Adana Medyum Hocaları

Havas, islami ilimlerin temelinde yer alan, doğu ekolünün en özel örneklerinden birisidir. Hem medyumlar, hem de manevi alemlerle ilgilenen diğer kişiler tarafından sıkça kullanılan bu ilim, Osmanlı dönemi başta olmak üzere her dönemde oldukça sık şekilde kullanılmış, insanların hayatlarını değiştirmek için tercih edilmiştir.

Adana medyum hocaları da bu gibi ilimleri sıklıkla kullanmaktadır. Bu ilimler, büyü uygulamalarının temellerini oluşturduğu için medyum hocaların eğitiminde de büyük yer tutmaktadır. Hayatını bu işe adadığı için oldukça kapsamlı eğitim alan medyum hocalar, bu tarz uygulamalarda da uzmanlaşarak yaptıkları çalışmaları daha nitelikli hale getirmektedir.

Havas, özellikle vefk çalışmalarında sıkça kullanılmaktadır. Bu çalışmaların neredeyse temeli kabul edilebilecek olan havas, tek başına kullanılan bir ilim dalından öte, numeroloji ve bunun gibi ilimler ile birlikte uygulanması gereken, çok sayıda karmaşık detaya sahip bir ilim olarak tanınmaktadır. Adana medyum hocaları, havas konusunda diğer illere kıyasla daha nitelikli oldukları için, bu uygulamalarda başarı oranı daha yüksek görülmektedir.

Her ne kadar havas ilminin fazlasıyla önemli olduğu kabul ediliyor olsa da, elbet ki bu ilim olmadan da büyü yapılabilir. Doğu ekollerine ait olan bu ilim, batıda kullanılmadığı halde fazlasıyla başarılı büyücüler mevcuttur. Ancak herkesin bildiği gibi, ilim her zaman niteliği arttırır. Bu nedenle, havas ilmini bilmeyen bir batı büyücüsü, havas konusunda uzmanlaşmış Adana medyum hocası kadar başarılı olamayacaktır.

Havas, sadece tek bir ilin tekelinde değil, tüm Türkiye’deki hocalar tarafından sıkça kullanılan bir çalışmadır. Adana medyum hocalarının özel olarak ilgi duyması onları bir adım öne taşıyor olsa da, Ankara’da veya başka bir şehirde bu işi yine aynı ciddiyet ve yeterlilikte yapan pek çok medyum hocaya rastlamak mümkündür.

Web sitemize gelen medyum şikayetlerini okumak ve kendiniz de katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir