Hollanda Medyum Hocaları

İnsanlar, günümüzde ilerleyen teknolojiye rağmen halen kendilerini karanlık bir yerde hissetmektedir. Sıkışıp kalmış, çözüm bulmakta zorlanan kişiler teknoloji ve bilimden çare bulamazlar. Onların manevi dünyalarını aydınlatan ve sıkışıp kaldıkları yerlerden çıkartan Hollanda medyum hocaları, insanlara manevi huzuru sağlar.

Teknoloji ve tıp ne kadar gelişirse gelişsin bunlar insanların ancak maddi olarak beklentilerini karşılar. Bir yerden bir yere daha hızlı gitmek, daha hızlı irtibat kurmak genellikle maddi bir beklentidir. Ancak insanlar hem maddi hem de manevi olarak ihtiyaçları bulunan canlılardır. Manevi olarak beklentilerini karşılamayan kişileri ise soluğu medyumların yanında almaktadır.

Medyum hocalar, insanlara yaptığı büyü işlemleri ile yardımcı olmaya çalışır. Elbette sadece büyü yapmazlar. Onların güçleri çok daha büyüktür ve gelişmiştir. Bu anlamda insanların isteklerini karşılayabilmek için muska hazırlamak, geçmiş ve gelecekten bilgi aktarmak gibi farklı işlemlerde yaparlar. Ancak yaptıkları işlemlerin çoğu büyü ile alakalıdır. Dünya üzerinde büyü 3 çeşit sınıfta ele alınır.

  1. Ak Büyü

Ak büyüler, Hollanda medyum hocaları tarafından yapılan büyülerdir. Bu büyüler, iyi bir niyet taşıdıklarından dolayı her hocanın rahat bir şekilde yapmayı kabul ettiği büyülerdir. Karşıdaki kişinin ve büyü yaptıran kişinin iyiliği ön plana çıkar. Evlilik, çocuk sahibi olma, barıştırma, bağlanma gibi büyüler bu kapsamda el alınır.

  • Kara Büyü

Kara büyüler bazı hocaların yapmayı kabul ettiği ve bazılarının yapmayı kabul etmediği büyülerdir. Kötü bir niyet ile yapılırlar. Bu tür büyülerin geri dönüş şoku ile nadiren karşılaşılır. Büyüyü yetenekli bir kişi yapmalıdır ki herhangi bir yan etkisi çok az olsun ve görülsün.

Kara büyü olarak adlandırılan büyüler erkeklik bağlama büyüsü, ayırma büyüsü, intikam büyüleri, soğutma büyüsü gibi büyülerdir. Karşıdaki kişilere zarar verecek olan bir büyüdür. Zararlar genellikle manevidir.

  • Kırmızı Büyü

Kırmızı büyüler Hollanda medyum hocaları tarafından pek kabul görmeyen büyüdür. Bu tür büyüleri yapacak yetenekli medyumlar bulunsa da bunları yapmayı kabul edecek olan medyum sayısı çok azdır. Büyülerde dikkat çeken özellik işlem sonucunda ölüm, sakatlık vb. olayların sıklıkla görülmesidir. Bu nedenle kesinlikle kötü niyetli bir büyüdür ve etkileri de çok büyüktür. Geri dönüş şoku gibi olumsuz şeylerin yaşanmasından dolayı yapılması pek tercih edilmez.

Medyumlar tarafından yapılan büyü işlemlerinde dikkat edilmesi gereken nokta büyüyü yapacak olan medyumların seçimidir. Medyum hocalar seçimi konusunda son derece başarılı olmak zorunludur. Aksi bir halde Hollanda medyum hocaları tarafından yapılan büyü işlemlerinde geri dönüş şoku yaşanır ve büyü sahibini geri bulabilir. Dolandırıcı hocalardan kaçınmak bundan dolayı çok önemlidir.

Web sitemizde sizleri geri dönüş şokundan korumak için doğru hocaya yönlendirecek pek çok değerli yorum mevcuttur. Bu yorumlar ile hocalar hakkında detaylı bilgi öğrenilebileceği gibi onların yaptığı işlemlerde öğrenilebilir. Sizler de yorumları okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir