Medyum Şikayet Platformu

Medyum hocalar hakkında pek çok kişi, gerek internette, gerek farklı sosyal medya platformlarında yorumlar yapmakta. Hangi yorumun doğru olduğu, hangisinin gerçeği yansıtmadığı konusunda insanların emin olması neredeyse imkansız olsa da, bu işi tarafsız olarak yapan internet siteleri, medyum hocalar ile çalışmak isteyen kişilere doğru yönlendirmeleri sağlamak için çabalamakta.

Sitemizde, internette yer alan pek çok bilgi kirliliğinin önüne geçmek ve hangi medyum hocanın doğru, hangisinin başarısız büyüler yaptığını veya sahte olduğunu açıklayan, gerçek kişiler tarafından yapılmış yorumlara yer vermekteyiz. Tüm yorumlar, tamamen tarafsızca incelenmekte ve eğer gerçek bir kişi tarafından yapılmışsa direkt olarak yayınlanmaktadır. Sahte, küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmediği gibi, ne olursa olsun tamamen gerçek yorumlar onaylanarak, medyum hocalar arasında taraf tutmadan, insanların bilinçlendirilmesi hedeflenmektedir.

Sitemizde pek çok medyum hoca hakkında yorum okumanız mümkün. Bu yorumların tamamı, daha önce o hoca ile çalışmış olan insanlar tarafından yapılmakta ve tarafsız olarak yayına alınmaktadır. Herhangi bir hoca ile ilişkisi olmayan internet sitemiz, yalnızca zor durumda olan insanların doğru medyum hocaya ulaşabilmesini tarafsız olarak sağlayabilmek amacıyla kurulmuştur.

İstediğiniz herhangi bir medyum hoca hakkında yorumları ücretsiz olarak okuyabileceğiniz gibi, eğer yaptırdığınız çalışmanın olumlu veya olumsuz sonuçlarını diğer insanlar ile paylaşmak istiyorsanız, sizin de yorum yapabileceğinizi unutmayın. Sadece olumsuz değil, aynı zamanda başarılı büyü çalışmalarını da yazarak diğer insanlara yönlendirmede bulunabilir, bu hangi hoca ile çalışmaları gerektiği konusunda yardımcı olabilirsiniz.

Tüm yorumlar, hakaret ve küfür içermediği sürece, ücretsiz olarak yayınlanmakta ve herkese açık olarak görünmektedir. Ancak, yorumların tarafsız olabilmesi için yöneticiler tarafından önce incelendiğini unutmayın. Bu nedenle yapacağınız yorumun görünmesi için yönetici onayını beklemeniz gerekmektedir.

Sayfamıza gelen yorum ve şikayetleri okumak ve kendiniz de katkıda bulunmak için siz de hemen aşağıdaki formu kullanabilirsiniz!

130 hakkında “Medyum Şikayet Platformu” görüş

 1. Medyum Mustafa ile çalışmamdan hiçbir şekilde verim alamadım. Bugüne kadar pek çok medyum hoca ile gerek yüzyüze, gerek internet üzerinden tanıştım ve çalıştım fakat medyum mustafa’nın yaptığını değme dolandırıcılar yapamaz inanın.
  Bugüne kadar kimseyi zan altında bırakmamak için yorum yapmamayı tercih ettim. Ancak bu adamın yaptıkları ciddi anlamda insanları mağdur edebilir. Birlikte yaşadığımız şey ciddi anlamda özel olduğu için açık etmeyi tercih etmiyorum fakat herkese bu konuda dikkatli olmasını öneririm. Özellikle bu adamla çalışacaksanız iyice emin olun.

 2. SÜREKLİ NUMARASINI DEĞİŞTİREN MEDYUM CÜNEYT’E BİR TÜRLÜ ULAŞAMIYORUZ. BİZİ ÇOCUKLA OYNAR GİBİ OYNATIYOR PARMAĞINDA. NE ZAMAN ARASAK YA NUMARA DEĞİŞMİŞ YA BAŞKA BİRİ AÇIYOR. SÜREKLİ BİR YERLERDEN NUMARASINI BULMAK ZORUNDA KALIYORUZ. BU ADAMLA ÇALIŞMAYIN SAKIN OLA!!!

 3. Kardeşimin maddi problemleri nedeniyle kendi rızkımdan kısıp para gönderdiğim medyum önay tarafından binbir şekilde katekülliye getirilerek dolandırıldım. Önce büyü olduğunu söyledi, sonra kendi söylediğini unutup direk olarak rızık büyüsü yapmamız lazım dedi. Hepsine tamam diyordum beni öyle bir tesir altına aldı ki yalanlarıyla, yok efendim en iyi alim oymuş, yıllarda çalışmış falan filan peeeeeh
  En sonunda bin küsür liramı çaldırıp hiçbir işe yaramayan muskayla ortada kaldık.

 4. Medyum Ali Gürses ile yıldızname uygulaması için çalıştım. Daha önce hiç bu uygulamayı yaptırmamış biri olarak, gelecekten haber alacağımızı ve buna göre hayatımızı şekillendirebileceğimizi düşünüyordum. Bunun için özellikle medyum ali hoca ile çalışmak istedim, kendisi hakkında yapılan iyi yorumlar da bu kararımda en büyük etkiye sahip.
  Konuştuğumuzda dürüstçe bunun bir fal olmadığını ve eğer gelecekten bir şeyler bekliyorsak bunun doğru yöntem olmadığını, öyle bir şeyi kimsenin bilemeyeceğini söyledi. Medyum ali gürses olarak ben böyle bir şeyi yapamam, böyle bir yalan söyleyemem dedi ve yıldıznamenin gelecekten haber vermediğini tekrar söyledi.
  Ben hayat boyunca dürüst insanları her zaman sevmişimdir. Medyum ali gürsesin bu dürüstlüğü nedeniyle kendisinden yıldıznamenin ne işe yaradığını anlatmasını istedim. Anlattı ve ben de kabul ettim yaptırdım. Yaptığı çalışmada gerçekten dediği her şeyi sundu. Hem anlayışlı hem de dürüst olması açısından Bundan sonra böyle bir konuda ne ihtiyacım olursa olsun ona gideceğim.
  Sitesi var kendisinin medyumali.com ve medyumalibey@gmail.com mail adresi.

 5. ARKADAŞLAR KENDİNİ KADIN GİBİ GÖSTERİP ASLINDA ERKEK OLAN HEM DÖNEK HEM DOLANDIRICI MEDYUM GİZEME DİKKAT EDİN. EĞER ÇOK ÜSTELERSENİZ SAHTEKARIN BİRİNİ DAHA BULUP KADINMIŞ GİBİ TELEFONDA KONUŞUYOR AMA NORMALDE ERKEK OLDUĞUNU AĞZINDAN KAÇIRIYOR! BİZ GÜVENDİK PARA GÖNDERDİK, TABİKİ BU TARZ BİR YALAN SÖYLEYEN SAHTE ALİMİN BÜYÜSÜ DE TUTMADI!

 6. Eşime nereden musallat olduysa bir medyum musallat oldu. İsmi medyum harun… Bir yerden numarasını almış, eşimi arayıp duruyor, yok efendim karın seni aldatıyor, karına bağlama büyüsü yapmak lazım yoksa evden ayrılacak gidecek.
  Eşim bu konularda çok hassastır. Özellikle içine atar ve söylemez. Bana da söylemeden böyle bir şeye inanarak medyum harun denen dolandırıcıya binlerce lira para dökmüş. Bana söyledi böyle böyle bir şey var mıdır diyerek, oturduk konuştuk beni boşamayı bile düşünmüş yalancı herifin tekinin doldurmaları yüzünden.
  En sonunda medyum harun’un foyası ortaya çıktı. Bir yerlerden insanların numaralarını bulup bunu kaç kişiye daha yapmış aynı şekilde… Eşimle biz barıştık da başka insanlar böyle şeyleri kolay atlatmyabilir. Bu yüzden böyle bir şeyler karşılaşma ihtimalinize karşı bu yorumu yapmak boynumun borcudur.

 7. Bir gecede tüm sıkıntılardan ve müsibetlerden kurtulacaksın diyerek bana bir hafta süren bir çile yaşatan medyum semiha arslana hiçbir şekilde hakkımı helal etmiyorum, bir hafta boyunca her gün kimi gün 50 kimi gün 150 bir sürü para isteyen, ödediğimiz ücret kadar ek üçret çıkaran bu dolandırıcı kadının yaptığı muskayı bugün aldık, evde yardımcı hanım teslim almış içine bakmadan, içinden üçbeş çakıl taşı çıkan bir kutu aldık bu paraya….. sinirden hala elim ayağım titriyor nasıl bu kadar karaktersiz olabilir insanlar,

 8. BİR VEFK YAPTIRALIM DEDİK ELİMİZİ VERDİK KOLUMUZU KAPTIRDIK OLMAZ OLSUN BÖYLE İNSAN! MEDYUM FADİME DENEN DOLANDIRICI HOLLANDADA YAŞADIĞINI SÖYLEYEREK CİDDİ PARALAR İSTEDİ BİZ DE VERDİK DOĞAL OLARAK AMA NASIL TATLI DİLLİ HER ŞEYİ YAPARIM ŞÖYLE UÇAR KAÇARIM BİR SÜRÜ ANLATIYOR GÜVEN KAZANIYOR HOLLANDADAYIM DEDİĞİ İÇİN EKSTRA KARGO ÜCRETİ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ BİZDEN 100 EURO DA KARGO PARASI İSTEDİ OOOOH GÜLE GÜLE HARCASIN DOLANDIRICI!!! BİZ O PARAYI DA YOLLADIK AMA BAKTI YOLACAK BİR ŞEY KALMADI KAPATTI TELEFONU ULAŞILAMIYOR İKİ AYDIR DİKKAT EDİN BUNA

 9. ne yapilirsa yapilsin bunu yapmak cidden ayiptir her turlu hirsizlik olur da ben allahin sevgili kuluyum diyerek hirsizlik yapmak en buyuk gunahtir be medyum muhabbet
  ask buyusu konusunda medyum muhabbeti aradik televizyon reklaminda gorduk keske aramasaydik dandik bir uydu kanalina guvenip adami aradik yerimiz vardir soyledir boyledir dedi guvendik sozune gitmedik muska icin para yolladik paramiz yandigiyla kaldi muska gelmiyor aylardir yerine gitmesi icin orada olan bir arkadastan rica ettik biz farkli sehirdeyiz diye o gitmis kapi duvar sadece bir levha var oradada medyum muhabbet falan yazmiyor dedi iki kere gitti bize yardim etmek icin hiçbir sonuc alamadik dogal olarak

 10. MEDYUM DURSUN PARASINI ALDIĞI ŞEYİ TESLİM ETMİYOR! MUSKAMIZI BİR GÜN BUGÜN KARGOYA VERİYORUZ BİR GÜN ZATEN KARGODA BEKLEYİN DİYEREK BİZİ OYALIYOR ŞİKAYETÇİYİM!!!!!!!

 11. Çok fazla insanla çalışmayı denedim ama günahlarını almayayım hiçbirinin dürüst olduğunu düşünmüyorum. Tüm bu “sözde” hocalardan ayrı bir yere koyduğum Medyum Ali Gürses ile yaşadığımı ayrı bir yere koyuyorum. Kendisi gerçekten ilim ehli olduğunu belli eden bir hoca. Vefkten ve duadan az çok anlayan biriyim. İşe yaklaşımı, kalitesi ve adamlığı gerçekten övgüyü hak ediyor. Söylediği sözü tutup sadece bir haftada evime kadar kargoyla vefkimi gönderdi. Gelen vefkin etkisinden bahsetmeye bile gerek yok zaten. 12-13 gün gibi bir sürede net sonuçları görmeye başladım. Vefkine güvenim tam. Daha 40 günü doldurmadan böyle sonuçlar almak zaten insana ayrı bir güven ve mutluluk veriyor. Bunca zaman yanarım yanarım araştırıp bu hocayı bulmadığıma yanarım. Başkasıyla uğraşmayın arayın ali hocaya danışın derim ben.

 12. Merhaba herkese, geçmiş olsun arkadaşlar. Biz de sizin gibi medyumlar konusunda dili yanan tayfadanız. İki arkadaş medyum Ömer ile çalışmak için para biriktirdik. İkimiz de öğrenciyiz ve bütçemiz kısıtlı.
  Medyum Ömer’den sınavlarda işimize yarayabilecek bir muska yazmasını istedik. Kabul etti, hatta öğrencisiniz indirim yapalım dedi, halbuki yaptığı indirim yolum indirimiymiş onu anladık. Muskalarımızı bir haftada yapacağını ve yollayacağını söyledi. Yanında da size özel okunmuş şeker yollayacağım sınavlarda yersiniz dedi.
  Bizim ağzımız kulaklarımızda tabi, kendi aramızda konuşuyoruz ne kadar iyi adam, ne düşünceli derken, bir hafta geçti, iki hafta geçti gelen giden yok. Dedik arayalım şu medyum Ömer’i bir sıkıntı mı olmuştur… Aradık adamın numara kullanılmamakta, geçmiş olsun dedik kapattık. Yapacak bir şey yok, elimiz kolumuz bağlı.

 13. Duaların gücünü kullanıyrım, bugne kadar yaptğm herşey tuttu tutmayan buyum yoktor diyen medyum hüddam’a guvendik ve iki kez denedik ikisindede ne sonuc aldik nede paramızı geri alabildk insanları kandırmak bu kadar kolay değil bundan sonra heryere yazayım da gor sen medyum hüddam dolandırcısı bundan sonra sana ekmek yok

 14. Ulan Ne Kadar Karaktersiz Bir İnsanmışsın Sen Medyum Rahman!!!!!!!!!! Bize Büyü Yapıldığına İkna Etti Ve Bin Üçyüz Elli Liramızı aldı Tek Seferde Bir De Hemen Gönderin Yoksa Başlamam Diyerek Zorla Hızlıca Aldırdı Parayı. Biz Hocadır Diyerek Güvenerek Hemen Yolladık Sözüne İtimat Ettik İşimizi Gücümüzü Yapamadık Parayı Yolladık Anında, Bakın Birkaç Gün Demiyorum, Anında Telefon Numarası Değişti, Anında Ulaşılamaz Oldu, Bu Kadar Hızlı Bir Dolandırıcılık Görülmedi!!!!!!

 15. MEDYUM HALUK TARAFINDAN TAM İKİBİN LİRAM RESMEN ÇALINDI! DOLANDIRICI HERİF NE ALLAH BİLİR NE KİTAP BUNA RAĞMEN KENDİNİ HOCA GİBİ TANITIYOR. BAŞTA AĞZINDAN ALLAH LAFI DÜŞMEYEN ADAM SONRADAN BİR LAUBALİ HALLERE BÜRÜNDÜ GÖRMENİZ LAZIM.
  PARASINI ALDIKTAN SONRA DEĞİŞENLERDEN BİRİ OLARAK HİÇBİR ŞEKİLDE SÖZÜNE İTİMAT EDİLMEZ BİRİ OLDUĞUNU GÖSTERDİ. BİZ SON ANA KADAR HALA HOCAM OLARAK HİTAP EDERKEN SÖZÜNE LAFINA BİR ŞEY DEMEZKEN ADAM BİZE KARGOLADIĞI VEFK İLE BİRLİKTE RESMEN ŞEKER YOLLADI. BİLDİĞİMİZ BONBON ŞEKER YOLLAMIŞ. BUNLAR NE DİYE SORMAYA ARADIK NE CEVAP VAR NE BİR ŞEY. VEFKTEN ŞÜPHELENDİK AÇTIK BAĞLADIĞI KAĞIDI, AÇARKEN BİLE ŞÜPHELİYDİK ACABA YANLIŞ BİR ŞEY YAPIP ZARAR VERİR MİYİZ DİYE, ADAM DOSYA KAĞIDINI BAĞLAMIŞ VEFK DİYE YOLLAMIŞ TEK BİR ÇİZİK BİLE YOKTU İÇİNDE.
  BU MEDYUM HALUK BÖYLE BİR İNSANDIR VARIN SİZ DÜŞÜNÜN NASIL OLDUĞUNU!

 16. kimse acaba medyum mercanla calisti mi dostlarim? bize yaptigi buyunun etkisi 3 ay oldu hala gorulmuyor bizdemi sikinti var yoksa hoca mi sahte??

 17. Eğer medyum Olcay denen dolandırıcıdan bir iş bekliyorsanız hepinize geçmiş olsun arkadaşlar. Biz beş aydan uzun süredir bir muska yollamasını bekliyoruz ne gelen var ne giden. Dolandırıcı herif bizi sürekli oyalayarak daha fazla para koparmanın peşinde.
  Başta iyiyken, sonradan para alamayacağını anlayınca ters ters konuşmaya başladı. En sonunda hiç kendi telefonlara çıkmamaya, hep asistan dediği başka kişilerle konuşturmaya başladı. Bunlar olurken biz de biraz araştıralım dedik, internette yüzlerce kişiyi tuzağına düşürmüş!!!
  Hem çalışan kişilerin daha fazla para kaptırmaması, hem de çalışmayı düşünenlerin uzak durması açısından bu yorumu gönderiyorum, inşallah adminler bir an önce onaylar da daha fazla insan medyum olcayın tuzağına düşmez.

 18. Sonunda şurada övgüyle bahsedebileceğim bir insan var. Bundan önce iki kez başka medyum ile çalışmış biri olarak kendimi bu konuda tecrübeli görüyorum. İki kötü yorum yaptıktan sonra, bugün iyi yorum yapmaya nasip eden allaha şükürler olsun.
  Medyum ali gürses ismindeki hocayla geçen ay çalışma fırsatım oldu. Kötü medyumlarla uğraşmaktan artık gına gelmişken, telefonda ilk kez para demeyen biriyle görüşünce şok oldum. Ama yine de önyargılı yaklaştım. Bilgisini çok boğucu sorularla sorguladım, dürüst olayın medyum ali hocaya sorduğum soruları biri bana sorsaydı tersler ve telefonu kapatırdım. Ona rağmen iyice açıklayıcı cevaplar vererek beni ikna etti.
  Büyü yaptırdım. Büyünün ne olduğunu söylemeyeceğim çünkü özel ve ailevi bir mesele. Herneyse, bir ay oldu büyüyü yaptıralı ve etkileri daha ilk haftadan itibaren görülmeye başlandı. İlk haftada daha silik olsa da, sonraki günlerde bayağı belli olmaya başladı.
  Bunun üzerinden bir ay geçti ve ben istediğim şeyi çoktan elde ettim, buna rağmen hala etkileri devam ediyor. Burada ilk kez iyi yorum yapıyorum, allah herkese bu tarz yorumlar yapmaya vesile etsin. Medyum ali gürsesten memnun kaldım, eğer arayış içindeyseniz dediklerimi değerlendirmenizde fayda var.

  1. Kardeşim bende Ali Gürses hocayla kısmet olursa yarın sabah para gönderip işlem yapmak istiyorum. Haktan hayırlısı 😢

 19. MEDYUM SÜMEYYE ERKEKTİR! BİZE FOTOĞRAFLARINI ATARAK SAPIK SAPIK MESAJLAR GÖNDERMİŞTİR! KENDİSİNE İÇERİSİNDE ÖZEL KONULARIN OLDUĞU SORULAR SORAN EŞİMİ TELEFONDA RAHATSIZ ETMİŞ, HEM PARAMIZI ÇALMIŞ HEM DE HUZURUMUZU KAÇIRMIŞTIR! BU KİŞİYE KARŞI ÖZELLİKLE BAYANLARIN DİKKAT ETMESİ GEREK!!

 20. Kac kisiyi kandirdi bilmiyorum ama kandirilanlarin hepsinde ortak olarak ayni seyleri okuyorum bizi daha farkli kandirdigi icin oncelikle medyum haruna teşekkür ederim!!!!!! Rezillge bakin kandirildigimiz icin tesekkure diyoruz!
  Medyum harun denen zibidi herif baktik buyuyu yapamiyor ve kotu yorumlarla anilmis hep, paramizi geri istedik. Tamam dedi ve paramizi geri yollayacagini ama bunun icin aldigi malzemeleri geri yollamasi gerektigini, onlarin da kargo parasi oldugunu soyledi.
  Biz de 1000 lirayi kurtarmak icin 50 lira kargo parasi birsey degildir en azindan kurtaririz dedik 50 lirasini yolladik, adamdan o gunnden sonra sess soluk cikmaz oldu!!! 50 liranin pesine bile dusebilecek kadar ac bir dolandirici cikti kendisi:!!!:!

 21. HER GÜN NUMARASINI DEĞİŞTİREN MEDYUM EMRAH İLE ÇALIŞMAK CİDDİ SABIR İSTİYOR!
  VEFKİMİZİ ALABİLMEK İÇİN BİR AYDIR KOŞTURUYORUZ ARTIK UMUDU KESTİK DESEK YERİDİR! AYLARDIR OYALANIYOR VE HER DEFASINDA YENİ NUMARASINI BULMAK ZORUNDA KALIYORUZ! YOK EFENDİ YOK! HİÇBİR ŞEKİLDE ULAŞILAMIYOR! SAKIN MEDYUM EMRAH İLE ÇALIŞIP BOŞ YERE SİNİR STRES OLMAYIN, GİDİN ONA VERECEĞİNİZ PARAYI ÇÖPE ATIN YEMİN EDERİM DAHA FAYDALIDIR!

 22. Bunca dolandırıcının arasında hala nasıl böyle sabırla bu işi yapabildiğini çok merak ettiğim medyum ali gürses, bugüne kadar başarılı olan her türlü büyü uygulamasında bizimle birlikte çalıştı. Ne zaman istediğimizi alsak medyum ali gürsesle çalıştık.
  Bugüne kadar en az 10 farklı büyü yaptırmışımdır medyum ali hocaya, birinden bile memnun kalmadığımı söyleyemem. Hatta bir kere büyünün etkisinin az olduğunu söylediğimde tek kelam etmeden, tek bir şey istemeden büyüyü tekrar yaparak daha etkili kılmıştı. Bu kadar dürüsttür kendisi. Ali hocama ben kefilim, adım soyadım yorumu yaparken girdiğim mail bellidir… Böyle insanları el üstünde tutmazsak piyasa dolandırıcıdan geçilmez emin olun, doğru hocalara önem verin ki insanlar diğer alemlerden diledikleri gibi faydalanabilsinler!..

 23. Medyum adem dolandırıcıdır! Buraya fotoğraflarla ekran görüntülerini eklemeye çalıştım ama ekleyemiyorum benden göndermediği işin parasını üç kere aldı. 500 tl para istemişti, ilkinde ulaşmadı dedi, bankayla görüştüğünü o paranın bana iade edileceğini söyledi. İkincide de aynı şeyin olduğunu söyleyerek üç kez göndermemi sağladı.
  Üçüncüyü yolladım ulaştı dedi, vefkini hemen hazırlar yollarım haber bekle dedi. Tamam dedim, baktım bankadan iadelerim gelmiyor, bankayı aradım sorgulamaya, bizde öyle bir şey görünmüyor dediler.
  Şüphelendim ben de medyum adem’i aradım. Numara kullanılamıyor deyince başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Ne yapacağımı bilemedim. O kadar rezil bir durum içine düştüm ki, hem paramı çarçur ettim, hem de ailemin tüm itirazlarına rağmen bu adamla çalışarak başıma dert açtım. Lütfen dikkatli olun bu kişilere karşı. Benim düştüğüm hataya siz düşmeyin.

 24. Dolandırıcılık şebekesini buradan ifşa ediyorum!! Medyum Metin isimli karaktersiz herifin başında olduğu şebeke, insanlardan binlerce lirayı alıp istenen çalışmaları yollamıyor!!! Vefk yapacağız dedikten sonra vefk parası alıp büyü bozduk diyerek geçiştiriyorlar! Ne açıklama ne iade hiçbir şey yok! Birden fazla kişiyle çalıştıklarına adım gibi eminim! Eğer bulabilirsem hepsinin tek tek ifşa edeceğim!

 25. YURTDIŞINA KARGO BİR AYDA GİDEMEZ Mİ???? ÜSTELİK EKSPRESS YOLLADIM DİYEREK 50 EURO PARA İSTEYEN BİRİNİN KARGOSU NE HİKMETSE NE TAKİP NUMARASI VAR NE BİR HABER VAR BİR AY OLDU HALA ORTADA BİZİM MUSKA YOK!
  EĞER BUNU GÖZE ALIYORSANIZ MEDYUM SAMED İLE ÖYLE ÇALIŞIN! BU BARİZ DOLANDIRICILIKTIR KESİNLİKLE GÜVENİP TUZAĞA DÜŞMEYİN!

 26. guvenılır bır medyum hoca bılen var mıdır yaaa??? resmen cıleden cıktım medyum yakup denen herıf bızım basımıza acılmadık dert bırakmadı, elde avucta ne varsa aldı kendısıne ulasamıyoruz muskadan da haber yok hocadanda haber yok…..

 27. Hanımlar özellikle bu dediklerimi iyi okuyun ve ona göre araştırın. Biz eşimle özel sorunlarımız için medyum duygu ile konuşma kararı aldık. Telefonda konuşmak hiç aklımıza gelmedi, her defasında mesajla görüştük.
  Kendini hoca diye tanıtan bu dolandırıcıya bin küsür lira para gönderdik, sorunlarımızı çözeceğini düşündük. Ne çözümü!!! Medyum duygu adı altında çalışan erkek biri çıktı! Hesaplar, numaralar hepsi erkek ismine kayıtlı, telefonda konuşmak istediğimizde de medyum duygu yok diyerek hep erkekler açtı telefonu!
  Bunları yaşadıktan sonra hakkında yapılan yorumları okuduk, herkezde benzer şikayetleri gördük. Hep kendini kadın gibi tanıtıp özellikle kadınları zor durumda bırakmış bu dolandırıcı! İnşallah Bundan sonra tek kuruş alamaz masum insanlardan! Sonuna kadar her yerde yorum yapacağım böyle!

 28. Hep araştırmamış, boşa para vermis diye insanlara gülerken en sonunda benimde başıma geldi, medyum Kenan bize boş kağıt yollayarak en pahalı kağıt alışverişimi yapmamı sağladı. 1600 lira parayı boş bir a4 kağıdını vefk olarak satın alarak yaptım………………..

 29. NASIL BU KADAR YÜZSÜZCE HALA İŞ YAPABİLİYORSUN MEDYUM DENİZ ANLAYAMIYORUM! BİNLERCE KÖTÜ YORUM, BİNLERCE MAĞDUR EDİLMİŞ İNSAN VARKEN HALA NE CÜRETLE ÇALIŞIYORSUN SEN!!!
  BİZ BEREKET BÜYÜSÜ YAPTIRALIM, YENİ İŞİMİZ HAYIRLI OLSUN İYİ GİTSİN DİYEREK ARAŞTIRMADAN DOĞRU DÜZGÜN BU DOLANDIRICIYLA GÖRÜŞTÜK, ÇOK PİŞMANLIK DUYUYORUM!!! DOLANDIRILDIĞIMIZLA KALDIK PARAMIZ GİTTİ, İLK KEZ BÖYLE BŞEY GELİYOR BAŞIMA NE DİYECEĞİMİ BİLE BİLEMİYORUM AMA İNŞALLAH BENİM YAŞADIĞIMI YAŞAMAZ İNSANLAR!

 30. Arkadaşlar sosyal medyadan kendini iyi hocaymış gibi gösterenlere inanmayın, doğru düzgün araştırma yapın. Biz yanlışlıkla bu hataya Medyum Mete ile çalışarak düştük. Sayfasına bir girdik binlerce iyi yorum, hep övmüşler, medyum mete şöyle iyi, şöyle başarılı diyerek.
  Büyü için hemen aradık, parayı gönderdik, telefonları değişti her zamanki gibi. Sayfadan ulaşabilirsiniz telefonumda sorun var diye mesaj atmış çok üsteleyince. En sonunda tamamen numarayı değiştirdi tabi.
  Sayfaya bir girdik sayfa kapatılmış sahte olduğu için, herkese aynı numarayı yapıyormuş. Sahte sayfalar açıp paraları toplayıp kaybolup tekrar yapıyor. Bu yüzden dikkat edin medyum meteye karşı, hatta not edin çünkü sürekli karşınıza çıkıyor!

 31. Medyum el rashid’e ulaşılamıyor. Adam haftada 2 kez Numara değiştirip yeni avlar peşinde koşuyor! Aman dikkat, biz büyü bozma ayağına bin lira kaptırdık daha fazlasını kaptırabilirsiniz! Sakın buna bulaşmayın!

 32. Sıkıntılı anlar yaşayan arkadaşlarıma geçmiş olsun diliyor ve allaha güvenmelerini hatırlatıyorum.
  Biz bunu çok kez yaşadık, oğlumun bir sıkıntısı nedeniyle çok hocayla çalıştık, kimine para kaptırırken, kiminden geri almayı başardık. Ama medyum ali gürses hocamızla aldığımız verimi diğerlerinden alamadığımızı net şekilde söyleyebilirim.
  Çocukluğundan beri gelen bir sıkıntısı var oğlumun, ciddi anlamda hayatımızı zehir ediyor, benim için değil, ben ömür boyu bakarım çocuğuma ama kendi hayatını da zora sokuyor. Medyum ali hoca muska yoluyla bu sıkıntıya çözüm oldu. Muskamız 5-6 günde elimize geldi, taktığımızdan sonra bir ay geçmeden değişmeye başladı hareketleri, şimdi medyum ali hocaya duacıyız ailecek.
  Benzer konuda arayışta olanlara önermek istedim 05355906275 telefonu kendisinin.

 33. Bu nedir ya bu nedir!!!! Bu kadar utanmazlık olur! El Rashid denen dolandırıcı herif bizden aldığı paraları nasıl harcıyor bilmiyoruz!
  2000 lira aldı muska yazmak için ne gelen var ne giden!!! Ben bu parayı yeni doğan bebeğimin rızkından kısıp gönderdim sana insaf be insaf! Yazık!!! Tek kelimeyle yazık!

 34. ALLAH DOLANDIRICININ DA ŞERRİNDEN KORUSUN! HAYATIMIZDAN BEZDİREN MEDYUM ZAMİR DENEN HERİF CİDDİ ANLAMDA MAĞDURİYET YARATMAYA DEVAM EDİYOR! HAKKINDA NE KADAR KÖTÜ YORUM YAZILIRSA YAZILSIN BİR ŞEKİLDE FAALİYETLERİNE DEVAM EDİYOR ADAM!
  BİZİM BÜYÜ İÇİN GÖNDERDİĞİMİZ PARALARDAN SONRA NUMARASINI DEĞİŞTİRME KARAKTERSİZLİĞİNİ GÖSTEREN MEDYUM ZAMİR’E BURADAN AĞIZ DOLUSU KÜFÜR ETMEK İSTERDİM AMA NE AHLAK EL VERİR NE SİTE ADMİNLERİ YORUMUMU YAYINLAR!!!

 35. Bakın başıma gelene! Çaresiz bir günde, allaha sığınalım bir hoca vesilesiyle müsibetleri üstümüzden atmak için muska yazdıralım dedik. Muskamızı yazdırmak için belirlediğimiz isim medyum hakan’a telefon açtık.
  Telefonda canım cicim olan adam, para mevsuzuna gelince aniden ciddileşti, ketum ketum 2000 lira muska dedi. Biz de bu tutumdan sonra tamam dedik yine de yolladık parasını.
  Muska için gereken parayı aldıktan sonra yine yumuşadı ,yine naziik konuşmaya başladı. Muska hazırlanıyor diye düşünürken telefon çaldı, heyecanlı panik bir halde medyum hakan arıyor… Sende ciddi bir büyü var, bunu bozdurmak lazım yoksa muskan tutmaz dedi. Aradığı saat de gecenin bir yarısı, uyku sersemi açıp panikli hocaya cevap veriyoruz, korkuyu siz düşünün!
  Ona da ayrı bir para yolladık. Muskaya da ayrıca yollamıştık. Bir ay geçti, iki ay geçti, biz her defasında hocadan haber gelecek, uzun sürer demişti diye bekliyoruz. Sonra biz arayalım dedik. Aradık telefon değişmiş.. Başka bir siteden ismini bulduk arattık, aradık, kendimizi tanıttık olayı sorduk, yok ben öyle bir şey yapmadım, para da almadım sizden dedi çıktı!
  Sesini biliyoruz medyum hakan, bari böyle yapma. Anlayacağınız, ciddi karaktersiz bir insana para kaptırmışız…

 36. MEDYUM HAVVA’YA ULAŞABİLİYOR MUSUNUZ ACABA?? BİZ İKİ AYDIR BİR TÜRLÜ ULAŞAMADIK DA! PARASINI VERDİK KADIN UÇTU EVLİYALARA KARIŞTI!

 37. PARASINI VERDİĞİMİZ HALDE BİZİ PARA VERMEMEKLE SUÇLAYAN MEDYUM MURAT’A DEKONT, BANKA DÖKÜMÜ NE GEREKİYORSA ATTIK AMA ADAMI İNANDIRAMADIK. SANA NASIL GÜVENECEĞİM DİYOR, ALDIĞI PARAYI ALMAMIŞ GİBİ GÖSTEREREK BİZİ YALANCI ÇIKARIYOR! DOLANDIRICILIĞIN DA BİR SINIRI OLUR! BU MEDYUM MURAT HEM DOLANDIRICI HEM DE YALANCI! ÇALIŞACAKSANIZ VEYA PARA GÖNDERİYORSANIZ ALLAH RIZASI İÇİN YAPMAYIN!

 38. Garibanın parasına nasıl göz dikiyorsanız, o paralar sizden birer birer çıksın inşallah. Medyum Galip denen karaktersiz adam, en zor günümde, kefen parası diye ayırdığım altınlarımı alıp bunlarda büyü var diyerek geri göndermedi!
  Onun yerine bir muska yazdım, altınların daha hayırlı şekilde sana geri dönecek diyerek beni oyaladı. Bir sene geçti üstünden, ulaşamadık tabi kendisine! Muskadan da ne gelen var ne giden! Öylesi bir karaktersiz ki! Ne yaparsın, haram etmekten başka bir şey gelmez elden.

 39. KALPAZAN MEDYUM EMRE!!!!!! İKİ HAFTADIR TELEFONLARIMI ENGELLEMEYE DEVAM EDİYOR! YAPTIĞI BÜYÜLER TUTMUYOR SAHTEKARIN! TUTMADI DERSENİZ ENGELLİYOR BAŞKA NUMARALARDAN AÇIYOR AMA!!! YEMEZLER KOÇ! SENİ HER YERDE REZİL EDECEĞİM!

  1. Medyum Emre benide dolandırdı .kesinlikle güvenmeyin. Parayı alyor sizi oyaliyor sonra msg atıyor sorun çıktı büyü var ,para göndermeniz lazım extra bu büyüyü temizlemezsek işlem yarim kalır dedi sonra sizde çok sorun çıktı büyü içerisinde düğüm atılmış malzeme ve papaz parası istedi extra sonrası da tel ve msg cevap vermiyor sizi engelliyor Sakin Inanmayin! MEDYUM EMRE BİR DOLANDIRICIDIR.ben paramı kapatırdım sizde kaptırmayın

 40. Ah keşke buraya ses kaydı eklenebiliyor olsaydı da medyum selma ile yaşadıklarımı buradan herkese gösterebilseydim! Telefonda hep erkeklerle muhatap eden medyum selma, kendisiyle zor bela konuşturduktan sonra, gönderdiğimiz 3000 liranın üstüne bir de ek danışmanlık ücreti talep etti!
  3000 lira muska, üstüne bir de telefonda 1 soru sordum diye 1500 lira danışmanlık ödeyecekmişim! Böyle şey olmaz selma hanım dediğimde de o zaman muskayı unut, engelliyorum seni dalga mı geçiyorsun sen diyerek telefonu kapattı ve heryerden engelledi. Kadın resmen paramızı gasp edip ortadan kayboldu!

 41. Kaç kişiye aynı numaraları çektiğini bilmiyorum fakat artık buradan ifşa etmek boynumun borcu oldu. Medyum Fatma adı altında faaliyet gösteren bu dolandırıcı birden fazla kişinin kurduğu bir ekip adeta!
  Muska yaptırmak için medyum fatma diye kendini tanıtan şebekeye ulaştık. Güya biz bunu gerçek bir medyum hoca sanarken dolandırıcının teki çıktı. Telefonlara cevap vermemeye veya hep başka kişiler tarafından cevap almaya başlayınca öğrendik ki hep böyle yapıyorlarmış. Oyalaya oyalaya insanları soğutup, en sonunda ya göndermiyorlar ya da her yerden engelliyorlarmış. Aman dikkatli olun.

 42. Yaptırdığımız muskaya ulaşmak ne kadar güç olabilir?! Medyum Doğan isimli dolandırıcı muskamızı bir aydır kargoda olduğunu söyleyerek bizi oyalıyor. Kargo takip numarası değil, hangi firmayla olduğunu bile söylemiyor. Her defasında farklı bir bahane ortaya sunuyor. Bu kadar yüzsüzlük olmaz! Bu gibi insanların yaptıklarını yanına bırakmamak lazım! Her yerde yaptıkalrını anlatıp bundan sonra 1 kişinin bile sana kanmamasını sağlayacağım!!

 43. DOLANDIRICILIK KONUSUNDA RESMEN UZMANLIK GELİŞTİRMİŞ OLAN MEDYUM MEHMET BASİT BİR MUSKA İÇİN GİTTİĞİMDE ÜSTÜMDE PAPAZ BÜYÜSÜ OLDUĞUNU SÖYLEYEREK BENDEN 2000 LİRA PARA ALMIŞTIR! ÜSTÜMDE BÜYÜ FALAN OLMADIĞINI BİLİYORUM HAYATIMDA HİÇBİR ŞEY DEĞİŞMEDİ GİDEN 2000 LİRAM HARİCİNDE! BÜYÜ FALAN YOKTU PARAMI VER DİYORUM, VARDI BOZDUM VEREMEM DİYOR! DOLANDIRICININ ÖNDE GİDENİ!

 44. eskiden böyle seylerin benim basima gelmeyecegini dusunerek basina gelen kisilere uzulurdum ama isin icine girince oyle olmuyormus.. telefizyonlara falan cikanlarla icten ice dalga gecerdim ama medyum kağan dolandiricisiyla tanisinca anladim ki oyle olmuyormus nasil kandirdiysa bir dakika bile dusunmeden istedigi 1000 lirayi hesabina yatirdim olmayan bir muska icin muska falan da gelmedi inanip verdigim paralara yazik yeminle

 45. Hayırlı sabahlar arkadaşlar. Daha önce Medyum Mehdi konusunda yazılan yorumları okumuştum ama insanların kendi sorunları olduğunu ve abartı olduğunu düşünerek dikkate almamıştım. Bunun cezasını çok net çektiğimi söyleyebilirim.
  Muska için medyum Mehdi ile konuşmaya başladık. Kendisi gerekli olan tüm işlemleri yapacağını, bu çalışmalara malzeme gerektiğini söyledi ve güvenerek verdik parasını.
  Muskayı bir haftada yapar yollarım dedi, tamam dedik. Bir haftadan uzun sürdü, bize bir kargo numarası yolladı, 2000 lira para verdik, 2 haftada muska geliyor hadi hayırlısı dedik. Kargodan kutu gelince ailecek şok olduk, adam utanmadan içi boş kutuyu yollamış. Numarası falan değişmiş, nasıl bir ahlaksız nasıl bir rezilse artık yeni numarasındanda engellenmişiz. Hiçbir şekilde ulaşamıyoruz. Hakkında söylenenler doğrudur arkadaşlar, sakın güvenip sözüne kanıp para vermeyin bu adama.

 46. PARASINI GÖNDERDİĞİMİZ MEDYUM OLCAY BİR AYDIR BİR YILDIZNAMEYİ HAZIRLAYAMADI! HER GÜN BUGÜN BİTİYOR DEMESİNE RAĞMEN BİTMİYOR! SON İKİ HAFTADIR TELEFONLARA ULAŞILABİLENE MADALYA TAKACAKLAR RESMEN!! GÖNDERDİĞİM PARALARI HELAL ETMİYORUM!

 47. Selamun aleyküm, Medyum Selma isimli dolandırıcı medyumtan şikayetçiyim herkesin bilip öğrenmesini istiyorum….
  Papaz büyüsü yaptırmak için aradık bu kadını, büyünün etkisini göstermesi için beklememiz gerektiğini söyledi, ne kadar bekleyeceğiz dediğimizde bir ay dedi. Tamam dedik kapattık. Başta parayı alıyor tabi dolandırıcı, yoksa aç kalır. Bir ay geçti etki yok, iki ay geçti etki yok. Üç ayda da yine bir şey görmemeye başlayınca tekrar aradık. Sizin büyü tutmamış dedi hemen. Tekrar yapmamız lazım diyerek para istedi. Öyle şey mi olur dedik, para falan gönderemeyiz deyince hemen yüzümüze kapattı telefonu. Buna aşırı kızsak da yapabilecek bir şeyimiz olmadığından yorum yapmaktan başka çaremiz yok. Medyum selma gibilerini ifşa ederek engelleyebiliriz sadece

 48. Zor günlerimde başımdan geçen en iyi şey olan medyum ali gürsesten allah binlerce kez razı olsun. Eşimin başka birine karşı gönlünün kaydığını öğrendikten sonra medyum ali hocayla çalıştık, bağlama büyüsü yaptırdım tekrar bana dönmesi için, eskisinden çok daha sağlam bir ilişkimiz oldu.
  Bazı arkadaşlar ne kadar sürede etki ettiğini merak ediyormuş. Bir haftadan itibaren etkisini göstermeye başladı. Önce gönlünün kaydığı kişiden uzaklaştı, daha sonra benim dibimden ayrılmaz oldu. Eskisinden daha bağlı bir ilişkimiz var. İnşAllah daha da devamı gelir. Medyum ali gürsesten bu konuda çok memnun kaldım. İlerisi için de her konuda kendisinden başkasını görmeyeceğim artık…

 49. Arkadaş tavsiyesi de olsa araştırmadan kimseye güvenmemek gerekliymiş medyum yakup diye bir dolandırıcıyı yakın arkadaşım sayesinde buldum, vefk yazdırdığını ve kısa sürede geleceğinden çok ilgili hoca olduğundan bahsetti, bende onun sözüne güvenip parasını yollayıp vefk istedim, ne arkadaşımınki geldi ne benimki geldi, araştırıyoruz adama ulaşamıyoruz dolandırıldık hemde ikmiiz de birbirimiz sayesinde dolandırıldık

 50. NE İNSANLAR DOLMUŞ DÜNYANIN ÇİVİSİ ÇIKMIŞ ADAM KENDİNİ UÇAN KAÇAN HOCA SANIYOR ADINI BİLE MEDYUM RAHMAN DİYE TANITIYOR ALLAHIN SIFATLARINI ÜSTLENİYOR RESMEN……. BUNU KULLANIP ALLAHIN SEVGİLİ ALİMLERİNDENİM, İYİYİM BİLMEMNEYİM DİYEREK İNSANLARI DOLANDIRIYOR….. BÜYÜ BOZDUĞUNU SÖYLÜYOR BUNU MUSKAYLA YAPTIĞINI SÖYLÜYOR, YAPTIĞI MUSKALAR BOŞ ÇIKIYOR…. BİZDEN BİNLERCE LİRA ALDI HEM ABİMDEN HEM BENDEN HALA USLANMADI AHLAKSIZ HERİF…

 51. Medyum Hüddam’ın yıldıznamesi internetten alınma yazı çıktı! Bakın şu rezilliğe! Bir sürü bilgimizi verdiğimiz, para döktüğümüz adam yıldızname diye googledan bulduğu sitelerdeki yazıları attı bize! Bunun ağına düştüğüm için kendimi hiç affetmeyeceğim!

 52. Insanların bilinçlenmesi amacıyla bu yorumu yapıyorum sakın ola medyum cüneyt’e güvenmeyin başınızı yakarsınız yaptığı vefkin içinde kullandığı duaların hepsi yanlış çıktı biz bir cami hocasıyla usulüne uygun biçimde vefki açtık, bir sürü dua yazmış yasin suresi falan var ama hepsini yanlış yazmış medyum cüneytin ilminden hep beraber şüphe ettik. Verdiğimiz paraya kesinlikle değer bir iş değildi!

 53. ÖZELLİKLE YURTDIŞINDA YAŞAYANLARI HEDEF ALAN MEDYUM HALUK SİZDEN EURO İLE PARA İSTEYİP VEFKİNİZİ GÖNDERMİYOR! SADECE BENİM DEĞİL ÇEVREMDE SORDUĞUM İNSANLARIN DA BAŞINA BU GELMİŞ SAKIN GÜVENİP DE PARA KAPTIRMAYIN BU DOLANDIRICI HERİFE!!! DİKKATLİ OLUN UYARMADI DEMEYİN!

 54. Ulan senin gibi insanlar nasıl yaşıyor bu dünyada yüzü kızarmadan anlamıyorum! Medyum Muhabbet denen dolandırıcı adam, bize yerim var diyerek güven verdi, biz de adamdır dedik, sözüne itimat ettik! 1000 lira için yaptığına bak! Vefk dediğin şeyi senden daha iyi yapan binlerce hoca bulunur sen hala itlik peşindesin! Boş kağıdı katlayıp yollayınca bizi kandıracağını sanıyor! Rezil herif! Hakkım haram olsun ama seni her yerde böyle afişe edeceğim yaptıklarından dolayı!

 55. arkadaslar sakin ola medyum kenan’a para mara yollamayin sizi yolunacak tavuk olarak goren dolandiricinin teki hic memnun kalmadik kasik buyusu yaptirdik etki falan gormedik, etki etmedi dedigimizde tekrar yaparim ama parayla diyor guvenip para vermeyin tutmuyor ve surekli daha fazlasini istiyor

 56. TATLI SÖZLERLE İNSANLARI KANDIRAN MEDYUP GALİP BİZİ DE TUZAĞA DÜŞÜRDÜ! SEVDİĞİNİ BİR HAFTADA SANA BAĞLARIM DEDİ, BİR AY GEÇTİ KIZLA ARAM İYİCE BOZULDU! PARASINDA DEĞİLİM AMA İNSANIN UMUTLARIYLA OYNAMAK HİÇ HOŞ BİŞEY DEĞİL!!

 57. İsminde bile meymenet olmayan medyum el rashid’in büyüsünde de meymenet yok.. Kandırmacadan başka birşeyi yok adamın! Yerim var diyor yok, büyüm kesin tutar diyor yok, yok da yok! Günlerce bekledik beyefendinin keyfi gelecek de büyümüzü yapacak diye ama yok, tık yok lanet olası heriften! Telefonlarımzıa cevap vermiyor, paramızı iade etmiyor! Yüzsüz dolandırıcının teki! Sakın güvenmeyin!

 58. Evlilik konusunda ailemin baskıları nedeniyle bir türlü olmayan işimizi manevi alemlerin vasıtasıyla medyum ali gürses aracılığıyla çözdük. Büyü konusunda ne kadar şüpheli olsam da medyum ali hoca bu konuda beni ikna etmeyi başardı. Dolandırılanları okudukça çok üzüldüm gerçekten ama iyi hocaya denk gelirseniz cidden başarılı oluyor. Sakın güveninizi ve inancınızı zedelemeyen, iyi hocaları bulmaya çalışın. Ben size medyum ali gürsesi tavsiye edebilirim, siz de iyi hocaları yorumla yazın ki insanların işi kolaylaşsın…

 59. HOLLANDALI MEDYUM MUSTAFA İSTANBULDA ÇIKTI! YAKINIZ DİYE ONA YAPTIRDIĞIMIZ ÇALIŞMANIN AYRICA KARGO PARASINA KADAR GÖNDERMEK ZORUNDA KALDIK UTANMAZ YÜZSÜZ BİR DE BEN SİZE ASLA HOLLANDA DEMEDİM DİYOR MESAJLAŞMALAR VAR BE ADAM! ONLARI GÖSTERİNCE BİRAZ UTANDI TELAFİ EDERİZ DEMEYE BAŞLADI, KARGO PARASINI GÖNDERDİKTEN SONRA BİR AYDIR KARGO YOLLAMASINI BEKLİYORUZ GELECEK GİBİ DEĞİL AMA HADİ HAYIRLISI!!! KAÇ BİN PARAMIZ GİTTİ!!!

 60. Medyum Emreye evlilik büyüsü yaptırdım, günahını almak istemiyorum ama tutmadı… Tutmama sebebinin ne olduğunu bilmiyorum, hocanın nefesinden mi yoksa başka bişeyden midir emin değilim ama memnun kalmadım diyebilirim. Medyum emreye tutmadı dediğimde de pek oralı olmadı… O yüzden bu yorumu yazıyorum…

 61. Selam arkadaşlar benim yaşadığım sıkıntılar çok büyüktü ailem sevdiğimle evlenmeme ikna olmuyordu. Kimisine kötü gelebilir ama bir de hamilelik meselemiz vardı. Aileler bilse bunu kan çıkardı. Iki taraf da çok katıydı bu konuda. Ben medyum ali gürses hocayı internetten buldum. Ikna büyüsü yaptırdım şuanki eşimle birlikte. Iki taraf için de iki ayrı işlem yapıldı. 10 gün gibi kısa bir sürede iki taraftan da istediğimiz şekilde cevaplar gelmeye başladı. Bizim işlemin yapımı bir hafta sürdü. Hocanın duruma yaklaşımı ve ilgisi alakası çok cana yakındı. Abimiz gibi hissettik. Dört dörtlük bir insan ve böyle zor bir durumda bizim yardımımıza koştu bu tür sıkıntısı olan insan çok sırf benim tanıdığım bu ikna konusundan muzdarip 2-3 arkadaşım var o yüzden Ali gürses hocadan bilgi alın derim 0535 590 62 75 telefonu haftasonu bakmıyor sanırım mesai saatlerinde ilgileniyor bilginiz olsun…

 62. İyi Akşamlar Fransa’dan yazıyorum Nişanlımla mutlu ve yolunda giden bir ilişkimiz vardı ama son zamanlarda bana olan tavırları tamamen değişmeye başladı evlenmemize tam 8 ay kala böyle davranması beni şüphelendirmeye başladı hayatında başka birisi olduğunu düşünerek takip ettim ama öyle bir duruma da denk gelmedi . Yazdığım Medyumlar arasında Aşk Ve Bağlama büyüsü denilen bir büyü yapıyorlarmış Aradıklarım arasında tamamen ikna olabileceğim birisi çıkmadı bana önerebileceğiniz Medyum var mı acaba ???? ACİLL YARDIMINIZI BEKLİYORUM.

 63. Melda yorumunu gördüm ve yardımcı olmak istedim daha önce eşimle yaşadığım bir takım sıkıntılarımdan dolayı bulduğum Medyum Olcay ile görüştüm kendisiyle uzun uzun ilişkim hakkında ki bilgileri verdim o kdar yapıcı ve çözüm odaklı konuştu ki hiç tereddüt etmeden söylediği banka adresine 1600 tl parayı geçtim Aradan geçen o kadar zamana rağmen elime ulaşan hiç bir şey olmadı birkaç sefer kendisini aradım bugün yarın göndericem dedi ama ne gele oldu nede giden simdi kendisine ulaşmaya çalışıyorum ne Maillerime cevap alabiliyorum nede telefonlarıma Allah cezanı versin adi dolandırıcı

 64. İyi akşamlar arkadaşlar ben İzmir’ den yazıyorum Uzun yıllardır Üniversiteye girmek istiyorum ve hiçbir zaman bu isteğimi tam olarak gerçekleştiremedim aylarca kurslara gidiyorum gece mi gündüzümü sırf istediğim bölüme girmek için harcıyorum ama sınava girdiğim zaman bir heyecan basıyor fenalaşıyorum ve bildiğim hiçbir soruyu yapamıyorum Geçtiğimiz yıl 2 ay psikolojik yardım aldım ve sınava girmeden önce sakinleştirici aldım ama sonuç yine istediğim gibi olmayınca Annem ile birlikte Medyum araştırmaya karar verdik araştırmalarımızın sonucunda karşımıza Metin hoca çıktı 25 dakikalık bir konuşmada bizi ikna etmeyi başardı .Bununla birlikte bize işlem ücreti olarak tamı tamına 2300 tl gibi bir miktar ücret çıkardı Ödediğimiz günden itibaren de telefonlarımıza asistanı çıkmaya başladı sürekli oyalayıp durdu şimdi aradığımızda o bile çıkmıyor. Sakın bu dolandırıcılara paranızı kaptırmayın

 65. Kaynanamın eşimle aramızı bozmak için yapmadığı numara kalmadı en son numarası da evin çeşitli yerlerine saklanmış vefkler oldu bir kaç arkadaşımla birlikte bu vefklerin ne anlam ifade ettiğini bulmaya çalıştık ama bulamadık En son Medyum Samed ve Medyum Hakan ile iletişime geçtim çok ikna olmadım daha önce Büyü bozdurmak için Medyuma başvuran ve kesin sonuç alan var mı??????

 66. Medyum Olcay Medyum Mustafa Medyum Zamir DOLANDIRICIDIR SİZ SİZ OLUN BU DOLADIRICILARA PARA KAPTIRMAYIN ARKADAŞLAR.

 67. Hakan kardeşim Önay hocadan uzak dur Dolandırıcının önde gideni 4 yıldır birlikte olduğum Nişanlımdan ayrılmak üzereydim başka çarem olmadığı için bu yola başvurdum beni öyle bir kandırdı ki iliğimi kuruttu adi herif şimdi hiçbir şekilde ulaşamıyorum kendisine haram zehir olsun verdiğim para en sevdiklerinden çıksın

 68. 35 yaşında 8 yıldır evliyim uzun bir süre iş kariyeri yapmak için çocuk planını son zamana bıraktık normalde hiçbir hastalığımız yoktu ama 2 yıldır her türlü tedaviye başvurmamıza rağmen çocuğumuz olmuyor. Gün geçtikçe her şey daha kötüye gidiyor sürekli kavga ettiğimiz yetmezmiş gibi kayınvalidemizde bu duruma dahil olması bizi iyice zor duruma sokmaya başladı sürekli evimize gelip saçma sapan konuşup neredeyse ayrılmamız için elinden gelen ne varsa yapmaya çalışıyor. Artık dayanacak gücüm kalmadı en son çare olarak İnternette araştırdım ve daha önce bir çok kez Medyum yardımı ile çocuk sahibi olunabileceğini okudum uzun bir araştırmanın ardından karşıma Medyum Hamza hoca çıktı kendisiyle uzun bir telefon konuşması gerçekleşirdim bana kaynaştırma adını verdiği bire büyü önerdi işlem tutmadığı taktirde para iadesi yaptığını söyleyince ikna oldum ve verdiği hesaba ücreti geçtim aradan birkaç gün geçti ve elime bir zarfın içerside konulmuş şekilde iki adet muska ve dualar ulaştı her gün söylediği her şeyi gerçekleştirdim ama 1 ayın geçmesine rağmen hiçbir sonuca ulaşamadım telefonla aradığımda tekrar bir çalışma göndereceğini söyledi o çalışmadan şüphelendim ve bir hocaya danıştım bana gönderile şeylerin hiçbir anlamı olmadığını ve okuduğum yazıların dua olmadığını söyledi kendisini arayıp bunları söyleyince hakaret etmeye başladı

 69. Medyum Olcay dolandırıcıdır Sakın bu adi düzenbazın oyunlarına kanmayın daha önce kendisine rızık açma çalışması için başvurdum benden 3000 tl para çarptı her seferinde bir bahane buldu İşlem gerçekleşmediği gibi birde dünyanın hakaretini etti şunu Unutma efendi birde diğer taraf var bu yaptıklarının bedeli orada çıkmaz mı sanıyorsun

 70. HİÇ SEVMEDİĞİM BENDEN 15 YAŞ BÜYÜK BİRİSİYLE EVLENMEYE ZORLANIYORUM DAHA ÖNCE HİÇ BÖYLE BİR DURUMA DÜŞECEĞİM AKLIMA GELMEZDİ AMA LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN

 71. 5 YILDIR EVLİYİM EŞİMLE ÜNİVERSİTEDE TANIŞTIK VE EVLİLİKTEN ÖNCE 6 YIL KADAR İLİŞKİMİZ OLDU ARAMIZDA HİÇBİR ZAMAN BÜYÜK TARTIŞMALAR OLMADI O YÜZDENDE İLİŞKİMİZİ RESMİLEŞTİRMEYE KARAR VERDİK AİLELERİMİZİ TANIŞTIRDIK VE BİRİKİMİMİZİ YAPTIKTAN SONRA EVLENDİK EVLİLİĞİMİZİN İLK YILLARINDA HER ŞEY ÇOK YOLUNDA GİDİYORDU AMA 2 YIL ÖNCE EŞİMİN İŞ YERİNDEKİ BİR KADINLA FAZLA İÇLİ DIŞLI OLMASINDAN ŞÜPHELENMEYE BAŞLADIM VE TAHMİN ETTİĞİM GİBİ DE OLDU ZATEN KADIN EŞİME KARŞI BİR HİS DUYDUĞUNU İTİRAF ETMİŞ TABİ EŞİMDE ÇOK DÜRÜST VE ŞEREFLİ BİR KOCA OLDUĞU İÇİN İLK AĞIZDAN BANA BUNU ANLATMA GEREĞİ DUYDU EPEY UZUN BİR SÜRE BU PARANOYAK KADININ BİZİ AYIRMA NUMARALARI İLE UĞRAŞTIK BİR ARA VAZGEÇTİĞİNİ DÜŞÜNDÜK AMA BAKTIK BÖYLE OLMAYACAK BAŞKA BİR YOL BULMAYA KARAR VERDİK BİR SÜRE AYRILMIŞ NUMARASI YAPTIK EŞİM İŞİNDEN AYRILDI AMA KADIN HER SEFERİNDE ULAŞMAYI BAŞARINCA EN SON ÇARE OLARAK MEDYUM ARAŞTIRMAYA KARAR VERDİK ARAŞTIRMALARIMIZ DOĞRULTUSUNDA BİZE EN ÇOK MANTIKLI GELEN MEDYUM ALİ GÜRSES HOCA İLE GÖRÜŞTÜK BU GİBİ OLAYLARDA KARA BÜYÜ ADI VERDİĞİ BİR BÜYÜ ÖNERDİ İŞLEMİN BAŞINDA İTİBAREN SÖYLEDİKLERİNİ BİR GÜN BİLE AKSATMADAN YAPMAMIZ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ VERDİĞİ TALİMATLARI HER GÜ HARFİYLE UYGULAMAYA BAŞLADIK İLK ZAMANLAR DEĞİŞİM GÖRMEYİNCE DAHADA ENDİŞELENMEYE BAŞLADIM FAKAT YERSİZ OLDUĞUNU EN SON ZAMANLARDA ANLADIM TABİ UZATMAYAYIM KADIN HAKKINDA BİR ÇOK ŞEY ÖĞRENDİK DAHA ÖNCE AKIL HASTANESİNDE PSİKOLOJİK DESTEK ALDIĞINI VE EŞİMİN ESKİ KOCASINA BENZEDİĞİ İÇİN PEŞİNİ BIRAKMADIĞI GİBİ AYNI ZAMANDA İŞLEME DEVAM ETTİĞİMİZ POLİSE BAŞVURMADIK İŞLEM SONUCUNDA GELİŞECEK DURUMA GÖRE NET BİR YAPTIRIMA GİTMEYİ DÜŞÜNDÜK KADI HİÇ DURMADIĞI GİBİ İYİCE SAÇMALAMAYA BAŞLASA DA İŞLEMİN SON HAFTALARINA DOĞRU YAVAŞ YAVAŞ PEŞİMİZİ BIRAKTI DAHA NE BADİRELER ATLATTIK AMA HEPSİNİ YAZMAYA VAKİT OLMADIĞI İÇİN BÖYLE BİR ÖZET GEÇMEK İSTEDİM. ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİM Kİ EĞER ŞU AN KOCAM İLE MUTLUYSAM SİZİN SAYENİZDE HOCAM ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN SİZDEN İLETİŞİME GEÇMEK İSTEYEN ARKADAŞLARA KESİNLİKLE ÖNERİRİM SİZE OLAN VEFA BORCUMU BÖYLE ÖDEMEK İSTEDİM

 72. Merhaba arkadaşlar İstanbul’dan yazıyorum 10 yıldır evliyim yıllardır iki kız çocuğumla birlikte bana çektirmediği eziyet kalmadı ayrılmak istediğimi söylediğimde beni kızlarımı almakla tehdit ediyor. Artık ne yapacağımı bilemiyorum yıllardır bu işkencenin içinde doğru düzgün iki kız evladı yetiştirmeyi başardım ama bu şerefsizin yaptığı son adiliğe dayanamıyorum evine bir gram katkısı olmadığı yetmezmiş gibi hayatında başka bir kadın olduğunu öğrenince kan beynime sıçradı. İlk zamanlar nasıl davranacağını gözlemledim ve birkaç kez takip ettim tanıştığım güne lanet olsun dedirtti en son çare olarak bu yolu gördüğümde Medyum Ali Gürses hocaya başvurdum kendisiyle epeyce konuştuk Allah bin kere razı olsun kesmeden her söylediğimi çözüm odaklı bir şekilde dinledi Kendisinden bu adi adamdan kurtulmak için soğutma büyüsü yapmasını istedim bana bu işlemin kesin sonuç vereceğini ve yaklaşık 1 ay kadar sonra işlemin sonuç göstereceğini söyleyince ikna oldum ve söylediği adrese parayı geçtim iki gün sonra elime 2 adet muska ile 4 adet malzemeden oluşan bir kargo ulaştı. Söylediği talimatlar doğrultusunda her gün işlemi yapmaya devam ettim aradan geçen 3 haftalık süreç içerisinde sonuç beklediğimden de hızlı bir şekilde netleşmeye başladı Şu an benden boşanmak istediğini söylüyor Allah tuttuğunuzu altın etsin hocam

 73. 32 yaşındayım bu yaşa kadar hiç kız arkadaşım olmadı kız arkadaşı bıraktım sosyal hayatın içine bile giremedim babamı genç yaşta kaybedince annemle beraber babaneme yerleşmek zorunda kaldık babanemde çok aksi ve inatçı birisi olduğu için eve giriş çıkış saatlerimize arkadaşlarımıza hemen hemen hayatımızla ilgili alacağımız bütün kararlara karıştı. Asosyal bir insana dönüşmek zorunda kaldı bir çok kez bu durumdan kurtulmak için çabalamaya çalıştım ama her zaman rahmetli babamın kardeşleri tarafından batırıldım artık dayanacak gücüm kalmadı en son bir umut bu yola başvurdum Medyum Mehdi ile iletişime geçtim yıllardır çektiğim bu çilenin bir an önce son bulması için bana bir büyü önerdi bu işlemi sonucunun 2 ay kadar sonra belli olacağının garantisini verdi işleme başlamak için söylediği gibi hesap adresine parayı yatırdıktan sonra ortadan tamamen kayboldu

 74. Ne yazık ki dolandırıldınız Gizem Hanım daha önce Metin hocaya rızık açma büyüsü için başvurdum ama beni bir güzel kandırdı ve tamı tamına 2500 tl paramı çarptı hala ulaşamıyorum en sevdiklerinin canı yansın

 75. Kaynanamla görümcem evliliğimizin ilk yıllarından beri bizi ayırmak için bir çok şey yaptılar ama her seferinde yaptıkları kötülükler ellerine ayaklarına dolandı eşimle yakın bir arkadaş ortamında tanıştık ve uzun süre arkadaşlık yaptık sonra birbirimize karşı bir şeyler hissettiğimiz anlayınca bu ilişkiye farklı bir boyut kazandırmak istedik uzun süre sevgili olduk o zamanlarda en ufak tartışmamızı bile hatırlamam ne zaman ki ailelerle tanışma faslına geldi her şey sarpa sarmaya başaldı ne benim ailem nede eşimin ailesi birbirlerine tam olarak ısınamadılar ama biz birbirimizi sevdiğimiz için bu duruma çok kulak kabartmadıkta diyebilirim Eşimin annesi bu durumu sürekli koz kullanmaya başladı ve her fırsatta benimle uğraşmaya devam etti tabi en sonunda bu olayın içine görümcem ide dahil edince her şey iyice kötüleşmeye başladı sadece bununla kalsa yine iyi yüzüme hiç bir şeyleri yok ama arkamdan eşime benim hakkımda yalan yanlış ne varsa anlatıyorlar en son yaptıklarıyla vaktimin geldiğini iyice anlamış oldum ve eşimin üzerinde bulduğum muskayı bir hocaya sordum bana eşime büyü yapıldığını söyledi ne kadar bu gibi şeylere inanmasam da yaptıklarını yanlarına bırakmamak için Muhabbet hocaya başvurdum bana yapacağı büyünün evde bet bereket açacağını ve bir daha hangi büyüyü yapmaya çalışırlar ise hiçbir şart ve koşulda tutmayacağını söyledi işleme onay verdiğim günden itibaren hiçbir şekilde gelişen bir şey olmadığı gibi hiçbir fırsatı kaçırmıyorlar bu dolandırıcıya paranızı kaptırmayın

 76. MEDYUM TİBET DENEN SAHTE HOCAYA PARA KAPTIRDIM BENDE 1200 TL %100 GARANTİ OLMAZSA İADE DİYEREK PARAYI ALDIKTAN SONRA ENGELLEDİ SONRADAN ÖĞRENDİMKİ ESKİDEN MEDYUM OKTAYMIŞ İSİM DEĞİŞTİRMİŞ SİTESİNDEDE MİLLETE LAF SÖYLEYİP KENDİSİNİ DÜNYANIN EN GÜVENİLİR MEDYUMU GİBİ ANLATMIŞ AMA ARAŞTIRINCA ZATNE HAKKINDA BİR SÜRÜ ŞİKAYET VAR ADI DA TİBET BİLE DEĞİL ALLAH KORKUSU YOK BUNUN

 77. Üniversite sınavında istediğim başarıya ulaşamadığı ve her yıl boşuna dershane özel ders parası vermekten illallah geldiğinden Annem ile arayış içerisine girdik annemin yakın komşusunun önerisi ile Medyum Duygu hoca ile bir telefon görüşmemiz oldu kendisi bu süreç içerisinde bana elinden geldiğince yardımcı olacağını ve sınavda istediğim yeri kesin olarak tutturabileceğimin garantisini verdiği çalışmayı zar zor 2 haftanın sonunda gönderdi kendi ismi yerine Aydın Taner adından birisinin bu kargoyu elime ulaştırması zaten şüphelenmeme sebep olmuştu birde söylediği tarihte işlemin tutmaması beni iyici tedirgin etti daha kapsamlı bir araştırmada ne mal olduğunu öğrendim aman diyeyim uzak durun arkadaşlar

 78. Kardesim yorumun gercekten dogrumu defalarca dolandırıldım işlemın sonucunu kesınlıkle aldın mı bılgılendırırsen sevınırım.

 79. Merhaba ben İzmir’dan yazıyorum 5 yıldır birlikte olduğum erkek arkadaşımı evliliğe ikna edemiyorum Bu konu açıldığı zaman birden başka konuya geçiyor yada geçiştiriyor dayanacak gücüm kalmadı çevremdek herkes evliliğimizin ne zaman olacağıyla ilgili sorularıyla sık boğaz etmelerinden çok sıkıldım süreci hızlandırabilmek istediğim’dan Medyum hakan hocayla iletişime geçtim kendisi anlayışlı ve kibarlığıyla ben i etkileyip paramı almayı başardı ama ortada ne gelen var nede mail olarak atacağının garantisini verdiği bir dua haram zehir olsun verdiğim para

 80. MEDYUM İSA DA SAHTEKAR BİR DE MEDYUM FİDAN VAR İKİSİNİN DE BU İŞLE ALAKASI YOK REKLAM VERMİŞLER PARAYLA EN ÜSTTE ÇIKIP AKIL ÇELİYORLAR DİKKAT EDİN

 81. Medyum ömer aydın da dolandırıcı arkadaşlar vefk diye fotokopi kağıt yolladı şimdide telden engellemiş şarlatan dikkat edin google a reklam vermiş parayla en üstte çıkıyor o yüzden ağına düşebilirsiniz

 82. kısmet kapalılığı için başvurduğum medyum olcay tarafından dolandırıldım bende 6 aydır herşey bu şerefsiz yüzünden dahada kötüye gitti sonradan araştırınca öğrendimki hakkında yüzlerce şikayet var uzak durun

 83. Öncelikle bu siteyi kurarak bizlere de söz hakkı tanıdığınız için teşekkürler Medyum Özge ve Medyum Kadriye ye para kaptırdım ben de ikisi de ortak çalışıyormuş sonradan öğrendim sürekli isim değiştirdiklerinden haklarında pek olumsuz bir şey göremiyorsunuz ama buraya yazmak istedim ne kadar insanı kurtarsam kardır

 84. medyum saliha.com bu kadın sahtekar dır paramı aldı bir daha telefonlarıma cevap vermedi sitesine kimse inanmasın …en sonunda hakret ediyor rahatsız etme diye

 85. Merhaba arkadaşlar bende Medyum Hüseyin hoca tarafından dolandırıldım uzun uzun anlatmayacağım ama bu kadar büyük bir vicdansızlık gerçekten insanlığa sığmaz allh büyük bana yaptığın sözde Rızık çalışması inşallah çoluk çocuğunun bedeninden çıkmasını diliyorum

 86. İyi akşamlar geçtiğimiz ay Medyum Deniz hocayla görüştüm kendisi iş yerimde yaşadığım sorunları çözebileceğine dair sözler verdi. İşlemin başarısız olma durumunda bana para iadesi veya çalışma tekrarı yapacaktı. Söylediği hiçbir sözü yerine getirmedi. Hala aynı problemleri yaşamaya devam ediyorum bu nasıl vicdansızlıktır ayıp

 87. Geçtiğimiz sene eşimle tartışmalı bir ayrılık yaşadım aylardır tehditleri yüzünden sokağa çıkamaz hale geldim ülkede kanun yok ki bunlara çözüm bulsun sokakta başıma gelebilecek yani açıkcası ölmek istemiyorum bir ailenin tek kızı olduğumdan bana sahip çıkabilecek bir tek babam var. Soğutma büyüsünün işe yarayabileceğini düşündüm görüştüğüm Hocalar bana kesin sonucc önerside bulundular ama kimi parayı peşin istiyor kimi işi baştan sağma yapacağa benziyor yardımcı olacağını düşündüğüm bir Medyuma ulaşamadığımdan kime danışabilirim bilemiyorum..

 88. Oğlum 7 yaşında geceleri belli saatlerde uykusundan uyanıp evin çeşitli yerlerinde gezmeye başlayınca durumdan şüphelenmeye başladım Hanımla doktora götürdüğümüzde uyur gezer olabileceğiyle ilgili tespitlerde bulundular çözümü olamayacağını bildiğimizden aklımızın erdiği kadarıyla Medyum Ramazan hocaya ulaştım kendisi papaz büyüsü adında bir çalışma önerdi hanım söylediklerini yerine getirmeside bir işe yaramadı para iadesi istiyoruz ama onuda yapmıyor..

 89. Selam Medyum Kenan’ın başka bir telefon numarası yada adresini bilen var mı ?? Allah rızası için versin bana aşk ve bağlama işlemi yapacağının sözünü verdiği halde 2 hafta gelen giden olmadı ısrar edince her yerden engelledi

 90. İyi akşamlar bende Medyum Ayhan hocanın vaadlerine inandım Nişanlımla barışabilmek için Aşk ve bağlama çalışması yaptırdım söylediği ve çalışmanın gidişatı ile ilgili verdiği bir takım dua vs hiçbir işe yaramadı verdiğim parayı iade edeceğini söylemişti onu da etmedi

 91. MEDYUM HALİME HOCA GERÇEKTEN ONURSUZ GURURSUZ SAHTEKARIN TEKİ NİŞANLIMIN BENİMLE BARIŞMASINI İSTEDİĞİMDEN AŞK VE BAĞLAMA ÇALIŞMASI YAPTIRDIM İLK HAFTANIN SONRASINDA EK PARA İSTEDİ ONUDA GÖNDERDİM ARADAN 35 GÜN GEÇTİ SÖYLEDİKLERİ TUTMAYINCA PARAMI VERECEKTİ ONUDA VERMEDİ TELEFONLARIMI DA AÇMIYOR

 92. Selam arkadaşlar dikkat edin Medyum Dolunay geri dönmüş eskiden dolandırılmıştım 4-5 sene oluyor sonra ortadan kaybolmuştu şimdi tekrar görmeye başladım internette reklam veriyor aynı kişi sesinden tanıdım ben ve arkadaşım 2000 tl para kaptırmıştık uzak durun

 93. 45 yaşındayım kızımın erkek arkadaşı uyumsuz ve kızımı bizden uzaklaştırmak için elinden geleni yapıyor koyduğu kurallar ve baskılar yüzünden kızımın psikolojisi iyice bozuldu bizden bu durımu çözüme kavuşturabilmek için Ali beye soğutma büyüsü yaptırdık yaptırdığımız çalışma 2 hafta içerisinde sonuç verdi inanılması güç ama bu kadar kısa sürede bana sunduğu çalışmamın başarı göstermesi gerçekten allah razı olsun 05355906275 telefon numarası iletişime geçmek isterseniz arayabilirsiniz

 94. medyumsennur.net te büyü yaptırdım olmadı kadın meğersem erkekmiş dolandırıcı arkadaşlar hiç bir işlem yapmıyor

 95. medyum beytullah a para gonderdim 2 gundur ulasamiyorum uzak durun ve daha once dolandirildigim sahislar medyum sennur, medyum hizir dikkat edin

 96. medyum emine hoca hakkında birçok yerde şikayet var para göndermedim ama bu kadar şikayet olması normal değil belirtmek istedim

 97. Selam arkadaşlar bende birçok kişiye para kaptırdıktan sonra en son birçok yerdeki olumlu yorumlardan ve Halk tvdeki röportajını gördükten sonra Medyum ali hoca ile işleme karar verdim ilk başta telefonda görüştük ama sonrasında hep mailden iletişim kurduk verdiği sürede kargoyu gönderdi talimatı iletti ve süreç başladı hiç umudum olmamasına rağmen 2. hafta civarında etkilerini görmeye başladım ve şu an bu satırları yazarken çalışma biteli 3 ay olmuş durumda emin olmak istedim o yüzden bu kadar bekledim 9 aydır görüşmediğimiz adam geri döndü ve çok bağlı bir şekilde şu an evlilik yolunda ilerliyor ilişkimiz bunları rüyamda görsem inanmazdım ben vefke göre daha hızlı sonuç verdiği için papaz büyüsü yaptırmıştım benimde işlemlerim vardı ve onları da doğru bir şekilde uyguladım sonunda doğru hocayı buldum yani zaten herkes yazmış ama ben de yaşadığımı yazmak istedim yol göstermesi açısından. medyumalibey@gmail.com mail adresi

 98. Medyum oktay ve medyum tibet aynı kişi sürekli isim değiştiriyor gerçek adı Doğukan arkadaşlar aman dikkat

 99. Herkese iyi akşamlar, bu yorumu annemin isteği üzerine özel olarak yapıyorum. Kendisi bilgisayar konusundan anlamadığı için benden bu yorumu yapmamı istedi.
  Bu sitede veya başka bir yorum sitesinde, tam olarak hatırlayamıyoruz, Medyum Ali Gürses’I öven bir yorum görmüştük. Onun üzerine biz de çalışmaya karar verdik. Medyum Ali Hoca’nın bize verdiği muskanın etkisinden bahsetmek istiyoruz.
  Bir aile dostumuzun kismeti için yaptırdığımız muska bir ay içerisinde nişana vesile oldu. Allah medyum ali hocadan razı olsun demekten başka bir şey demeyeceğim. Bu o kadar mucizevi bir şeydi ki, yine allah gücünü böylece gösterdi. Buna vesile olan ali hocaya da inşallah allahım cennetinden iyi bir yer ayırır.
  İnternet ortamında sahteleri de mevcut o yüzden telefonunu da yazmak isterim
  0535 590 62 75
  Site adresi medyumali.com

 100. Merhaba Kemal bey, yorumunuza istinaden yazıyorum. Ben çok kötü durumdayım. Ve bu hoca ile çalışmak istemek ile istememek arkasındayım. Hakkında kötümyorum okumadım ama yine de kaldırılmaktan korkuyorum. Zengin biri değilin aldığım ücret asgari. Ve bunun yarısı borca gidiyor. Sizden Allah rızası için bu yorumunuzun doğru olup olmadığını öğrenecektim. Gerçekten doğrumu. Acil cvp lütfen

 101. Medyum Umut Pak’a is verdim para gonderdim fakat ne cevap veriyor ne de birsey oldu. Hafta da 1 zor merhaba yazicak vakti oluyormus surekli oyaliyor surekli yalanlar soyluyor. Yaziklar olsun. Tam bir laf cambazi kendisi! Kesinlikle itimat etmeyin derim sonra cok uzulursunuz.

 102. Gerçekten bana güvenilir bir medyum lazm öğrenciyim parayı zar zor buluyorum zaten bana onerebileceginiz düzgün bir medyum var mı butcemde kısıtlı benden öyle 700-800 TL para istemesinler mumkunse

 103. Ankara medyum Semih, parayı alıp fal bakmıyor bir de üstüne eksik yatırdınız i, tamamlayın bakalım diyorlar. Dolandırıcı, kesinlikle inanmayın

 104. Arkadaşlar bu süryani medyum, ermeni medyum gibi şeylere inanmayın garip garip Türkçe olmayan isimlerle sözde hoca olduğunu iddia eden bir grup var sürekli isim ve telefon değiştiriyorlar ne süryaniler ne ermeni daha önce dolandırıldım bilginiz olsun

 105. Medyum Vedma rana denen kadının medyumlukla alakası yok %100 garanti verdi 1800 tl para gönderdim hiçbir sonuç almadığım gibi kendisine ulaşmakta da çok zorluk çekiyorum

  1. Arkadaşlar zaten yazmış Kemal dediğiniz arkadaş yorumunu hala gerçek mi gerçekten başarılımı gibi yorumlar yapmışsınız adamın işi gücü bırakıp burayı takip edip sizin yazdıklarınıza cevap vereceğini sanmıyorum yazmış zaten yazacağını ben de Ali beyle papaz büyüsü şeklinde 21 günlük bir çalışma yaptım (vefk de vardı ancak süresi daha uzundu) ve verdiği sürede başarı gerçekleşti benim de yapmam gereken uygulamalar vardı onları da uyguladım tabi
   Ali hoca nın telefonu sitesi maili her şeyi senelerdir aynı zaten yorumlardan da görebilirsiniz 5 sene önceki yorumda bile aynı numara verilmiş artık öyle bir hale gelmişki bu sektör insanlar her ay isim ve telefon değiştirip ortadan kayboluyorlar böyle bir ortamda iyi ki Ali hoca ile çalışmışım diyorum
   05355906275 telefonu en azından bir bilgi alın derim kendi konunuzda.

 106. medyum asuman bana dedi eşinin hanesinde büyü var onu kaldırmam lazım sonra korumaya alacam dedi ve seni eşinle bağlama yapacağım dedi hepsine 2300tl (Buket Cilve) adına gönderdim western uniondan parayı aldı sonuç sıfır telefonlarıma cevap vermiyor

 107. Medyum Celalettin iki adet vefk siparişimi göndermedi. Bu siparişlerden biri bana ait değildi. Keşke o da bana ait olsaydı bu kadar umursamazdım ama ben araştırdım buldum diye bana güvenerek vefk yaptıran kişileri de mağdur ederek beni mahçup etti.
  Ben artık bu vefklere gelmedi gözüyle bakıyorum, arkadaşımın parasını da cebimden geri vereceğim.
  Zor durumda duygusal boşluğuma geldi doğru düzgün araştırma yapmadan buna güvendim, çok pişmanım.

 108. Merhabalar, Medyum Kağan ile yapmış olduğum büyü çalışmasından memnun kalmadım. Bu kişinin yaptığı büyü çalışmalarının etkisi çok şüpheli. Büyü hakkında sorularıma tatmin eder cevaplar vermiyor. Özellikle konu kullanılan malzemeler olduğunda hep geçiştiriyor.

  Bağlama büyüsü yaptırmıştım, başlangıçta dediği yöntemi iki kere değiştirdi. Her gün kafaya göre bir şey salladı. Bakalım tutacak mı, sonucu da 3 ayda alırsın dedi. Çok uzun bir süre söyledi, yaklaştım üçüncü aya ama henüz bir belirti yok.

 109. Hayırlı geceler dilerim, sıkıntısı olanlar inş. Deva bulur kısa zamanda.
  Medyum Muhabbet ile çalışma yapmış biriyim, bu çalışmanın etkisini hiçbir zaman göremedim çünkü bu dolandırıcı medyum vefkleri yollamaya tenezzül etmedi.
  Numarasını değiştirdiği zaman isminin tertemiz olacağını düşünüyor ama yanılıyor. Göndermediği vefkleri her yere yazacağım ifşa olana kadar.

 110. Merhaba arkadaşlar.
  Medyum Ali Gürses ile ilgili görüşlerimi bildirmek isterim. Olumlu yorum yapılıyor mu bu siteye bilmiyorum ancak eğer yapılıyorsa insanlara yardımcı olmak amacıyla yaşadığım İYİ deneyimi paylaşacağım. Çok kişiyi okudum herkes ağlıyor, dolandırıcılar türemiş piyasada bir sürü insanı mağdur ediyor, ben de zamanında bu dolandırıcılardan çok çekmiş biri olarak iyi hocaları tavsiye etmenin boynumun borcu olduğunu düşünüyorum.

  Medyum Ali Hoca ile çalışmamın geçmişi iki seneyi buluyor galiba. 0535 590 62 75 telefonundan ulaşmıştım. İki senedir hem kendim hem akrabalarım için bir sürü vefk yaptırdım ve her birinden memnun kaldım. Bir defa bile sorun yaşatmadı. Bir haftada teslim etti hepsini, bazen benden kaynaklı sıkıntılar çıkmış olmasına rağmen onları da sorunsuz bir şekilde çözdü.

  Etkileri kişiden kişiye ve işten işe göre değişiyor. Benim yaptırdığım vefklerde bir günde tutan da oldu bir ayda da oldu. Ama hepsinden sonuç aldım. Bu yüzden zaten gönül rahatlığıyla Medyum Ali Hoca’yı önerebiliyorum. Bir tutsa iki tutsa psikolojik derdim ama hem ben hem akrabalarım için yapılan hepsi sorunsuz şekilde tuttu bugüne kadar.

  Allah kendisinden razı olsun diyorum. İlgili ve alakalı bir hoca. Bunun dışında ihtiyacı olanlara ve sıkıntı yaşayanlara tekrar şifalar diliyorum. Allah büyüktür arkadaşlar, sabrederseniz ve çözüm için çaba gösterirseniz sonuç alırsınız. Sakın umutsuzluğa kapılmayın, sadece biraz sabredin ve yaradana güvenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir