradı, fazla ödeme yapılmış diye bilgi verdi. Ben orada anladım bu hocanın dolandırıcılar gibi olmadığını. Hemen ödememizi geri yolladı, beş dakika bile geçmedi. Başkası olsa peşinden koşturur. Vefki bir haftada gönderdi söylediği gibi. Şu an elime geçeli iki gün oldu. Etkisini hissediyorum aslında ama 1 – 40 gün arası süre vermişti vefk işlemi için. Durumun ne olduğuyla ilgili tekrar bilgi vereceğim nasıl gittiğine dair.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir