İzmir Medyum Hocaları

Fal konusu fazlasıyla yaygın olsa da, medyum hocaların bir kısmı fallara sıcak bakmamaktadır. İzmir medyum hocalarında da geçerli olan bu durum, medyum hocaların geleceği göremeyeceklerini bilmeleri ve bu tarz uygulamaların sadece basit tahminlerden öteye geçemeyeceğini bildikleri için, insanların karşısına çok daha net olarak çıkmaktadır.

Bir medyum hoca, fal bakacağını söylüyorsa, bu kişinin kullanacağı yöntemlerin doğruluğunun sorgulanması oldukça önemlidir. Özellikle kendini İzmir medyum hocalarından gibi tanıtan pek çok dolandırıcı medyumun, en çok fal yöntemini kullanarak insanları ağına düşürdüğü hesaba katılırsa, bu tarz uygulamalara güvenmeden önce tekrar düşünmek en sağlıklısı olacaktır.

Medyumluk, büyü ve vefk gibi uygulamalar içeriyor olsa da, bu uygulamalar içerisinde fal önemli bir yer tutmaz. Fal, gaipten haber verdiği düşünülen çalışmaları içerdiği için, medyum hocaların bunun için ne derece yetkin olduğu sıkça sorgulanmaktadır. İzmir medyum hocaları, pek çok büyü konusunda fazlasıyla başarılı sonuçlar elde ediyor olsalar bile, gaipten haber almanın mümkün olmaması, fal uygulamalarının geçerliliği konusunda soru işaretleri doğurmaktadır.

İster İzmir medyum hocalarından, ister farklı bir ilde faaliyet gösterenlerden olsun, hocaların yaptıkları çalışmaların doğrulukları her zaman sorgulanabilir. Hocaların da kusursuz olmayacağının farkında olarak, belli durumlarda yanılıyor olma ihtimalleri unutulmamalıdır. Örneğin, pek çok medyum hoca fal bakamayacağını, bunun mümkün olmadığını ve geleceğin yalnızca Allah tarafından bilinebildiğini söylese de, fal baktığını söyleyen kişilerin yanılıyor olma ihtimalleri oldukça yüksektir.

Fal konusu, medyum hocalar arasında pek çok alanda fikir ayrılığı yaşanmasına neden olmaktadır. İzmir medyum hocaları, bu konuda net yorum yapmıyor olsa da, genel kanı, gaipten haber alınamayacağı ve geleceği gösteren fal uygulamalarının geçerliliği olmadığı konusunda. Bu nedenle, bu tarz bir şeyi yaptığını söyleyen medyum hocaların doğruluğunu tekrar sorgulamanızda fayda var.

Web sitemize gelen medyum şikayetlerini okumak ve kendiniz de katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir