Büyü Nasıl Bozulur?

Gaybi alemleri alakadar eden her konu, oldukça detaylı bir arka plana sahiptir. Her ne olursa olsun, en basit büyü çalışmasında bile, işin içerisinde insanların aklının almayacağı karmaşıklıkta pek çok enerji dahil olur. Bu enerjiler, insanların yaşamlarına direkt olarak etki ettikleri için, her daim mutlaka özel olarak incelenmek zorundadır.

Bir kişi, büyünün etkisi altına girdiği zaman, fiziksel dünyaya yansıma yaratan pek çok enerjisel durum ortaya çıkar. Kişinin etrafındakiler de bu olaylardan etkilenerek, büyünün amacına ulaşmasını sağlar. Bu etkinin ortaya çıkmasında, yapılan büyünün türü önemlidir. Bu nedenle, büyü bozan hocalar, her zaman bir büyü bozma çalışmasına başlamadan önce gerekli incelemeleri yapar ve öyle hareket ederler.

Büyü bozan hocalar, her büyüyü bozabilir. Gaybi alemlerde enerjiler kesin olsa da, bunların dünyaya yansımaları değişkendir. Bu nedenle, eğer hocalar gerçekten işini biliyorsa, her büyüyü kolaylıkla bozabilecektir.

Elbette, büyü bozan hocaların ne zaman, hangi büyü ile karşılaşacağı net olmadığı için, bunun ne kadar süre alacağı net şekilde bilinemez. Her büyü için farklı bir çalışma yapıldığı gibi, büyü bozan hocalar, her büyü bozma işleminde de farklı bir yöntem izleyecektir.

İster papaz büyüsü, ister başka bir yöntem olsun, her büyü bozulur. Ancak, büyüyü yapan hocanın nefes gücü, kullandığı yöntemler ve büyülenen kişinin enerjisi, büyü bozma çalışmasını zorlaştırıp kolaylaştırabilen etmenlerdendir. Eğer büyü gerçekten iyi bir hoca tarafından yapılmışsa, büyü bozan hocanın da aynı ölçüde tecrübeli ve bilgi birikimine sahip olması gereklidir. Aksi takdirde, büyü bozma çalışmasının gerçekleşemeyeceği söylenebilir.

Her ne olursa olsun, hangi yöntemle büyü yapılmış olursa olsun, büyü bozma işleminde en önemli unsur büyü bozan hocalardır. Bu nedenle, çalışacağınız kişiyi doğru seçmek elzemdir.

Papaz büyüsü ile ilgili yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Web sitemize gelen medyum şikayetlerini okumak ve kendiniz de katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir