Kilit Büyüsü Nedir?

Büyüler yapılırken büyü yöntemleri ve medyum hocanın nefes gücü çok önemli bir rol oynar. Kilit büyüsü gibi büyü çalışmalarında özellikle önemli olan nefes gücü mutlaka yüksek olmalıdır. Bu gibi büyüler doğrudan insanların iradesini etkileyen çalışmalar olduğu için dikkatli ve düzgün şekilde yönlendirilmelidir. Medyum hocalar, nefeslerini ve enerjilerini en iyi şekilde yönlendirerek, kilit büyüsünden tam anlamıyla verim alır.

Büyüde kullanılan yöntemler bambaşka bir konudur. Büyü yapılırken, medyum hocaların her şeyden önce kişilerin enerjilerini incelemesi gereklidir. Bu inceleme sırasında, her insanın farklı bir enerji alanına sahip olduğu unutulmamalıdır. Tam da bu nedenle, etkili ve hızlı tutan bir kilit büyüsü yapabilmek için mutlaka kişiye özel bir büyü yöntemi tercih edilmelidir. Medyum hocalar, eğitimleri sırasında hangi yöntemleri kullanacaklarını öğrendikleri için bu konuda gereken her şeyi doğru şekilde yapacaktır.

Tüm bunlara ek olarak, kilit büyüsü yapılırken medyumun tecrübeli olması da ciddi bir rol oynar. Gerçek bir medyum hoca, kilit büyüsü sırasında yerine göre kendi tecrübesini kullanarak pek çok farklı konuda maneviyattan destek alabilir. Bu destek ile birlikte, elde edilen büyü tesiri çok daha yoğun olur ve kişilerin daha yüksek bir bağ kurması sağlanır. Medyumlar, bu aşamaları en iyi şekilde yerine getirerek insanların isteklerinin yerine gelmesine vesile olur.

Kilit Büyüsünde Havas İlmi Önemlidir

Kilit büyüsü yapılırken manevi ilimlerin çok önemli bir parçası olan havas ilmi mutlaka kullanılmalıdır. Bu ilim sadece bu büyüde değil, manevi alemlerle alakalı neredeyse tüm çalışmalarda karşımıza çıkmaktadır. Doğru şekilde kullanılmaması durumunda insanların isteklerinin olmayacağı, mutlaka profesyonel bir yol izlenmesi gereken havas ilmini öğrenmek de fazlasıyla zordur.

Havas ilmi sadece el verme adı verilen, nesilden nesle aktarılan bir yöntem ile öğretilir. Kilit büyüsü yapan bir medyum hoca mutlaka bu şekilde ilerlemiş olmalıdır. Aksi takdirde, bu büyüden herhangi bir etki alabilmek mümkün değildir. Yine aynı şekilde, havas ilminde uzmanlık edinmemiş bir medyumun bu büyüde başarılı olması sadece tesadüf eseri gerçekleşebilir.

Her İlim Büyülerde Gerekli Olabilir

Medyum hocalar, tesirli bir büyü yapabilmek için sadece havas değil daha sayısız ilim konusunda bilgi sahibi olmalıdır. Havas, bu alanda sadece bir temel niteliğindedir. Her şeyin temelinde bu ilim yatıyor olsa da bunun dışında daha pek çok konuda da bilgi sahibi olmak önemlidir. Bu durum sadece kilit büyüsü için değil tüm diğer büyü çalışmaları için de aynı ölçüde geçerlidir.

Tarih boyunca yapılan tüm büyülerde sayısız ilim kullanılmıştır. Büyü, başlı başına bir ilim işidir. Bu nedenle, bu alanlarda bilgi sahibi olmayan ve kendini geliştirmeyen kişilerin büyü yapması mümkün değildir.

Kilit büyüsü yapan medyumlar da dahil, tüm medyumlar ile ilgili sitemize gelen yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir