Medyum Seçiminde Dikkat Etmek Gerekenler Nelerdir?

Etrafta medyum olduğunu iddia eden pek çok kişi bulunuyor olsa da bu mesleği yapmak düşünüldüğü kadar kolay bir şey değildir. Antik çağlardan bu yana sadece çok ciddi eğitimlerden geçen kişilerce yapılabilen medyumluk mesleğinde mutlaka profesyonellerle çalışmak gerekir. Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenleri bilen bir kişi, dolandırıcılardan veya amatör medyumlardan işinin ehli olanları nasıl ayırt edeceğini net şekilde bilecektir. Bu sayede, yapılacak işlem her ne için olursa olsun net ve etkili sonuçlar alınabilmesi mümkündür.

Gerçek bir medyumun yapacağı sayısız alternatif çalışma bulunabilir. Bu büyü yöntemleri medyumlara üstatları tarafından el verme yöntemi ile aktarılmıştır. Gerçek medyum hocalar, çok eski çağlardan beri bunları kullanır, yeri geldiğinde üzerine kendilerinden bir şey katarak gerekli çalışmayı en iyi şekilde yapar. Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenleri bilen bir kişi bu gibi durumlarda kimi tercih etmesi gerektiğini net olarak bilecektir.

Hangi medyumla çalışmanız gerektiğini değerlendirirken ilk olarak o kişinin eğitimine bakmanız tavsiye edilmektedir. Özellikle, Havas gibi çok eski ilimler konusunda uzmanlığı medyum hocanın en önemli özelliklerindendir. Bu konuda uzman olan bir medyum pek çok büyüde kesine yakın oranda başarı elde edebilir. Yine bunlara ek olarak, medyumun tecrübesi ve ne kadar süredir manevi alemlerle içli dışlı olduğu da mutlaka hesaba katılmalıdır.

Gerçek Medyumlara Kolayca Ulaşılabilir

Eğitim ve tecrübe gibi konular önemli olsa da medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenler arasında, medyuma her an kolayca ulaşabiliyor olmanız da bulunmaktadır. Dolandırıcılar, pek çok kişiye yalan söyleyerek ikna etmeye çalıştıkları için bir şebeke halinde çalışır. Gerçek medyum hocalar ise az sayıda kişiyle çalışır ve her an ulaşabileceğiniz telefon numaralarına sahiptir.

Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenler arasında, medyum hocanın ne kadar uzun süre aynı telefon numarasını kullanıyor olduğu da yer alır. Dolandırıcılar devamlı telefon değiştirirken gerçek medyumlar yıllar boyu aynı numaradan ulaşılabilir.

Biraz dikkatli olmanız ve iyi araştırma yapmanız halinde gerçek medyumlara ulaşmak fazlasıyla kolaydır. Bu ve bunun gibi konulara dikkat ederek, çalışacağınız medyumu çok daha doğru şekilde belirleyebilirsiniz.

İşinin Ehli Medyum Her Zaman Sözünün Arkasındadır

Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenlerden biri de çalışmayı yapacak olan kişinin sözünün arkasında durup durmadığıdır. Gerçek medyum hocalar, bir kez söyledikleri lafın arkasında durur ve sözünü değiştirmez. İşinin ehli biri, çalışma hakkında tüm detayları bileceği için büyüye başlamadan önce söyledikleriyle büyü bittikten sonra dedikleri her zaman aynı olacaktır. Dürüst ve güvenilir medyumlar, hiçbir zaman mağduriyet yaşatmadan gereken her türlü işlemi yapacaktır.

Tüm medyumlar ile ilgili sizlerden pek çok yorum ve mesaj almaktayız. Sitemize gelen tüm bu yorumlar, kolayca ulaşabilmeniz adına ana sayfada toplanmaktadır. Okumak ve yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir